NEWSY Warszawa
i mazowieckie

Jesteś pasjonatem aut i nowych technologii? Wybierz studia inżynierskie na specjalności Budowa i tuning aut w Uczelni Techniczno-Handlowej w Warszawie.
Wyższa Szkoła Menedżerska w Warszawie zaprasza na jednolite studia magisterskie na kierunku Prawo.
Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia otrzymała dofinansowanie z Funduszy Europejskich w ramach umowy nr RPMA.10.03.04-14-6530/16 na realizację projektu pt. Praktyczne kompetencje szansą rozwoju zawodowego. Cel szczegółowy projektu: Wsparcie 290 osób dorosłych z woj. mazowieckiego w uczeniu się przez całe życiu przez nabywanie i/ lub podwyższenie kompetencji zawodowych podczas uczestnictwa w szkoleniach z zakresu kosmetologii, podologii, trychologii i wizażu.

Szkoła Języków Obcych Lexis zaprasza na kursy angielskiego na różnych poziomach i o różnej tematyce.
W połowie grudnia odbył się półfinał Programu Akceleracyjnego dla startupów Przedsiębiorcze Mazowsze, w którym udział brało 15 zespołów, wyłonionych spośród 154 zgłoszeń z województwa mazowieckiego.
Wszyscy słuchacze, którzy zapiszą się na jakikolwiek KURS GRUPOWY SEMESTRU WIOSNA 2019 są uprawnieni w STYCZNIU I LUTYM do bezpłatnego uczęszczania na dodatkowe zajęcia: z języka angielskiego na swoim poziomie na trwających jeszcze kursach semestru jesiennego lub konwersacje z języka angielskiego z native speakers jeszcze przed rozpoczęciem swojego kursu językowego. Nie zwlekaj! Promocja trwa tylko do 14.12.2018 r.
W drugiej edycji konkursu edukacyjnego JustBrief skierowanego do studentów i początkujących marketerów zwyciężył zespół Hi5s, w którego skład wchodzili młodzi adepci marketingu z Warszawy oraz Krakowa. Uczestnicy mieli za zadanie przygotować kampanię digitalową, która w najbliższym czasie może zostać wdrożona przez Uber Eats. Oprócz możliwości wpisania do portfolio pierwszego zrealizowanego projektu zwycięski zespół otrzymał 10 tysięcy złotych i możliwość odbycia stażu u organizatorów konkursu i wybranych partnerów.
Uczelnia Techniczno-Handlowa im. H. Chodkowskiej, jako pierwsza w Polsce uczelnia niepubliczna, udostępnia swoim studentom i pracownikom aplikację Mobilny USOS UTH w sklepie Google Play. Mobilny USOS to jedyna oficjalna aplikacja mobilna rozwijana przez zespół programistów USOS.
Możesz ubiegać się o bezpłatny bilet, jeśli opublikujesz post w mediach społecznościowych o Cannabizz 2018 wraz z linkiem do strony cannabizz.pl. Aby otrzymać bilet, wystarczy przesłać link do postu publicznego lub zrzut ekranu za pomocą formularza.
Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia w Warszawie prowadzi rekrutację na studia na semestr letni 2018/2019. Zapisy przyjmowane są do 25 lutego 2019 roku.
Rekrutacja na studia podyplomowe Historia służb specjalnych, które prowadzone są w Akademii Sztuki Wojennej, została przedłużona do 15 listopada.
Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej zaprasza do Centrum Egzaminacyjnego Pearson Test of English.
Informatyczne Techniki Zarządzania (ITZ) – to unikatowy kierunek studiów zatwierdzony przez Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego w 2015 roku. Na tym kierunku możesz się kształcić m.in. w Wyższej Szkole Informatyki Stosowanej i Zarządzania w Warszawie.
Już 24 listopada płyta PGE Narodowego po raz szósty zamieni się w Zimowe Miasteczko. Powrócą lodowiska, górka lodowa, bumper cars i curling. Na najmłodszych czekają „Poranki dla dzieci”, czyli nauka na łyżwach w formie zabawy, z kolei na starszych imprezy „Disco lodowisko” z najlepszymi DJ-ami. Jedną z tegorocznych nowości będą zajęcia fitness na łyżwach. Również 24 listopada, na parkingu podziemnym PGE Narodowego, wystartuje Skatepark Zimowego Narodowego.
Chcesz zdobyć nowy zawód? Chcesz zostać Mediatorem Sądowym? Zapisz się na XVIII Szkołę Mediacji organizowaną przez Wyższą Szkołę Menedżerską.
Centrum Języków Obcych Archibald zaprasza na nowe kursy językowe rozpoczynające się już w listopadzie.
Zostały ostatnie miejsca na kolejną edycję studiów podyplomowych Zarządzanie drogami – utrzymanie i eksploatacja prowadzone w Wyższej Szkole Ekologii i Zarządzania w Warszawie. Zajęcia rozpoczną się w listopadzie 2018.
16 października 2018 r. podpisane zostało porozumienie o współpracy naukowo-dydaktycznej pomiędzy Akademią Leona Koźmińskiego a Narodowym Centrum Badań Jądrowych. Zakres umowy obejmuje m.in. wspólne prowadzenie projektów badawczych, rozwój narzędzi analitycznych oraz zastosowanie sztucznej inteligencji w analizie dużych zbiorów danych.
Wydział Nauk Ekonomicznych UW zaprasza na drugą edycję studiów podyplomowych "Innowacyjna gospodarka. Rola polityki ekonomicznej". Studia są realizowane z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej.
Trwa nabór do Programu Akceleracyjnego Przedsiębiorcze Mazowsze - kompleksowego programu wsparcia biznesowego dla przedsiębiorców z województwa mazowieckiego. Obecnie Fundacja Polska Przedsiębiorcza prowadzi rekrutację, która potrwa do 28 października.
Zapisz się na kurs językowy w TFLS i ucz się drugiego języka gratis. Semestr już od 599zł.
Jesień kursy niesie: już 8.10. wystartowały kursy standardowe dla dorosłych w Instytucie Austriackim w Warszawie. Chwilę później - od 23/24.10. - na linii startu kursy intensywne w 7 tygodni.
Dnia 3 października br. w Uczelni Techniczno-Handlowej im. Heleny Chodkowskiej odbyła się uroczysta Inauguracja Roku Akademickiego 2018/2019.
Do 30 października 2018 roku Uczelnia Techniczno-Handlowa im. Heleny Chodkowskiej przedłużyła nabór na studia.
Wyższa Szkoła Menedżerska w Warszawie zaprasza na kursy.
Poprzednie
Następne
Kanał RSS dla tej listy

Nauka języków w Warszawie
a220x300_TFLS_jesien_20155_j89.jpg
Archibald_220_weloveenglish.gif
boks.gif
BezplatnyTest_220.gif

Nauka języka za granicą
boks_2015_uniwersalny.jpg

Przegląd uczelni w Polsce
WIT_220.png
SWPS_220_uni.jpg
SGGW_BANER_220x300px_1.jpg
Wy__sza_Szko__a_In__ynierii_i_Zdrowia_220.jpg
Wy__sza_Szko__a_Mened__erska_boks_220.jpg
Wy__sza_Szko__a_Ekologii_i_Zarz__dzania_w_Warszawie_boks_220_og__lny.jpg
nowe_media_220x300.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura
 
Polityka Prywatności