NEWSY Warszawa
i mazowieckie

Szkoła Języków Obcych Lexis organizuje bezpłatne kursy z angielskiego, niemieckiego i włoskiego dla osób bezrobotnych.
Wydarzenie to jedyna taka okazja do bezpośredniego spotkania z przedstawicielami międzynarodowych szkół językowych oraz ekspertami w zakresie organizacji wyjazdu zagranicznego dla dzieci i młodzieży. Udział w wydarzeniu jest BEZPŁATNY!
MIEJSCE: Hotel NOVOTEL CENTRUM, ul. Marszałkowska 94/98 (sala Promenada). KIEDY?: 8 marca 2020, godz. 10:00 – 15:00
Akademia Biznesu MDDP zaprasza na nowe szkolenia: Compliance w organizacji, Bezpieczeństwo biznesu oraz Zarządzanie nieprawidłowościami.
Podczas uroczystej Gali Finałowej programu Symbol 2019, która odbyła się w Katowicach, 22 listopada 2019, WSEiZ została uhonorowana nagrodą Symbol Nowoczesnego Kształcenia 2019.
Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej przedłużyła do 31 stycznia 2020 roku zapisy na studia podyplomowe na kierunku Terapia pedagogiczna.
Muzeum Niepodległości w Warszawie świętuje Dni Niepodległości. W listopadzie zaplanowano liczne wydarzenia oraz darmowe bilety dla odwiedzających.
Jeśli nie masz czasu na zajęcia dwa razy w tygodniu Archibald przygotował nową ofertę - angielski raz w tygodniu.
Zapisz się na jeden kurs w Szkole Języków Obcych TFLS a 2 kursy dostaniesz gratis.
Kursy językowe z dojazdem do firm to jedna z opcji w Szkole Językowej Atticus. Zajęcia są doskonałym rozwiązaniem dla osób pracujących w biurze. Lektor dojeżdża do miejsca zatrudnienia. Dzięki temu pracownicy nie muszą poświęcać dodatkowego czasu na przemieszczanie się i pokonywanie drogi do szkoły językowej. Oferta jest elastyczni – zajęcia prowadzone są zarówno w godzinach porannych przed rozpoczęciem pracy, jak i w godzinach popołudniowych po zakończeniu obowiązków służbowych.
Dynamiczny rozwój sektora technologicznego sprawia, że studenci już podczas studiów, szukają możliwości zdobycia praktycznych umiejętności, które przełożą wiedzę akademicką na wiedzę zawodową. Pomocną dłoń, w kierunku ambitnych i głodnych wiedzy pasjonatów, coraz częściej wyciągają firmy technologiczne. Z początkiem roku akademickiego ruszają zapisy na DaftAcademy – cykl praktycznych, bezpłatnych kursów specjalistycznych dla studentów i absolwentów, chcących poszerzać i wzbogacać nabytą już wiedzę, o nowe umiejętności. Zajęcia odbędą się na wybranych warszawskich uczelniach, a poprowadzą je eksperci, na co dzień pracujący w polskich startupach.
26 września 2019 na Stadionie Legii w Warszawie, odbyły się największe informatyczne targi pracy – IT Career Summit. Skoncentrowały one w jednym miejscu kluczowych pracodawców z szeroko pojętej branży IT oraz wybitnych ekspertów ze świata informatyki, programowania, a także nowych technologii.
Są jeszcze wolne miejsca na niektórych kierunkach studiów podyplomowych w Wyższej Szkole Menedżerskiej. Zapisy przyjmowane są do 26 października.
Do 31 października trwa nabór na studia I i II stopnia oraz podyplomowe w Akademii Sztuki Wojennej w Warszawie.
Do 15 października Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia przedłużyła nabór na studia podyplomowe.
Szkoła Języków Obcych Lexis zaprasza na kursy dla kandydatów na tłumaczy przysięgłych języka angielskiego oraz rosyjskiego.
Archibald zaprasza na jesienne kursy angielskiego. Zapisując się do 11 października skorzystasz z promocji -20%.
Centrum Europy zaprasza na kursy oryginalnych języków: szwedzkiego, norweskiego, fińskiego, duńskiego, chorwackiego czy niderlandzkiego.
Do 15 października trwa dodatkowy nabór na studia w Uczelni Techniczno-Handlowej im. Heleny Chodkowskiej w Warszawie.
2 października odbyła się inauguracja roku akademickiego 2019/2020 w Uczelni Techniczno-Handlowej im. Heleny Chodkowskiej w Warszawie.
W Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej trwa nabór na studia podyplomowe Coaching, myślenie projektowe i tutoring w edukacji. Zapisy przyjmowane są do 15 października.
Ośrodek Nauczania Języków Obcych Just Time zaprasza na kurs języka rosyjskiego.
Akademia Biznesu MDDP zachęca do udziału w szkoleniach Akademia księgowości w promocyjnej cenie.
W internecie jest wiele artykułów poradnikowych dla studentów, jak znaleźć pierwszą pracę. Poradników dla pracodawców, jak przyciągnąć studenta do pracy, jest mniej. Ogłoszenie sformułowane w niezrozumiały sposób lub propozycja napisania aplikacji mobilnej za darmo tonie najlepsze sposoby na zachęcenie młodych ludzi do pracy. W porozumieniu ze sobą dwóch stron rynku pracy pomaga Akademickie Biuro Karier PJATK.
Szkoła Języków Obcych Champions' Academy zaprasza na zajęcia odbywające się online lub elastyczne lekcje City Class.
Trwają zapisy na kursy językowe w semestrze jesiennym w Centrum Europy. Początek zajęć 7 października.
Następne
Kanał RSS dla tej listy

INFORMACJE, OGŁOSZENIA

Nauka języków w Warszawie
a220x300_TFLS_jesien_20155_j89.jpg
Atticus_dorosli_220.gif
profi_Lingua_test_220.jpg
Archibald_220_weloveenglish.gif

Nauka języka za granicą
przeglad_nauka_jezyka_zagranica.gif

Przegląd uczelni
WSSIP_220.jpg
WSIiZ_220.jpg
Wy__sza_Szko__a_Ekologii_i_Zarz__dzania_w_Warszawie_boks_220_og__lny.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura
 
Polityka Prywatności