NEWSY Warszawa
i mazowieckie

Podyplomowe studia Bezpieczeństwo Cyberprzestrzeni RP stanowią atrakcyjną ofertę edukacyjną, a zarazem odpowiedź na pojawiające się wyzwania, przed którymi stają współczesne organizacje, oraz na rosnące zapotrzebowanie na menadżerów, rozumiejących współczesne otoczenie informacyjne oraz cyberprzestrzeń. Celem kształcenia na tym kierunku jest ukształtowanie myślenia o bezpieczeństwie w kategoriach systemowych, jako zasadzie nadrzędnej działania we współczesnym świecie w warunkach niepewności i ryzyka.
Trwa rekrutacja na niektóre kierunki studiów niestacjonarnych I stopnia oraz na studia stacjonarne i niestacjonarne II stopnia, rozpoczynające się od semestru letniego tj. od lutego 2019 roku w Politechnice Warszawskiej.
Trwa rekrutacja na studia I i II stopnia w Collegium Civitas.
Efektywna komunikacja z kontrahentami, wysoka jakość przekazu i profesjonalizm, pewność siebie w środowisku pracy – oto niektóre z celów, które zrealizujesz dzięki kursom Business English w Champions' Academy. Podczas zajęć wykładowcy kładą nacisk na praktyczną znajomość języka w sytuacjach takich jak rozmowy telefoniczne, korespondencja mailowa, obsługa administracyjno-prawna, spotkania i prezentacje, obsługa klienta, sprzedaż i negocjacje.
W Centrum Europy trwają zapisy na kursy w semestrze wiosennym 2019, który startuje 18 lutego.
Wydział Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego prowadzi studia podyplomowe na kierunku Data Science w zastosowaniach biznesowych. Warsztaty z wykorzystaniem programu R. Wykładowcami są pracownicy naukowi WNE UW, mający wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń i projektów analitycznych dla biznesu i dla instytucji publicznych oraz biznesowi praktycy i specjaliści w analizach ilościowych.
Archibald zachęca do zapisów na kursy wiosenne. Do 25 stycznia kandydaci otrzymają 20% zniżki.
Akademia Biznesu MDDP uzyskała ocenę 9.0 wyprzedzając ponad 41 tysięcy innych firm w Polsce. Jest w gronie liderów branży wyznaczających kierunek, stawiających na rozwój i podnoszenie swoich kwalifikacji.
Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej zaprasza na studia podyplomowe. Zapisy przyjmowane są do końca stycznia.
Wyższa Szkoła Menedżerska zaprasza na studia. Rekrutacja na semestr letni 2018/2019 rozpoczęła się 14 stycznia.
Trwa rekrutacja na studia licencjackie, inżynierskie, magisterskie oraz podyplomowe w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. Zapisy przyjmowane są do 25 lutego.
W Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych trwają zapisy na studia MBA dla branży IT. Rekrutacja trwa do 1 marca lub do wyczerpania miejsc.
14 stycznia startuje rekrutacja na studia II stopnia w Wyższej Szkole Ekologii i Zarządzania w Warszawie.
Jesteś pasjonatem aut i nowych technologii? Wybierz studia inżynierskie na specjalności Budowa i tuning aut w Uczelni Techniczno-Handlowej w Warszawie.
Wyższa Szkoła Menedżerska w Warszawie zaprasza na jednolite studia magisterskie na kierunku Prawo.
Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia otrzymała dofinansowanie z Funduszy Europejskich w ramach umowy nr RPMA.10.03.04-14-6530/16 na realizację projektu pt. Praktyczne kompetencje szansą rozwoju zawodowego. Cel szczegółowy projektu: Wsparcie 290 osób dorosłych z woj. mazowieckiego w uczeniu się przez całe życiu przez nabywanie i/ lub podwyższenie kompetencji zawodowych podczas uczestnictwa w szkoleniach z zakresu kosmetologii, podologii, trychologii i wizażu.

Szkoła Języków Obcych Lexis zaprasza na kursy angielskiego na różnych poziomach i o różnej tematyce.
W połowie grudnia odbył się półfinał Programu Akceleracyjnego dla startupów Przedsiębiorcze Mazowsze, w którym udział brało 15 zespołów, wyłonionych spośród 154 zgłoszeń z województwa mazowieckiego.
Wszyscy słuchacze, którzy zapiszą się na jakikolwiek KURS GRUPOWY SEMESTRU WIOSNA 2019 są uprawnieni w STYCZNIU I LUTYM do bezpłatnego uczęszczania na dodatkowe zajęcia: z języka angielskiego na swoim poziomie na trwających jeszcze kursach semestru jesiennego lub konwersacje z języka angielskiego z native speakers jeszcze przed rozpoczęciem swojego kursu językowego. Nie zwlekaj! Promocja trwa tylko do 14.12.2018 r.
W drugiej edycji konkursu edukacyjnego JustBrief skierowanego do studentów i początkujących marketerów zwyciężył zespół Hi5s, w którego skład wchodzili młodzi adepci marketingu z Warszawy oraz Krakowa. Uczestnicy mieli za zadanie przygotować kampanię digitalową, która w najbliższym czasie może zostać wdrożona przez Uber Eats. Oprócz możliwości wpisania do portfolio pierwszego zrealizowanego projektu zwycięski zespół otrzymał 10 tysięcy złotych i możliwość odbycia stażu u organizatorów konkursu i wybranych partnerów.
Uczelnia Techniczno-Handlowa im. H. Chodkowskiej, jako pierwsza w Polsce uczelnia niepubliczna, udostępnia swoim studentom i pracownikom aplikację Mobilny USOS UTH w sklepie Google Play. Mobilny USOS to jedyna oficjalna aplikacja mobilna rozwijana przez zespół programistów USOS.
Możesz ubiegać się o bezpłatny bilet, jeśli opublikujesz post w mediach społecznościowych o Cannabizz 2018 wraz z linkiem do strony cannabizz.pl. Aby otrzymać bilet, wystarczy przesłać link do postu publicznego lub zrzut ekranu za pomocą formularza.
Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia w Warszawie prowadzi rekrutację na studia na semestr letni 2018/2019. Zapisy przyjmowane są do 25 lutego 2019 roku.
Rekrutacja na studia podyplomowe Historia służb specjalnych, które prowadzone są w Akademii Sztuki Wojennej, została przedłużona do 15 listopada.
Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej zaprasza do Centrum Egzaminacyjnego Pearson Test of English.
Poprzednie
Następne
Kanał RSS dla tej listy

Nauka języków w Warszawie
Archibald_220_weloveenglish.gif
boks.gif
a220x300_TFLS_jesien_20155_j89.jpg
boks.gif

Nauka języka za granicą
ATAS_220.gif

Przegląd uczelni w Polsce
WSSIP_220.jpg
WSIiZ_220.jpg
SWPS_220_uni.jpg
boks_przeglad_uczelni.gif
Wy__sza_Szko__a_Ekologii_i_Zarz__dzania_w_Warszawie_boks_220_og__lny.jpg
nowe_media_220x300.jpg
SGGW_BANER_220x300px_1.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura WSPiA
 
Polityka Prywatności