NEWSY Warszawa
i mazowieckie

Rekrutacja na studia podyplomowe Historia służb specjalnych, które prowadzone są w Akademii Sztuki Wojennej, została przedłużona do 15 listopada.
Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej zaprasza do Centrum Egzaminacyjnego Pearson Test of English.
Informatyczne Techniki Zarządzania (ITZ) – to unikatowy kierunek studiów zatwierdzony przez Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego w 2015 roku. Na tym kierunku możesz się kształcić m.in. w Wyższej Szkole Informatyki Stosowanej i Zarządzania w Warszawie.
Już 24 listopada płyta PGE Narodowego po raz szósty zamieni się w Zimowe Miasteczko. Powrócą lodowiska, górka lodowa, bumper cars i curling. Na najmłodszych czekają „Poranki dla dzieci”, czyli nauka na łyżwach w formie zabawy, z kolei na starszych imprezy „Disco lodowisko” z najlepszymi DJ-ami. Jedną z tegorocznych nowości będą zajęcia fitness na łyżwach. Również 24 listopada, na parkingu podziemnym PGE Narodowego, wystartuje Skatepark Zimowego Narodowego.
Chcesz zdobyć nowy zawód? Chcesz zostać Mediatorem Sądowym? Zapisz się na XVIII Szkołę Mediacji organizowaną przez Wyższą Szkołę Menedżerską.
Centrum Języków Obcych Archibald zaprasza na nowe kursy językowe rozpoczynające się już w listopadzie.
Zostały ostatnie miejsca na kolejną edycję studiów podyplomowych Zarządzanie drogami – utrzymanie i eksploatacja prowadzone w Wyższej Szkole Ekologii i Zarządzania w Warszawie. Zajęcia rozpoczną się w listopadzie 2018.
16 października 2018 r. podpisane zostało porozumienie o współpracy naukowo-dydaktycznej pomiędzy Akademią Leona Koźmińskiego a Narodowym Centrum Badań Jądrowych. Zakres umowy obejmuje m.in. wspólne prowadzenie projektów badawczych, rozwój narzędzi analitycznych oraz zastosowanie sztucznej inteligencji w analizie dużych zbiorów danych.
Wydział Nauk Ekonomicznych UW zaprasza na drugą edycję studiów podyplomowych "Innowacyjna gospodarka. Rola polityki ekonomicznej". Studia są realizowane z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej.
Trwa nabór do Programu Akceleracyjnego Przedsiębiorcze Mazowsze - kompleksowego programu wsparcia biznesowego dla przedsiębiorców z województwa mazowieckiego. Obecnie Fundacja Polska Przedsiębiorcza prowadzi rekrutację, która potrwa do 28 października.
Zapisz się na kurs językowy w TFLS i ucz się drugiego języka gratis. Semestr już od 599zł.
Jesień kursy niesie: już 8.10. wystartowały kursy standardowe dla dorosłych w Instytucie Austriackim w Warszawie. Chwilę później - od 23/24.10. - na linii startu kursy intensywne w 7 tygodni.
Dnia 3 października br. w Uczelni Techniczno-Handlowej im. Heleny Chodkowskiej odbyła się uroczysta Inauguracja Roku Akademickiego 2018/2019.
Do 30 października 2018 roku Uczelnia Techniczno-Handlowa im. Heleny Chodkowskiej przedłużyła nabór na studia.
Wyższa Szkoła Menedżerska w Warszawie zaprasza na kursy.
17 września 2018 r. w Sali Balowej Ludwikowska w hotelu Polonia Palace w Warszawie odbyła się uroczysta gala wieczorna z okazji inauguracji 23. wydania rocznika Book of Lists 2018/2019.
T-Mobile Polska i Politechnika Warszawska postanowiły rozwijać współpracę partnerską, której celem jest wspieranie inicjatyw ukierunkowanych na rozwój społeczeństwa informacyjnego, wdrażanie innowacyjnych rozwiązań i ich zastosowań, a także wspieranie ścieżki kariery największych talentów PW.
Politechnika Warszawska i firma Ericsson podpisały umowę ramową dotyczącą współpracy naukowo-badawczej. Zakres działań obejmie m.in. wdrażanie innowacyjnych rozwiązań w obszarze nowych technologii telekomunikacyjnych łącząc potencjał naukowy uczelni i unikalne doświadczenie partnera biznesowego.
Przygodę z niemieckim czas zacząć! 05.10. startują kursy dla dorosłych w Instytucie Austriackim w Warszawie. Wszyscy gotowi? ZAPISY TRWAJĄ!
Centrum Europy zaprasza do nauki języka szwedzkiego, norweskiego, niderlandzkiego, fińskiego, duńskiego, czeskiego i chorwackiego w kursach grupowych w nadchodzącym semestrze, który startuje 8 października 2018 roku.
Już w październiku rusza pierwsza edycja kursu Analityk danych, który odbędzie się w Warszawie. Organizatorzy zapraszają wszystkich, których interesuje ta tematyka i wiążą swoją przyszłość z tym zawodem.
Akademia Sztuki Wojennej zaprasza na studia podyplomowe. Rekrutacja nadal trwa.
Do 10 października studenci z warszawskich uczelni mogą ubiegać się o Stypendium m.st. Warszawy im. Jana Pawła II. Stypendia, których operatorem jest Centrum Myśli Jana Pawła II, instytucja kultury m.st. Warszawy, zostaną przyznane już po raz czternasty. To szansa, żeby otrzymać nawet do 1500 złotych miesięcznie.
6 września 2018 r. Uczelnia Techniczno-Handlowa im. H. Chodkowskiej oraz Biuro Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Urzędu Miasta Stołecznego Warszawy zawarły porozumienie o współpracy partnerskiej.
Politechnika Warszawska prowadzi dodatkową rekrutację na studia I stopnia. Zapisy przyjmowane są do 14 września.
Następne
Kanał RSS dla tej listy

Nauka języków w twoim mieście
a220x300_TFLS_jesien_20155_j89.jpg
BezplatnyTest_220.gif
boks.gif
Instytut_Austriacki_220.jpg
Archibald_220_weloveenglish.gif

Nauka języka za granicą
ef_220.jpg

Przegląd uczelni
w Polsce
Wy__sza_Szko__a_Ekologii_i_Zarz__dzania_w_Warszawie_boks_220_og__lny.jpg
SWPS_220_uni.jpg
ASW_220_v2.jpg
WIT_220.png
boks_220_pl.gif
Wy__sza_Szko__a_In__ynierii_i_Zdrowia_220.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura
 
Polityka Prywatności