NEWSY Warszawa
i mazowieckie

Kursy biznesowe w Champions' Academy

Efektywna komunikacja z kontrahentami, wysoka jakość przekazu i profesjonalizm, pewność siebie w środowisku pracy – oto niektóre z celów, które zrealizujesz dzięki kursom Business English w Champions' Academy. Podczas zajęć wykładowcy kładą nacisk na praktyczną znajomość języka w sytuacjach takich jak rozmowy telefoniczne, korespondencja mailowa, obsługa administracyjno-prawna, spotkania i prezentacje, obsługa klienta, sprzedaż i negocjacje.

Po zajęciach do dyspozycji kursantów jest zsynchronizowana z tematyką zajęć platforma online, gdzie w dedykowanej klasie każdy z uczestników może szlifować słownictwo poznane na zajęciach (gdy na przykład lekcja dotyczy sprzedaży, w elektronicznej klasie danej grupy pojawia się słownictwo wykorzystane w materiałach dydaktycznych, czyli case studies, scenkach, panelach dyskusyjnych, pytaniach sterowanych, materiałach audiowizualnych itp.). W zakresie ogólnym podczas kursów Business English poszerzamy słownictwo z obszaru kultury korporacyjnej i etykiety biznesu, a zależnie od potrzeb uczestników kurs zawiera kompozycję z wybranych elementów, np: marketing, finanse, prawo, logistyka, księgowość, PR, technologia, HR lub inne branże.

Business English pomaga też szlifować umiejętności miękkie: radzenie sobie z konfliktami w zespole, komunikację międzypokoleniową, asertywność na gruncie zawodowym itp. Składnikiem zaakcentowanym tu bardziej niż na innych kursach jest umiejętność pisania, dlatego prace domowe to często zadania, w których kursanci doskonalą sprawność sporządzania raportów, maili i CV.

Gdy język obcy jest narzędziem pracy, bez wątpienia musi on być instrumentem równie efektywnym jak wiedza ekspercka. Powierzając nam pieczę nad swoim rozwojem językowym, możesz mieć pewność, że Twój wizerunek biznesowy wzbogaci się o rzetelność przekazu i wysoki standard komunikacji w języku obcym. Realizując ten cel, nasze kursy Business English, stanowią okno na nowości i rozrywkową stronę świata biznesu, dlatego są nie tylko skuteczne, ale też ciekawe.


data ostatniej modyfikacji: 2019-01-23 13:14:38
Komentarze

Nauka języków w Warszawie
boks.gif
a220x300_TFLS_jesien_20155_j89.jpg
Archibald_220_weloveenglish.gif
boks.gif

Nauka języka za granicą
ef_220.jpg

Przegląd uczelni w Polsce
SGGW_BANER_220x300px_1.jpg
boks.jpg
SWPS_220_uni.jpg
nowe_media_220x300.jpg
boks_podyplomowe.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura Wyższa Szkoła Bankowa w Bydgoszczy - 3
miniatura
miniatura
 
Polityka Prywatności