NEWSY Warszawa
i mazowieckie

Po 7 tygodniach zmagań zespołów w programie Startup Art. odbyło się Demo Day, w czasie którego 6 najlepszych projektów zaprezentowało się przed jury, a najlepszy z nich otrzymał nagrodę w postaci wyjazdu na zagraniczną, konferencję branżową.
Szkoła Językowa Centrum Europy zaprasza na kursy językowe w wakacje. Od czerwca do września zajęcia będą się odbywać w trybie intensywnym czyli 4 razy w tygodniu po 3 godziny lekcyjne lub w standardowym dwa razy w tygodniu po 2 godziny lekcyjne.
„Przede wszystkim pasja”- tylko tak, w kilku słowach, można wytłumaczyć, dlaczego grupka studentów zamiast szykować się na piątkowe imprezy, woli planować kolejne wydarzenia dla jednej z najprężniej działających organizacji naukowych. Mowa tutaj o Warsaw Latin Convention, która ma zaledwie 3 lata, a już może pochwalić się współpracą z największymi.
Szkoła językowa osiągnęła bardzo dobry wynik w badaniu Net Promotor Score z lutego 2019 r. Szkoła stawia przede wszystkim na jakość nauczania. Potwierdzone wyniki z ankiety wśród klientów szkoły wskazują na wysoki poziom satysfakcji.
Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania zaprasza na studia licencjackie lub inżynierskie na kierunku Architektura Wnętrz.
Wydział Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego zaprasza na 29 edycję studiów podyplomowych Letnia Szkoła Nauk Aktuarialnych.
Po raz pierwszy na praktyki do Afryki wyjechała w 2016 r. Był to kurs dla studentów weterynarii połączony z wolontariatem w rezerwacie Shamwari w RPA. Katarzyna Kołodziejczyk, bo o niej mowa, była wówczas studentką SGGW, której wielkim marzeniem było leczenie dzikich afrykańskich zwierząt. Dążenie do celu wymagało determinacji – największym wyzwaniem było zebranie funduszy na podróż i pobyt w Shamwari. Jednak udało się! Wtedy była jedyną Polką biorącą udział w przedsięwzięciu, i to prawdopodobnie w całej historii tego typu kursów. Osiągnęła swój cel i przetarła szlak kolejnym marzycielom. Dosłownie, ponieważ zajęła się organizacją podobnych wyjazdów dla studentów, nie tylko z SGGW. W najbliższe wakacje zamierza już po raz czwarty wyjechać do Afryki – w tym po raz drugi z grupą dziewczyn. Chłopaków też zaprasza!
Jubileuszowa, X edycja Konferencji Naukowej „Prawo i zarządzanie w systemie oświaty” odbyła się 14 marca 2019 r, w siedzibie Uczelni przy ul. Jutrzenki 135.
Rekrutacja na kierunki Executive Master of Business Administration (EMBA) oraz BHP w Wyższej Szkole Menedżerskiej trwa do 15 marca.
Pierwszy raz w historii Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie, ze względu na liczne prośby przyszłych studentów uczelnia uruchomiła możliwość rekrutacji już od 11 marca.
Na wiosnę wszystko budzi się do życia! Nie inaczej jest z sezonem konferencyjnym. Pierwsze oznaki już widać! Wystartowała rekrutacja do programu Startup Art. organizowanego przez Startup Academy i m. st. Warszawę!
Szkoła Językowa TFLS zaprasza na kursy angielskiego w semestrze wiosennym 2019 roku.
Comfort City Rubin to pierwszy etap nowej inwestycji na Białołęce składający się ze 121 mieszkań. Osiedle oferuje bogaty wybór metraży, w których znajdziesz 27 typów mieszkań dwupokojowych oraz 17 typów mieszkań trzypokojowych. To miejsce dla aktywnych osób, które ceną sobie przestrzeń i wygodę.
The Palms zaprasza na grupowe kursy języka angielskiego dla dorosłych.
Centrum Europy prowadzi kursy języków: szwedzkiego, fińskiego, norweskiego, duńskiego, niderlandzkiego i wielu innych. Znajomość niezwykłych języków może otworzyć Ci drzwi do niezwykłej kariery.
Oferta Szkoły Językowej Uniwersytetu SWPS skierowana jest do osób od 16 roku życia. Słuchacze mają do wyboru aż 21 języków i uczą się w małych 5-7 osobowych grupach.
Kursy dla kandydatów na tłumaczy przysięgłych, w formie warsztatów, prowadzone są w Warszawie od 9 lat. Organizatorem jest Szkoła Języków Obcych LEXIS.
Szkoła Językowa Lexis zaprasza na kurs języka arabskiego.
Podyplomowe studia Bezpieczeństwo Cyberprzestrzeni RP stanowią atrakcyjną ofertę edukacyjną, a zarazem odpowiedź na pojawiające się wyzwania, przed którymi stają współczesne organizacje, oraz na rosnące zapotrzebowanie na menadżerów, rozumiejących współczesne otoczenie informacyjne oraz cyberprzestrzeń. Celem kształcenia na tym kierunku jest ukształtowanie myślenia o bezpieczeństwie w kategoriach systemowych, jako zasadzie nadrzędnej działania we współczesnym świecie w warunkach niepewności i ryzyka.
Trwa rekrutacja na niektóre kierunki studiów niestacjonarnych I stopnia oraz na studia stacjonarne i niestacjonarne II stopnia, rozpoczynające się od semestru letniego tj. od lutego 2019 roku w Politechnice Warszawskiej.
Trwa rekrutacja na studia I i II stopnia w Collegium Civitas.
Efektywna komunikacja z kontrahentami, wysoka jakość przekazu i profesjonalizm, pewność siebie w środowisku pracy – oto niektóre z celów, które zrealizujesz dzięki kursom Business English w Champions' Academy. Podczas zajęć wykładowcy kładą nacisk na praktyczną znajomość języka w sytuacjach takich jak rozmowy telefoniczne, korespondencja mailowa, obsługa administracyjno-prawna, spotkania i prezentacje, obsługa klienta, sprzedaż i negocjacje.
W Centrum Europy trwają zapisy na kursy w semestrze wiosennym 2019, który startuje 18 lutego.
Wydział Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego prowadzi studia podyplomowe na kierunku Data Science w zastosowaniach biznesowych. Warsztaty z wykorzystaniem programu R. Wykładowcami są pracownicy naukowi WNE UW, mający wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń i projektów analitycznych dla biznesu i dla instytucji publicznych oraz biznesowi praktycy i specjaliści w analizach ilościowych.
Następne
Kanał RSS dla tej listy

Nauka języków w Warszawie
Archibald_220_weloveenglish.gif
boks.gif
a220x300_TFLS_jesien_20155_j89.jpg
boks.gif

Nauka języka za granicą
JPEdukacja_220_pytania.gif

Przegląd uczelni w Polsce
ASW_220_v2.jpg
Wy__sza_Szko__a_In__ynierii_i_Zdrowia_220.jpg
SGGW_BANER_220x300px_1.jpg
boks_przeglad_uczelni.gif
nowe_media_220x300.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura Gala absolwenta 2016 - 07
miniatura
miniatura WSZOP
 
Polityka Prywatności