NEWSY Warszawa
i mazowieckie

„User Experience w projektowaniu platform e-commerce na przykładzie strony www.KursyLean.pl” oraz „Przewaga niestandardowego modelowania atrybucji nad modelem last-click w przypadku zakupu oferty postpaid w branży telecom.” to tematy zwycięskich prac dyplomowych w DIMAQ UNI. Znamy laureatów dziewiątej edycji konkursu na najlepszą pracę dyplomową z marketingu internetowego, organizowanego wspólnie przez IAB Polska i Szkołę Główną Handlową w Warszawie.
Tuż przy brzegu warszawskiej Wisły, na falującym ekranie, w każdą środę o godz. 21.00 rozstawiany jest duży ekran. Ojcowie założyciele FALI zapraszają wszystkich miłośników kina na bezpłatne seansy filmowe, w których można uczestniczyć niemalże leżakując! Znajdziecie ich na Płycie Desantu k. Mostu Łazienkowskiego.
Szkoła Języków Obcych Just Time zaprasza do nauki angielskiego w wakacje. Do wyboru są kursy intensywne oraz superintensywne.
Szkoła Językowa Centrum Europy zaprasza do nauki norweskiego, szwedzkiego oraz niderlandzkiego w wakacje. W ofercie znajdują się kursy intensywne, półintensywne, standardowe oraz konwersacje.
Szkoła Języków Obcych Atticus zaprasza na wakacyjne kursy językowe. Początek 1 lipca 2020 roku.
Szkoła Języków Obcych Lexis organizuje bezpłatne kursy z angielskiego, niemieckiego i włoskiego dla osób bezrobotnych.
Wydarzenie to jedyna taka okazja do bezpośredniego spotkania z przedstawicielami międzynarodowych szkół językowych oraz ekspertami w zakresie organizacji wyjazdu zagranicznego dla dzieci i młodzieży. Udział w wydarzeniu jest BEZPŁATNY!
MIEJSCE: Hotel NOVOTEL CENTRUM, ul. Marszałkowska 94/98 (sala Promenada). KIEDY?: 8 marca 2020, godz. 10:00 – 15:00
Akademia Biznesu MDDP zaprasza na nowe szkolenia: Compliance w organizacji, Bezpieczeństwo biznesu oraz Zarządzanie nieprawidłowościami.
Podczas uroczystej Gali Finałowej programu Symbol 2019, która odbyła się w Katowicach, 22 listopada 2019, WSEiZ została uhonorowana nagrodą Symbol Nowoczesnego Kształcenia 2019.
Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej przedłużyła do 31 stycznia 2020 roku zapisy na studia podyplomowe na kierunku Terapia pedagogiczna.
Muzeum Niepodległości w Warszawie świętuje Dni Niepodległości. W listopadzie zaplanowano liczne wydarzenia oraz darmowe bilety dla odwiedzających.
Jeśli nie masz czasu na zajęcia dwa razy w tygodniu Archibald przygotował nową ofertę - angielski raz w tygodniu.
Zapisz się na jeden kurs w Szkole Języków Obcych TFLS a 2 kursy dostaniesz gratis.
Kursy językowe z dojazdem do firm to jedna z opcji w Szkole Językowej Atticus. Zajęcia są doskonałym rozwiązaniem dla osób pracujących w biurze. Lektor dojeżdża do miejsca zatrudnienia. Dzięki temu pracownicy nie muszą poświęcać dodatkowego czasu na przemieszczanie się i pokonywanie drogi do szkoły językowej. Oferta jest elastyczni – zajęcia prowadzone są zarówno w godzinach porannych przed rozpoczęciem pracy, jak i w godzinach popołudniowych po zakończeniu obowiązków służbowych.
Dynamiczny rozwój sektora technologicznego sprawia, że studenci już podczas studiów, szukają możliwości zdobycia praktycznych umiejętności, które przełożą wiedzę akademicką na wiedzę zawodową. Pomocną dłoń, w kierunku ambitnych i głodnych wiedzy pasjonatów, coraz częściej wyciągają firmy technologiczne. Z początkiem roku akademickiego ruszają zapisy na DaftAcademy – cykl praktycznych, bezpłatnych kursów specjalistycznych dla studentów i absolwentów, chcących poszerzać i wzbogacać nabytą już wiedzę, o nowe umiejętności. Zajęcia odbędą się na wybranych warszawskich uczelniach, a poprowadzą je eksperci, na co dzień pracujący w polskich startupach.
26 września 2019 na Stadionie Legii w Warszawie, odbyły się największe informatyczne targi pracy – IT Career Summit. Skoncentrowały one w jednym miejscu kluczowych pracodawców z szeroko pojętej branży IT oraz wybitnych ekspertów ze świata informatyki, programowania, a także nowych technologii.
Są jeszcze wolne miejsca na niektórych kierunkach studiów podyplomowych w Wyższej Szkole Menedżerskiej. Zapisy przyjmowane są do 26 października.
Do 31 października trwa nabór na studia I i II stopnia oraz podyplomowe w Akademii Sztuki Wojennej w Warszawie.
Do 15 października Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia przedłużyła nabór na studia podyplomowe.
Szkoła Języków Obcych Lexis zaprasza na kursy dla kandydatów na tłumaczy przysięgłych języka angielskiego oraz rosyjskiego.
Archibald zaprasza na jesienne kursy angielskiego. Zapisując się do 11 października skorzystasz z promocji -20%.
Centrum Europy zaprasza na kursy oryginalnych języków: szwedzkiego, norweskiego, fińskiego, duńskiego, chorwackiego czy niderlandzkiego.
Do 15 października trwa dodatkowy nabór na studia w Uczelni Techniczno-Handlowej im. Heleny Chodkowskiej w Warszawie.
2 października odbyła się inauguracja roku akademickiego 2019/2020 w Uczelni Techniczno-Handlowej im. Heleny Chodkowskiej w Warszawie.
W Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej trwa nabór na studia podyplomowe Coaching, myślenie projektowe i tutoring w edukacji. Zapisy przyjmowane są do 15 października.
Następne
Kanał RSS dla tej listy
 
Polityka Prywatności