NEWSY Warszawa
i mazowieckie

Akademia Sztuki Wojennej w Warszawie rozpoczęła rejestrację kandydatów na studia rozpoczynające się w roku akademickim 2018/2019.
13-ego maja Dzień Matki obchodzony jest w USA, Kanadzie, Australii, Nowej Zelandii i Szwajcarii i w wielu innych krajach. Polska jako jedyny kraj na świecie obchodzi Dzień Matki 26 maja. Z tej okazji, szkoła językowa LEXIS oferuje promocję „2 w cenie 1” na kursy językowe za granicą dla osób 40+. Wykup jeden tydzień zajęć, a drugi dostaniesz za darmo! Promocja ta dotyczy wybranych ośrodków nauczania. W innych miejscach na świecie, w których oferowane są kursy dla osób w wieku 40+ z okazji Dnia Matki Szkoła LEXIS proponuje rabat w wysokości 10%.
Jedyne co musisz zrobić aby zakwalifikować się na promocję, to mieć minimum 40 lat. Możesz być kobietą lub mężczyzną i nie musisz mieć dzieci. Promocja dostępna jest w wielu krajach na świecie dla osób w wieku 40+.
Dr hab. Hazem M. Kalaji, prof. SGGW opracował zdalny system monitorowania stanu fizjologicznego roślin iPlant. Powstał on, aby monitorować na bieżąco kondycję roślin ozdabiających ściany zrewitalizowanej Rotundy PKO w Warszawie.
Uczelnia Techniczno-Handlowa im. H. Chodkowskiej zaprasza na studia. Rekrutacja na rok akademicki 2018/2019 już się rozpoczęła.
Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania w Warszawie zaprasza na studia w roku akademickim 2018/2019. Do wyboru masz 10 kierunków studiów, w tym 8 inżynierskich.
Ciekawą propozycję na wakacje ma Archibald. Zapisując się na kurs wakacyjny, dodatkowo otrzymasz gratis 30 godzin konwersacji dla siebie w semestrze wakacyjnym oraz kupon na 30 godzin konwersacji dla przyjaciółki, chłopaka, mamy, partnerki czy innej osoby:)
Czas trwania dodatkowych konwersacji, to okres lipiec – wrzesień.

W ofercie kursów znajdują się zajęcia grupowe w semestrze wiosennym z następujących języków: szwedzki, norweski, fiński, niderlandzki, duński, czeski, chorwacki oraz angielski i rosyjski.
O tym, że rośliny przeprowadzają proces fotosyntezy, wiedzą wszyscy, podobnie jak to, że jego produktami są cukry i tlen. Dopiero od niedawna jednak wiemy, że fotosynteza jest rodzajem specyficznego języka, którym rośliny komunikują światu o swoich potrzebach. Dr hab. Hazem M. Kalaji, prof. SGGW z Wydziału Rolnictwa i Biologii SGGW dość dobrze poznał sposób odczytywania takiego języka i opracowuje system, dzięki któremu rośliny same mogą kontrolować warunki, w jakich żyją.
Akademia Leona Koźmińskiego zaprasza na studia podyplomowe i MBA. Zapisując się do 30 czerwca możesz zyskać do 1000zł.
Instytut Austriacki w Warszawie zaprasza na nowe intensywne kursy, które będą rozpoczynać się po weekendzie majowym.
Wyższa Szkoła Nauk Społecznych Pedagogium w Warszawie przygotowała dla kandydatów nowe kierunki studiów podyplomowych: Edukacja Wczesnoszkolna z Technologią Informacyjną, Komunikacja Społeczna i Medialna oraz Profilaktyka i Przeciwdziałanie Uzależnieniom od Internetu i Mediów.
Warszawskie Dni Akwarystyki to największa w Polsce wystawa akwarystyczna. Co roku przyciąga zarówno amatorów, jak i profesjonalistów z kraju oraz Europy. Program dwudniowej imprezy jest napięty i skierowany do szerokiego grona odbiorców. Za organizacją tego przedsięwzięcia stoi jeden człowiek – Rafał Maciaszek, doktorant na Wydziale Nauk o Zwierzętach w SGGW.
W szóstej edycji targów pracy #JobSpot wzięło udział ponad 2 tys. z ponad 5 tys. studentów uczących się na Uczelni Vistula. Firmy miały do zaoferowania blisko 350 miejsc pracy i 200 praktyk i staży, z czego ponad 160 płatnych. W tegorocznej edycji targów wzięły udział takie firmy jak: Schneider Electric, Dell, Polkomtel, Grupa Hotelowa Orbis, Polska Agencja Prasowa i wiele innych.
Instytut Austriacki w Warszawie zaprasza na kursy języka niemieckiego dla firm. Jest to oferta skierowana do pracowników austriackich, niemieckich lub szwajcarskich firm oraz dla tych, którzy w pracy kontaktują się z niemieckojęzycznymi partnerami.
14 kwietnia 2018 r. społeczność akademicka Uczelni Techniczno-Handlowej im. H. Chodkowskiej zapamięta na długo. Po 4 miesiącach wytężonej pracy nasza Uczelnia otworzyła nowy, własny kampus przy ulicy Jutrzenki 135.
Myślisz o studiach podyplomowych? Chcesz rozwijać swoje zainteresowania? Przyjdź na wykłady otwarte organizowane przez Collegium Civitas w Warszawie.
Centrum Języków Obcych Archibald zaprasza od kwietnia na nowe kursy językowe.
27 marca w Sali Lustrzanej warszawskiego oddziału Stowarzyszenia Architektów Polskich odbył się wernisaż z pracami studentów Uczelni Techniczno-Handlowej z kierunku Architektura wnętrz. Zajęcia prowadzi prof. Tsutomu Nozaki. Wśród projektów powstających w ramach przedmiotu „Projektowanie mebla” znalazły się fotele, sofy, stoliki, tapczany i szafki. Wszystkie prace charakteryzowały się prostotą formy i funkcjonalnością.
Wyższa Szkoła Nauk Społecznych Pedagogium zaprasza na studia podyplomowe na kierunku Nauczyciel jako profilaktyk. Celem studiów jest przygotowanie słuchacza do uzyskania wiedzy i umiejętności niezbędnych w realizacji zajęć i oddziaływań profilaktycznych w szkołach podstawowych i ponadpodstawowych.
Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia w Warszawie prowadzi zapisy na rok akademicki 2018/2019.
Akademia Biznesu MDDP zajęła pierwsze miejsce w rankingu Najlepszych Firm Szkoleniowych w Polsce, opublikowanym przez Gazetę Finansową.
Akademia Leona Koźmińskiego otrzymała nagrodę Mistrza Biznesu 2017 w kategorii edukacja.
Studia Executive Master of Business Administration w Wyższej Szkole Menedżerskiej prowadzone są w języku polskim i angielskim. Zajęcia startują 24 marca 2018 roku.
Konferencja odbędzie się 22 marca 2018 r. w Collegium Civitas, pl. Defilad 1 (PKiN), XII piętro, aula A. Udział w konferencji jest bezpłatny.
28 lutego br., Uczelnia Techniczno-Handlowa im. Heleny Chodkowskiej i Izba Administracji Skarbowej (IAS) podpisały porozumienie o współpracy naukowo-dydaktycznej oraz organizacyjnej. UTH jest pierwszą uczelnią wyższą z którą IAS nawiązała współpracę w tym zakresie.
Następne
Kanał RSS dla tej listy

Nauka języków w twoim mieście
Instytut_Austriacki_220.jpg
Archibald_220_weloveenglish.gif
BezplatnyTest_220.gif
ChA_220.gif

Nauka języka za granicą
boks_2015_uniwersalny.jpg

Przegląd uczelni
w Polsce
SWPS_220_uni.jpg
SGGW_BANER_220x300px_1.jpg
WIT_220.png
Wy__sza_Szko__a_Mened__erska_boks_220.jpg
ASW_220_v2.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura Studiuje pracuje zyskuje
miniatura
miniatura
 
Polityka Prywatności