NEWSY Warszawa
i mazowieckie

Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych zaprasza na studia I, II i III stopnia oraz na studia podyplomowe.
Szkoła Językowa Uniwersytetu SWPS to nowoczesne centrum kształcenia językowego. Zajęcia skierowane są do osób powyżej 16 roku życia, które chcą kontynuować naukę od dowolnego poziomu oraz dla tych, którzy dopiero chcą zacząć swoją przygodę z językiem obcym. Kandydaci mają do wyboru kursy grupowe, indywidualne oraz dla firm. Wśród języków, których można się uczyć w Szkole Językowej Uniwersytetu SWPS są m.in.: angielski, niemiecki, hiszpański, arabski, duński i wiele innych.
Finanse i rachunkowość, dietetyka, logistyka, turystyka i rekreacja, weterynaria, informatyka oraz biotechnologia to najbardziej popularne w tym roku kierunki studiów w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. SGGW zakończyła pierwszy etap rekrutacji na studia. Kolejne tury rekrutacji potrwają do połowy sierpnia.
Uczelnia Techniczno-Handlowa im. Heleny Chodkowskiej prowadzi rekrutację na studia I i II stopnia oraz na podyplomowe.
W pracy laboratoryjnej można czasem poczuć się jak w powieści science-fiction. Mikołaj Federowicz, absolwent Międzywydziałowego Studium Biotechnologii w SGGW, podczas studiów dostał niepowtarzalną okazję, by… ożywić zamrożone przez lata organizmy.
Akademia Sztuki Wojennej uruchamia w październiku 2018 roku nowe studia podyplomowe "Historia Służb Specjalnych". Kierunek ten skierowany jest do absolwentów studiów wyższych II stopnia, zainteresowanych zdobyciem wiedzy o historii polskich i zagranicznych służb wywiadowczych i kontrwywiadowczych.
Just Time zaprasza na wakacyjne kursy języka angielskiego. Zapisy nadal trwają.
Od października 2018 w Wyższej Szkole Ekologii i Zarządzania ruszają nowe studia podyplomowe – Rysunek i Malarstwo adresowane do osób chcących doskonalić warsztat plastyczny.
PKO Finat podpisał umowę partnerską z Politechniką Warszawską podczas oficjalnego otwarcia Warsaw Design Factory.
Dowodzenie to nowość na studiach I stopnia w Akademii Sztuki Wojennej w Warszawie. Na kierunku są 2 specjalności: Planowanie i organizacja działań Wojsk Obrony Terytorialnej oraz Praca analityczno-sztabowa.
Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie zaprasza na studia w roku akademickim 2018/2019. Zapisy nadal trwają.
W nowym roku akademickim Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego otwiera się na wszystkich tych, którzy chcieliby studiować w języku angielskim. Dzięki dofinansowaniu z unijnego programu POWER rozpoczyna się rekrutacja na jeden nowy kierunek i dwie specjalności.
34 tysiące złotych brutto miesięcznie w przeliczeniu z dolarów – w Stanach Zjednoczonych. 22 tysiące złotych – w Niemczech. 15 tysięcy – w Polsce. Tyle zarabiają specjaliści w nowej i bardzo szybko rozwijającej się dziedzinie. To badacze danych. Według firmy IBM w ciągu najbliższych dwóch lat zapotrzebowanie na Data Scientists wzrośnie o 28 proc.
Trwa promocja w Wyższej Szkole Menedżerskiej. Zapisując się na studia do 31 lipca 2018 roku nie zapłacisz wpisowego.
Wyższa Szkoła Menedżerska w Warszawie zaprasza na studia w roku akademickim 2018/2019. Zapisy trwają od 11 czerwca.
Wydział Nauk Ekonomicznych UW otrzymał akredytację ACCA dla przedmiotów prowadzonych na kierunku „Finanse, Inwestycje i Rachunkowość”. Dzięki temu studenci WNE UW uzyskają zwolnienie z wybranych poziomów egzaminu ACCA oraz skrócą drogę do uzyskania prestiżowego i uznanego w świecie dokumentu poświadczającego kwalifikacje zawodowe.
Politechnika Warszawska zaprasza na studia I stopnia. Zapisy trwają do 5 lipca 2018 roku.
Wyższa Szkoła Nauk Społecznych Pedagogium zaprasza na studia na kierunku Pedagogika. Studenci do wyboru mają 5 specjalności: Resocjalizacja społecznie nieprzygotowanych, Wychowanie przedszkolne i edukacja wczesnoszkolna, Pedagogika opiekuńczo-wychowawcza, Edukacja dla bezpieczeństwa oraz Edukacja międzykulturowa.
Socjologia i Stosunki międzynarodowe prowadzone w Collegium Civitas znalazły się na 1 miejscu wśród uczelni niepublicznych w Rankingu Perspektyw. Ponadto uczelnia zajęła 3 miejsce w kategorii umiędzynarodowienie.
Na Wydziale Nauk o Żywności SGGW powstała alternatywa dla popularnych słodyczy – żelek. Zmieniające się trendy żywieniowe kreują potrzebę tworzenia nowych produktów. Świadomi konsumenci chętniej sięgają po te z większą zawartością składników bioaktywnych lub z obniżoną zawartością tych niepożądanych. Na rynku pojawia się coraz więcej zdrowszych alternatyw dla popularnych słodyczy, np. czekolada o zmniejszonej zawartości cukru, batony bezglutenowe.
Firma PCO S.A.,producent wyrobów optoelektronicznych na potrzeby wojska i służb mundurowych zaangażowała się w projekt LUSTRO przygotowywany przez studentów Politechniki Warszawskiej. Jego celem jest mapowanie rozkładu promieniowania ultrafioletowego w poszczególnych warstwach ziemskiej atmosfery.
Akademia Sztuki Wojennej w Warszawie rozpoczęła rejestrację kandydatów na studia rozpoczynające się w roku akademickim 2018/2019.
13-ego maja Dzień Matki obchodzony jest w USA, Kanadzie, Australii, Nowej Zelandii i Szwajcarii i w wielu innych krajach. Polska jako jedyny kraj na świecie obchodzi Dzień Matki 26 maja. Z tej okazji, szkoła językowa LEXIS oferuje promocję „2 w cenie 1” na kursy językowe za granicą dla osób 40+. Wykup jeden tydzień zajęć, a drugi dostaniesz za darmo! Promocja ta dotyczy wybranych ośrodków nauczania. W innych miejscach na świecie, w których oferowane są kursy dla osób w wieku 40+ z okazji Dnia Matki Szkoła LEXIS proponuje rabat w wysokości 10%.
Jedyne co musisz zrobić aby zakwalifikować się na promocję, to mieć minimum 40 lat. Możesz być kobietą lub mężczyzną i nie musisz mieć dzieci. Promocja dostępna jest w wielu krajach na świecie dla osób w wieku 40+.
Dr hab. Hazem M. Kalaji, prof. SGGW opracował zdalny system monitorowania stanu fizjologicznego roślin iPlant. Powstał on, aby monitorować na bieżąco kondycję roślin ozdabiających ściany zrewitalizowanej Rotundy PKO w Warszawie.
Uczelnia Techniczno-Handlowa im. H. Chodkowskiej zaprasza na studia. Rekrutacja na rok akademicki 2018/2019 już się rozpoczęła.
Następne
Kanał RSS dla tej listy

Nauka języków w twoim mieście
Instytut_Austriacki_220.jpg
boks_220.gif
BezplatnyTest_220.gif
Archibald_220.gif

Nauka języka za granicą
ef_220.jpg

Przegląd uczelni
w Polsce
SWPS_220_uni.jpg
Wy__sza_Szko__a_Ekologii_i_Zarz__dzania_w_Warszawie_boks_220_og__lny.jpg
Wy__sza_Szko__a_Mened__erska_boks_220.jpg
ASW_220_v2.jpg
WIT_220.png
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura
 
Polityka Prywatności