NEWSY Warszawa
i mazowieckie

Trwają zapisy na kursy językowe w semestrze jesiennym w Centrum Europy. Początek zajęć 7 października.
50. Międzynarodowa Konferencja International Simulation and Gaming Association ISAGA2019, która odbywała się w dniach 26-30 sierpnia 2019 roku w Akademii Leona Koźmińskiego, zakończyła się sukcesem. Niemal dwustu uczestników z kilkudziesięciu krajów miało sposobność wysłuchania lub wygłoszenia referatów, wymiany doświadczeń i poznania najbardziej aktualnych trendów w projektowaniu gier edukacyjnych.
Medical English to kursy adresowane do osób związanych z branżą medyczną, które chcą poszerzyć ogólną znajomość angielskiego o angielską terminologię medyczną, doskonalić umiejętność czytania prasy specjalistycznej ze zrozumieniem oraz komunikowania się w języku angielskim w środowisku pracy.
Archibald zaprasza na jesienne kursy językowe. Zapisując się do 20 września skorzystasz z promocji -20%.
Chcesz rozpocząć, zaplanować lub zmienić ścieżkę swojej kariery zawodowej? Skorzystaj z kursu Akademii PARP - Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, "Planowanie własnej kariery zawodowej". Szkolenie przygotowane jest we współpracy z Uczelnią Techniczno-Handlową im. Heleny Chodkowskiej w Warszawie.
Ostatni dzień promocji w TFLS! Słuchacze, którzy zapiszą się na jakikolwiek KURS GRUPOWY SEMESTRU JSIEŃ 2019 są uprawnieni w SIERPNIU I WRZEŚNIU do bezpłatnego uczęszczania na dodatkowe zajęcia: z języka angielskiego na swoim poziomie na trwających jeszcze kursach semestru wakacyjnego lub konwersacje z języka angielskiego z native speakers jeszcze przed rozpoczęciem swojego kursu językowego.
Wydział Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego zaprasza na studia. Od 12 sierpnia do 11 września będzie trwał nabór dodatkowy na kierunki I i II stopnia.
Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie zaprasza na studia. Rekrutacja wrześniowa rozpoczęła się 1 sierpnia.
Szkoła Językowa Centrum Europy organizuje kursy dla firm i instytucji. Szkoła zaprasza do udziału w zajęciach standardowych i specjalistycznych, indywidualnych i grupowych. Kursy prowadzone są na miejscu w szkole lub w miejscu wskazanym przez klienta.
The Palms zaprasza dorosłych na kurs niemieckiego lub francuskiego. W wakacje dostępne są pakiety promocyjne.
15 lipca 2019 r., Aula im. Heleny Chodkowskiej w Kampusie Jutrzenki gościła Absolwentów, ich rodziny oraz przyjaciół, kadrę naukowo-dydaktyczną i pracowników UTH na uroczystości rozdania dyplomów.
W Warszawie można już korzystać z Map Google, aby lokalizować miejskie stacje rowerowe, a także sprawdzać, w czasie rzeczywistym, ile pojazdów jest na nich dostępnych. Tę nową funkcję wprowadzamy jednocześnie w 24 miastach w 16 krajach na całym świecie.
Do 17 lipca do godziny 12:00 trwa druga tura zapisów na studia w Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie.
Academia Europaea, zrzeszająca 4 tys. naukowców, w tym 72 laureatów Nagrody Nobla, zaprosiła do swojego grona prof. Grzegorza W. Kołodko. Będzie on pierwszym ekonomistą z Polski zasiadającym w tej organizacji.
14 czerwca odbyła się III edycja Data Science Summit – największej konferencji w Europie Środowo-Wschodniej poświęconej szeroko rozumianemu obszarowi data science – od sztucznej inteligencji, poprzez analizę i przetwarzanie danych, aż po ich wizualizację i raportowanie.
Warszawski Akademicki Klub Kajakowy "Habazie", jak co roku, zaprasza na Akcję Lato, czyli cykl wakacyjnych spływów kajakowych.
Fundacja Perspektywy ogłosiła Ranking Kierunków Studiów Perspektywy 2019. Wydział Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego otrzymał dyplom za zdobycie I miejsca w rankingu kierunku „Ekonomia”.
Akademickie Centrum Szkoleniowe Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych organizuje wakacyjne kursy informatyczne. Podczas szkoleń uczestnicy będą poznawać technologie Amazon Web Services. Zapisy nadal trwają.
Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych jest najlepszą techniczną uczelnią niepubliczną. W zestawieniu krajowych uczelni niepublicznych zajęła miejsce w pierwszej piątce.
Długo wyczekiwane pszczoły wylądowały… na zielonym dachu Kampusu Jutrzenki UTH. Nasi nowi towarzysze przyzwyczajają się jeszcze do nowych warunków (na dachu zamieszkały w nocy, kiedy odpoczywały), ale już ciężko pracują zbierając pyłek z okolicznych roślin. Efekty ich harówki w postaci miodu poznamy za jakiś czas, tymczasem prezentujemy zdjęcia z ich przeprowadzki i pierwszego dnia w nowym domu. Dziękujemy panu Kamilowi z Pszczelarium za pomoc w realizacji tego wyjątkowego projektu.
Szkoła Języków Obcych Lexis organizuje wakacyjne kursy angielskiego.
TFLS zaprasza na konwersacyjne kursy języka angielskiego.
Zespół Wydziału Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego w składzie: Mikołaj Ostrzołek i Krzysztof Kowalczyk, pod kierownictwem naukowym dra Marcina Chlebusa zajął I miejsce w konkursie Quant Invest, współorganizowany przez Fundację QuantFin i CFA Society Poland.
Just Time zaprasza na kursy języka angielskiego. Poniżej znajduje się lista dostępnych szkoleń, na które można się zapisać w każdej chwili oraz kursów językowych, które niedługo się rozpoczną.
Zapisz się na kurs wakacyjny w Archibaldzie i zapłać o połowę mniej.
Następne
Kanał RSS dla tej listy

INFORMACJE, OGŁOSZENIA

Nauka języków w Warszawie
Atticus_dorosli_220.gif
Archibald_220_weloveenglish.gif
a220x300_TFLS_jesien_20155_j89.jpg
boks.gif
boks.gif

Nauka języka za granicą
ef_220.jpg

Przegląd uczelni w Polsce
Wy__sza_Szko__a_Ekologii_i_Zarz__dzania_w_Warszawie_boks_220_og__lny.jpg
boks.jpg
nowe_media_220x300.jpg
WSSIP_220.jpg
WSIiZ_220.jpg
boks_podyplomowe.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura wydział Wzornictwa, autor: Ewelina Gepert
miniatura
 
Polityka Prywatności