www organizatora »
www organizatora »
www organizatora »

NEWSY Warszawa
i mazowieckie

Okres przedświąteczny w wielokulturowych organizacjach niesie ze sobą pewne wątpliwości – czy organizowanie tradycyjnej polskiej wigilii nie będzie wewnętrzną wpadką, czy skoro obchodzimy Boże Narodzenie powinniśmy też Chanukę? A co, jeśli w naszej firmie są osoby bezwyznaniowe?
Do 31 stycznia 2018 roku Akademia Sztuki Wojennej prowadzi zapisy na kolejną edycję studiów podyplomowych Zarządzanie przedsiębiorstwem z branży zbrojeniowej.
Profesor Andrzej K. Koźmiński odebrał w Paryżu tytuł doktora honoris causa ESCP Europe, najstarszej uczelni biznesowej na świecie. Uroczystość odbyła się w Palais des Congrès, w obecności ambasadora Polski we Francji, prof. Tomasza Młynarskiego, licznie przybyłych gości i tysiąca tegorocznych absolwentów ESCP Europe, którzy w tym dniu otrzymali dyplomy.
Trwa rekrutacja na Analizę i wizualizację danych ilościowych w środowisku R. Jest to nowość w ofercie Collegium Civitas. Zapisy trwają do wyczerpania miejsc.
Wszechnica Polska Szkoła Wyższa w Warszawie uruchamia 4 grudnia zapisy na studia rozpoczynające się w marcu 2018 roku. Zapisując się do końca roku wpisowe 0zł.
INFORMATYCZNE TECHNIKI ZARZĄDZANIA (ITZ) - to nowy unikatowy kierunek studiów zatwierdzony przez Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego w 2015 roku
Dnia 24 listopada 2017 r. w Sali Notowań Giełdy Papierów Wartościowych Fundacja im. Lesława A. Pagi po raz 13. przyznała Nagrodę im. Lesława A. Pagi. To wydarzenie ważne dla wszystkich, którym bliska jest idea promowania wysokich standardów etycznych oraz kultury organizacyjnej wśród przedsiębiorców.
Studia Podyplomowe na kierunku Podatki w przedsiębiorstwie pozwalają zaktualizować wiedzę z zakresu prawa i funkcjonowania systemu podatkowego, a w szczególności poszerzyć umiejętności w zakresie optymalizacji podatkowej przedsiębiorstwa.
Celem studiów Neurologopedia w Wyższej Szkole Nauk Społecznych Pedagogium jest uzyskanie specjalizacji w zakresie neurologopedii oraz kwalifikacji neurologopedy. Studia przygotowują logopedów do pracy z dziećmi z dysfunkcjami rozwojowymi oraz osobami dorosłymi z zaburzeniami mowy (trudnościami w komunikacji).
Studia na kierunku Administrowanie zasobami łowieckimi i środowiskiem prowadzone we Wszechnicy Polskiej trwają dwa semestry i obejmują zajęcia teoretyczne i warsztatowe. Zajęcia odbywają się dwa razy w miesiącu, w soboty i niedziele.
Jeszcze kilka lat temu gry komputerowe uznawane były za niezbyt wyrafinowaną rozrywkę. Dziś stały się nieodłącznym elementem życia, a odpowiednio wykorzystane, mogą być dobrym sposobem na promocję marki czy produktu. Gamification, czyli grywalizacja, nie jest już jedynie elementem wirtualnego świata – od kilku lat obecny jest w marketingu. Jak z niego skorzystać, by dogonić XXI wiek?
Lerncoaching to zajęcia, podczas których lektorzy pokazują jak przyjemnie i efektywnie się uczyć. Podczas indywidualnych rozmów znajdziesz optymalną drogę do skutecznego uczenia się.
„Energetyka dla Każdego” to projekt organizowany przez Studenckie Koło Naukowe Energetyki przy Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Członkowie i alumni organizacji, skupiającej nie tylko studentów SGH, ale też PW, SGGW, czy UW, przeprowadzają warsztaty zwieńczone wykładem (dotyczącym możliwości kariery w branży energetycznej) oraz bankietem.
Nielegalne transakcje i pranie pieniędzy od lat kojarzy się bardziej z transakcjami gotówkowymi prowadzonymi przez mafię. I choć o samym problemie nie mówi się tak często i intensywnie jak w latach 90, to problem nie zniknął, a wręcz wraz z rozwojem nowych technologii nastąpiła jego eskalacja. Czy istnieje możliwość, by mu zapobiec?
Wyższa Szkoła Menedżerska w Warszawie zaprasza na studia podyplomowe. Na kilku kierunkach są jeszcze wolne miejsca.
Let's Talk to nowa oferta Centrum Języków Obcych Archibald. Jest to kurs, na którym kładzie się szczególny nacisk na mówienie.
Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie zajęła drugie miejsce w rankingu szkół ekonomicznych opublikowanym przez Rzeczpospolitą.
Uczestnicy mogą już dziś się na niego rejestrować na webinar Znaki towarowe – użyteczne narzędzie w strategii przedsiębiorstwa.
Szkoła Językowa Centrum Europy zaprasza na kursy języka szwedzkiego na wszystkich poziomach zaawansowania.
W październiku Komitet Ewaluacji Jednostek Naukowych (KEJN) ogłosił wyniki kompleksowej oceny parametrycznej jednostek naukowych. Wydział Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego otrzymał ocenę A+ jako jedna z pięciu jednostek naukowych UW, które uzyskały tę najwyższą kategorię.
W poniedziałek ruszyła rekrutacja do VI edycji projektu British-Polish Investment Alliance (BPIA), organizowanego przez Klub Inwestora SGH.
Wyższa Szkoła Nauk Społecznych Pedagogium zaprasza na studia podyplomowe na kierunku Nauczyciel jako profilaktyk.
Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych zaprasza na kursy CISCO.
Zwlekałeś z zapisaniem się na kurs językowy w Profi-Lingua? Nie strać swojej szansy – to ostatnie wolne miejsca z możliwością wyboru terminów! Rozwiąż całkowicie bezpłatny test językowy i sprawdź swój poziom.
Szkoła Języków Obcych Lexis zaprasza na kursy języka chińskiego. Kandydaci mogą wybrać zajęcia intensywne, dla początkujących, indywidualne oraz online.
Następne
Kanał RSS dla tej listy

Nauka języków w twoim mieście
Instytut_Austriacki_220.jpg
ChA_220.gif
a220x300_TFLS_jesien_20155_j89.jpg
Archibald_220_weloveenglish.gif

Nauka języka za granicą
ATAS_220.gif

Przegląd uczelni
w Polsce
Wy__sza_Szko__a_Mened__erska_boks_220.jpg
SWPS_220_uni.jpg
Wy__sza_Szko__a_In__ynierii_i_Zdrowia_220.jpg
Wy__sza_Szko__a_Ekologii_i_Zarz__dzania_w_Warszawie_boks_220_og__lny.jpg

Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura