NEWSY Warszawa
i mazowieckie

Akademia Biznesu MDDP zajęła pierwsze miejsce w rankingu Najlepszych Firm Szkoleniowych w Polsce, opublikowanym przez Gazetę Finansową.
Akademia Leona Koźmińskiego otrzymała nagrodę Mistrza Biznesu 2017 w kategorii edukacja.
Studia Executive Master of Business Administration w Wyższej Szkole Menedżerskiej prowadzone są w języku polskim i angielskim. Zajęcia startują 24 marca 2018 roku.
Konferencja odbędzie się 22 marca 2018 r. w Collegium Civitas, pl. Defilad 1 (PKiN), XII piętro, aula A. Udział w konferencji jest bezpłatny.
28 lutego br., Uczelnia Techniczno-Handlowa im. Heleny Chodkowskiej i Izba Administracji Skarbowej (IAS) podpisały porozumienie o współpracy naukowo-dydaktycznej oraz organizacyjnej. UTH jest pierwszą uczelnią wyższą z którą IAS nawiązała współpracę w tym zakresie.
Wszyscy słuchacze, którzy zapiszą się na jakikolwiek kurs językowy semestru WIOSNA 2018 w TFLS, są uprawnieni w lutym i marcu do bezpłatnego uczęszczania na dodatkowe zajęcia. Promocja trwa do 1 marca 2018 roku.
Szkoła Językowa Lexis zaprasza na kursy języka japońskiego. Do wyboru są zajęcia dla początkujących, kursy intensywne, indywidualne oraz online.
Patryk Walerzak, studiujący na III roku kierunku Transport w Uczelni Techniczno-Handlowej im. Heleny Chodkowskiej, samodzielnie zaprojektował i wyprodukował śrubowy podnośnik nożycowy.
Wyłoniono zwycięzców III edycji konkursu stypendialnego w ramach programu ±∞Zachęta, którego jesteście Państwo patronem medialnym. Celem Programu ±∞Zachęta stworzonego przez Fundację GESSEL dla Zachęty — Narodowej Galerii Sztuki jest wspieranie magistrantów i doktorantów mających ciekawe idee, projekty, pomysły, które realizują w obszarze badań nad współczesną teorią i historią sztuki i kultury.
Instytut Austriacki w Warszawie zaprasza na kursy językowe w semestrze letnim 2018.
Szkoła Językowa Centrum Europy zaprasza na kursy językowe w semestrze wiosennym 2018.
Trwa rekrutacja zimowa w Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych. Zapisy przyjmowane są do 23 lutego.
Data science to nowa specjalność na studiach stacjonarnych na kierunku Informatyka II stopnia w Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych.
Program studiów magisterskich Coaching i psychologia społeczna oferowany przez Collegium Civitas uzyskał certyfikację Approved Coaching Specific Training Hours (ACSTH) w International Coach Federation ACSTH (ICF).
Uczelnia Techniczno-Handlowa im. H. Chodkowskiej oddaje do dyspozycji studentów oraz dydaktyków nowe zaplecze dydaktyczno-badawcze - Laboratorium Nowoczesnych Środków Transportu. Nowa pracownia to unikatowa w skali rynku edukacyjnego Warszawy i Mazowsza przestrzeń do prowadzenia zajęć dydaktycznych i badań laboratoryjnych z dziedziny transportu.
Trwa zimowa rekrutacja na studia w Społecznej Akademii Nauk w Warszawie. Zapisy przyjmowane są do końca lutego.
Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania w Warszawie zaprasza na studia II stopnia oraz I stopnia w języku angielskim. Zapisy na semestr letni 2017/2018 prowadzone są już od 15 stycznia.
Właśnie wystartowała rekrutacja do Szkoły Edukacji utworzonej przez Polsko-Amerykańską Fundację Wolności i Uniwersytet Warszawski we współpracy z Teachers College nowojorskiego Uniwersytetu Columbia. To bezpłatne, roczne, dzienne studia podyplomowe dla osób, które chcą pracować w zawodzie nauczyciela języka polskiego lub matematyki. Na kandydatów czeka 60 miejsc.
Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego zaprasza na studia podyplomowe Nowoczesna organizacja i zarządzanie w gastronomii oraz kurs szkoleniowy Profesjonalne zarządzanie w gastronomii.
Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania prowadzi rekrutację na studia podyplomowe "Inspektor ochrony danych osobowych - poziom podstawowy" oraz na studia magisterskie "Informatyczne techniki zarządzania".
W Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia trwa rekrutacja na studia magisterskie na kierunku Kosmetologia specjalność Technologia kosmetyków. Zapisy trwają do 25 lutego 2018 roku.
Wyższa Szkoła Nauk Społecznych Pedagogium zaprasza na studia podyplomowe na kierunku Drama.
Wyższa Szkoła Menedżerska prowadzi rekrutację na studia Executive Master of Business Administration. Rozpoczęcie zajęć 24 marca 2018 roku.
Trwa rekrutacja na semestr letni 2017/2018 w Uczelni Techniczno-Handlowej im. Heleny Chodkowskiej. Zapisy przyjmowane są do 20 marca.
Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej rozszerzyła ofertę studiów podyplomowych.
Następne
Kanał RSS dla tej listy

Nauka języków w twoim mieście
Instytut_Austriacki_220.jpg
ChA_220.gif
BezplatnyTest_220.gif
archibald_220.gif

Nauka języka za granicą

Przegląd uczelni
w Polsce
boks_220_pl.gif

Wy__sza_Szko__a_In__ynierii_i_Zdrowia_220.jpg
SWPS_220_uni.jpg
WIT_220.png
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu
miniatura
miniatura