NEWSY Warszawa
i mazowieckie

T-Mobile Polska i Politechnika Warszawska postanowiły rozwijać współpracę partnerską, której celem jest wspieranie inicjatyw ukierunkowanych na rozwój społeczeństwa informacyjnego, wdrażanie innowacyjnych rozwiązań i ich zastosowań, a także wspieranie ścieżki kariery największych talentów PW.
Politechnika Warszawska i firma Ericsson podpisały umowę ramową dotyczącą współpracy naukowo-badawczej. Zakres działań obejmie m.in. wdrażanie innowacyjnych rozwiązań w obszarze nowych technologii telekomunikacyjnych łącząc potencjał naukowy uczelni i unikalne doświadczenie partnera biznesowego.
Przygodę z niemieckim czas zacząć! 05.10. startują kursy dla dorosłych w Instytucie Austriackim w Warszawie. Wszyscy gotowi? ZAPISY TRWAJĄ!
Centrum Europy zaprasza do nauki języka szwedzkiego, norweskiego, niderlandzkiego, fińskiego, duńskiego, czeskiego i chorwackiego w kursach grupowych w nadchodzącym semestrze, który startuje 8 października 2018 roku.
Już w październiku rusza pierwsza edycja kursu Analityk danych, który odbędzie się w Warszawie. Organizatorzy zapraszają wszystkich, których interesuje ta tematyka i wiążą swoją przyszłość z tym zawodem.
Akademia Sztuki Wojennej zaprasza na studia podyplomowe. Rekrutacja nadal trwa.
Do 10 października studenci z warszawskich uczelni mogą ubiegać się o Stypendium m.st. Warszawy im. Jana Pawła II. Stypendia, których operatorem jest Centrum Myśli Jana Pawła II, instytucja kultury m.st. Warszawy, zostaną przyznane już po raz czternasty. To szansa, żeby otrzymać nawet do 1500 złotych miesięcznie.
6 września 2018 r. Uczelnia Techniczno-Handlowa im. H. Chodkowskiej oraz Biuro Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Urzędu Miasta Stołecznego Warszawy zawarły porozumienie o współpracy partnerskiej.
Politechnika Warszawska prowadzi dodatkową rekrutację na studia I stopnia. Zapisy przyjmowane są do 14 września.
Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania w Warszawie zachęca do zapisów na studia inżynierskie na kierunku Informatyczne techniki zarządzania.
Szkoła Języków Obcych Lexis zaprasza na kursy języka japońskiego. Trwają zapisy na nowy semestr.
Kursy indywidualne organizowane przez TFLS skierowane są do: dorosłych, młodzieży (gimnazjaliści i licealiści), dzieci oraz klientów instytucjalnych.
Bank Pekao S.A. został partnerem programu Big Data Analysis Akademii Leona Koźmińskiego. Jest to nowo otwarta specjalność na studiach magisterskich, kierunku Finanse i Rachunkowość.
Uczelnia Techniczno-Handlowa im. Heleny Chodkowskiej zaprasza na studia w roku akademickim 2018/2019. Studia realizowane są na poziomie licencjackim, inżynierskim i magisterskim oraz podyplomowym. Uczelnia kształci w Warszawie i Płońsku.
Five Stars Method to bardzo skuteczna metoda nauczania, która stosowana jest w The Palms od 7 lat czyli od momentu powstania pierwszej placówki szkoły. Metoda daje szybkie efekty, a dodatkowo sprawia, że nauka języków staje się bardzo przyjemna dla ucznia.
Wydział Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego zaprasza na studia licencjackie, wieczorowe prowadzone w języku polskim.
Archibald zaprasza na jesienne kursy językowe, na które szkoła przygotowała 20% rabatu. Szczegóły poniżej.
Wyższa Szkoła Ekologii i Zrządzania to jedyna uczelnia niepubliczna w Warszawie posiadająca uprawnienia do prowadzenia studiów na kierunku Mechanika i Budowa Maszyn.
Pierwszy raz w historii, IBL PAN będzie realizował nowatorski program kształcenia doktorantów z zakresu humanistyki cyfrowej. Celem studiów doktoranckich w IBL PAN i PJATK jest podniesienie jakości i efektywności poprzez opracowanie i realizację nowego, interdyscyplinarnego programu kształcenia o profilu akademickim z zakresu humanistyki cyfrowej.
Dodatkowa rekrutacja w Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej będzie trwać do 16 września 2018 roku.
W Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego powstanie Innowacyjne Centrum Nauk Żywieniowych. Inwestycja zostanie sfinansowana w części ze środków Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Wiceprezes Rady Ministrów, Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego Jarosław Gowin oraz Rektor SGGW profesor Wiesław Bielawski podpisali umowę umożliwiającą budowę Centrum.
Wyższa Szkoła Menedżerska zaprasza na studia. Zapisując się do 31 sierpnia skorzystasz ze zniżki na wpisowe.
Wyciąganie wniosków z sukcesów i porażek, pomysłowość, wyznaczanie norm – to ich rozwija. Walka o władzę, o dostęp do wiedzy, rytuały w firmie – to ich blokuje. Naukowcy z Akademii Leona Koźmińskiego sprawdzili, co buduje, a co niszczy polskich liderów.
Akademia Sztuki Wojennej zaprasza na studia I stopnia. 4 sierpnia rusza dodatkowy nabór na kierunki licencjackie a od 26 sierpnia można się zapisywać na kierunki magisterskie.
Wyższa Szkoła Menedżerska prowadzi rekrutację na studia podyplomowe EMBA. Zapisy trwają do 15 września.
Następne
Kanał RSS dla tej listy

Edukacja


Nauka języków w twoim mieście
Archibald_220.gif
a220x300_TFLS_jesien_20155_j89.jpg
BezplatnyTest_220.gif
boks.gif
Instytut_Austriacki_220.jpg

Nauka języka za granicą

Przegląd uczelni
w Polsce
Wy__sza_Szko__a_In__ynierii_i_Zdrowia_220.jpg
WIT_220.png
Wy__sza_Szko__a_Mened__erska_boks_220.jpg
SGGW_BANER_220x300px_1.jpg
boks_220_pl.gif
SWPS_220_uni.jpg
Wy__sza_Szko__a_Ekologii_i_Zarz__dzania_w_Warszawie_boks_220_og__lny.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura
 
Polityka Prywatności