NEWSY Warszawa
i mazowieckie

Trwa nabór do Programu Akceleracyjnego Przedsiębiorcze Mazowsze - kompleksowego programu wsparcia biznesowego dla przedsiębiorców z województwa mazowieckiego. Obecnie Fundacja Polska Przedsiębiorcza prowadzi rekrutację, która potrwa do 28 października.
Zapisz się na kurs językowy w TFLS i ucz się drugiego języka gratis. Semestr już od 599zł.
Jesień kursy niesie: już 8.10. wystartowały kursy standardowe dla dorosłych w Instytucie Austriackim w Warszawie. Chwilę później - od 23/24.10. - na linii startu kursy intensywne w 7 tygodni.
Dnia 3 października br. w Uczelni Techniczno-Handlowej im. Heleny Chodkowskiej odbyła się uroczysta Inauguracja Roku Akademickiego 2018/2019.
Do 30 października 2018 roku Uczelnia Techniczno-Handlowa im. Heleny Chodkowskiej przedłużyła nabór na studia.
Wyższa Szkoła Menedżerska w Warszawie zaprasza na kursy.
17 września 2018 r. w Sali Balowej Ludwikowska w hotelu Polonia Palace w Warszawie odbyła się uroczysta gala wieczorna z okazji inauguracji 23. wydania rocznika Book of Lists 2018/2019.
T-Mobile Polska i Politechnika Warszawska postanowiły rozwijać współpracę partnerską, której celem jest wspieranie inicjatyw ukierunkowanych na rozwój społeczeństwa informacyjnego, wdrażanie innowacyjnych rozwiązań i ich zastosowań, a także wspieranie ścieżki kariery największych talentów PW.
Politechnika Warszawska i firma Ericsson podpisały umowę ramową dotyczącą współpracy naukowo-badawczej. Zakres działań obejmie m.in. wdrażanie innowacyjnych rozwiązań w obszarze nowych technologii telekomunikacyjnych łącząc potencjał naukowy uczelni i unikalne doświadczenie partnera biznesowego.
Przygodę z niemieckim czas zacząć! 05.10. startują kursy dla dorosłych w Instytucie Austriackim w Warszawie. Wszyscy gotowi? ZAPISY TRWAJĄ!
Centrum Europy zaprasza do nauki języka szwedzkiego, norweskiego, niderlandzkiego, fińskiego, duńskiego, czeskiego i chorwackiego w kursach grupowych w nadchodzącym semestrze, który startuje 8 października 2018 roku.
Już w październiku rusza pierwsza edycja kursu Analityk danych, który odbędzie się w Warszawie. Organizatorzy zapraszają wszystkich, których interesuje ta tematyka i wiążą swoją przyszłość z tym zawodem.
Akademia Sztuki Wojennej zaprasza na studia podyplomowe. Rekrutacja nadal trwa.
Do 10 października studenci z warszawskich uczelni mogą ubiegać się o Stypendium m.st. Warszawy im. Jana Pawła II. Stypendia, których operatorem jest Centrum Myśli Jana Pawła II, instytucja kultury m.st. Warszawy, zostaną przyznane już po raz czternasty. To szansa, żeby otrzymać nawet do 1500 złotych miesięcznie.
6 września 2018 r. Uczelnia Techniczno-Handlowa im. H. Chodkowskiej oraz Biuro Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Urzędu Miasta Stołecznego Warszawy zawarły porozumienie o współpracy partnerskiej.
Politechnika Warszawska prowadzi dodatkową rekrutację na studia I stopnia. Zapisy przyjmowane są do 14 września.
Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania w Warszawie zachęca do zapisów na studia inżynierskie na kierunku Informatyczne techniki zarządzania.
Szkoła Języków Obcych Lexis zaprasza na kursy języka japońskiego. Trwają zapisy na nowy semestr.
Kursy indywidualne organizowane przez TFLS skierowane są do: dorosłych, młodzieży (gimnazjaliści i licealiści), dzieci oraz klientów instytucjalnych.
Bank Pekao S.A. został partnerem programu Big Data Analysis Akademii Leona Koźmińskiego. Jest to nowo otwarta specjalność na studiach magisterskich, kierunku Finanse i Rachunkowość.
Uczelnia Techniczno-Handlowa im. Heleny Chodkowskiej zaprasza na studia w roku akademickim 2018/2019. Studia realizowane są na poziomie licencjackim, inżynierskim i magisterskim oraz podyplomowym. Uczelnia kształci w Warszawie i Płońsku.
Five Stars Method to bardzo skuteczna metoda nauczania, która stosowana jest w The Palms od 7 lat czyli od momentu powstania pierwszej placówki szkoły. Metoda daje szybkie efekty, a dodatkowo sprawia, że nauka języków staje się bardzo przyjemna dla ucznia.
Wydział Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego zaprasza na studia licencjackie, wieczorowe prowadzone w języku polskim.
Archibald zaprasza na jesienne kursy językowe, na które szkoła przygotowała 20% rabatu. Szczegóły poniżej.
Wyższa Szkoła Ekologii i Zrządzania to jedyna uczelnia niepubliczna w Warszawie posiadająca uprawnienia do prowadzenia studiów na kierunku Mechanika i Budowa Maszyn.
Poprzednie
Następne
Kanał RSS dla tej listy

Nauka języków w Warszawie
BezplatnyTest_220.gif
a220x300_TFLS_jesien_20155_j89.jpg
Archibald_220_weloveenglish.gif
boks.gif

Nauka języka za granicą
ef_220.jpg

Przegląd uczelni w Polsce
SWPS_220_uni.jpg
Wy__sza_Szko__a_Mened__erska_boks_220.jpg
nowe_media_220x300.jpg
Wy__sza_Szko__a_In__ynierii_i_Zdrowia_220.jpg
ASW_220_v2.jpg
boks_220_pl.gif
WIT_220.png
Wy__sza_Szko__a_Ekologii_i_Zarz__dzania_w_Warszawie_boks_220_og__lny.jpg
SGGW_BANER_220x300px_1.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura
 
Polityka Prywatności