NEWSY Warszawa
i mazowieckie

Po raz pierwszy na praktyki do Afryki wyjechała w 2016 r. Był to kurs dla studentów weterynarii połączony z wolontariatem w rezerwacie Shamwari w RPA. Katarzyna Kołodziejczyk, bo o niej mowa, była wówczas studentką SGGW, której wielkim marzeniem było leczenie dzikich afrykańskich zwierząt. Dążenie do celu wymagało determinacji – największym wyzwaniem było zebranie funduszy na podróż i pobyt w Shamwari. Jednak udało się! Wtedy była jedyną Polką biorącą udział w przedsięwzięciu, i to prawdopodobnie w całej historii tego typu kursów. Osiągnęła swój cel i przetarła szlak kolejnym marzycielom. Dosłownie, ponieważ zajęła się organizacją podobnych wyjazdów dla studentów, nie tylko z SGGW. W najbliższe wakacje zamierza już po raz czwarty wyjechać do Afryki – w tym po raz drugi z grupą dziewczyn. Chłopaków też zaprasza!
Jubileuszowa, X edycja Konferencji Naukowej „Prawo i zarządzanie w systemie oświaty” odbyła się 14 marca 2019 r, w siedzibie Uczelni przy ul. Jutrzenki 135.
Rekrutacja na kierunki Executive Master of Business Administration (EMBA) oraz BHP w Wyższej Szkole Menedżerskiej trwa do 15 marca.
Pierwszy raz w historii Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie, ze względu na liczne prośby przyszłych studentów uczelnia uruchomiła możliwość rekrutacji już od 11 marca.
Na wiosnę wszystko budzi się do życia! Nie inaczej jest z sezonem konferencyjnym. Pierwsze oznaki już widać! Wystartowała rekrutacja do programu Startup Art. organizowanego przez Startup Academy i m. st. Warszawę!
Szkoła Językowa TFLS zaprasza na kursy angielskiego w semestrze wiosennym 2019 roku.
Comfort City Rubin to pierwszy etap nowej inwestycji na Białołęce składający się ze 121 mieszkań. Osiedle oferuje bogaty wybór metraży, w których znajdziesz 27 typów mieszkań dwupokojowych oraz 17 typów mieszkań trzypokojowych. To miejsce dla aktywnych osób, które ceną sobie przestrzeń i wygodę.
The Palms zaprasza na grupowe kursy języka angielskiego dla dorosłych.
Centrum Europy prowadzi kursy języków: szwedzkiego, fińskiego, norweskiego, duńskiego, niderlandzkiego i wielu innych. Znajomość niezwykłych języków może otworzyć Ci drzwi do niezwykłej kariery.
Oferta Szkoły Językowej Uniwersytetu SWPS skierowana jest do osób od 16 roku życia. Słuchacze mają do wyboru aż 21 języków i uczą się w małych 5-7 osobowych grupach.
Kursy dla kandydatów na tłumaczy przysięgłych, w formie warsztatów, prowadzone są w Warszawie od 9 lat. Organizatorem jest Szkoła Języków Obcych LEXIS.
Szkoła Językowa Lexis zaprasza na kurs języka arabskiego.
Podyplomowe studia Bezpieczeństwo Cyberprzestrzeni RP stanowią atrakcyjną ofertę edukacyjną, a zarazem odpowiedź na pojawiające się wyzwania, przed którymi stają współczesne organizacje, oraz na rosnące zapotrzebowanie na menadżerów, rozumiejących współczesne otoczenie informacyjne oraz cyberprzestrzeń. Celem kształcenia na tym kierunku jest ukształtowanie myślenia o bezpieczeństwie w kategoriach systemowych, jako zasadzie nadrzędnej działania we współczesnym świecie w warunkach niepewności i ryzyka.
Trwa rekrutacja na niektóre kierunki studiów niestacjonarnych I stopnia oraz na studia stacjonarne i niestacjonarne II stopnia, rozpoczynające się od semestru letniego tj. od lutego 2019 roku w Politechnice Warszawskiej.
Trwa rekrutacja na studia I i II stopnia w Collegium Civitas.
Efektywna komunikacja z kontrahentami, wysoka jakość przekazu i profesjonalizm, pewność siebie w środowisku pracy – oto niektóre z celów, które zrealizujesz dzięki kursom Business English w Champions' Academy. Podczas zajęć wykładowcy kładą nacisk na praktyczną znajomość języka w sytuacjach takich jak rozmowy telefoniczne, korespondencja mailowa, obsługa administracyjno-prawna, spotkania i prezentacje, obsługa klienta, sprzedaż i negocjacje.
W Centrum Europy trwają zapisy na kursy w semestrze wiosennym 2019, który startuje 18 lutego.
Wydział Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego prowadzi studia podyplomowe na kierunku Data Science w zastosowaniach biznesowych. Warsztaty z wykorzystaniem programu R. Wykładowcami są pracownicy naukowi WNE UW, mający wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń i projektów analitycznych dla biznesu i dla instytucji publicznych oraz biznesowi praktycy i specjaliści w analizach ilościowych.
Archibald zachęca do zapisów na kursy wiosenne. Do 25 stycznia kandydaci otrzymają 20% zniżki.
Akademia Biznesu MDDP uzyskała ocenę 9.0 wyprzedzając ponad 41 tysięcy innych firm w Polsce. Jest w gronie liderów branży wyznaczających kierunek, stawiających na rozwój i podnoszenie swoich kwalifikacji.
Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej zaprasza na studia podyplomowe. Zapisy przyjmowane są do końca stycznia.
Wyższa Szkoła Menedżerska zaprasza na studia. Rekrutacja na semestr letni 2018/2019 rozpoczęła się 14 stycznia.
Trwa rekrutacja na studia licencjackie, inżynierskie, magisterskie oraz podyplomowe w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. Zapisy przyjmowane są do 25 lutego.
W Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych trwają zapisy na studia MBA dla branży IT. Rekrutacja trwa do 1 marca lub do wyczerpania miejsc.
14 stycznia startuje rekrutacja na studia II stopnia w Wyższej Szkole Ekologii i Zarządzania w Warszawie.
Następne
Kanał RSS dla tej listy

Nauka języków w Warszawie
a220x300_TFLS_jesien_20155_j89.jpg
BezplatnyTest_220.gif
Archibald_220_weloveenglish.gif
boks.gif

Nauka języka za granicą
JPEdukacja_220_pytania.gif

Przegląd uczelni w Polsce
WIT_220.png
nowe_media_220x300.jpg
SGGW_BANER_220x300px_1.jpg
ASW_220_v2.jpg
Wy__sza_Szko__a_Ekologii_i_Zarz__dzania_w_Warszawie_boks_220_og__lny.jpg
Wy__sza_Szko__a_In__ynierii_i_Zdrowia_220.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura UTH 15
miniatura
 
Polityka Prywatności