Warszawa - imprezy, koncerty, informacje

kategoria
Przejdź do: newsy Warszawa
2018-08-31

Wystawa studentów PJATK

Wystawa studentów Wydziału Sztuki Nowych Mediów Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych będzie czynna do września w budynkach A i C uczelni przy ul. Koszykowej 86.

Organizatorzy zachęcają do obejrzenia dwóch makiet - prototypów w skali 1:1 interaktywnych instalacji wykonanych przez studentów 1 roku snme. Prace te powstały w trakcie warsztatów z Adamem Cookiem a wykonaniem makiet opiekowała się p. Anna Eichler ze wsparciem technologicznym p. Armanda Stańczaka.

W Studio Sztuki prezentowana jest instalacja cardboard, dzieki której można obejrzeć prace VR 360stopni wykonane pod opieką p. Marcina Wichrowskiego i p. Jana Dudy przez studentów 2 roku snme, a na ścianach zobaczycie plakaty AR, które powstały w trakcie plenerowych warsztatów w Cieszynie, które z pierwszym rokiem prowadzili p. Marcin Wichrowski i p. Jan Bajtlik.

Ścianę z lustrami zajmują także prace studentów 1 roku – projekty piktogramów i znaków graficznych powstały pod opieką p. Moniki Marek – filozofki, projektantki, kaligrafki.

W przestrzeni studia wiszą wybrane przykłady projektów dla ogrodu Jordanowskiego 8 – projekt ten będzie realizowany i wdrażany we współpracy z władzami dzielnic Bródno i Targówek.

Filmy powstały we współpracy z Matem Subietą, Filipem Syczyńskim i Romualdem Wierzbickim. Na piętrze w budynku C uruchomiona będzie niewielka sala projekcyjna, gdzie będzie można oglądać filmy i animacje. Warto także obejrzeć w pracowni rysunkowej prof. Nowaka i dr Nowińskiego rysunki dynamiczne - animacje szkiców sylwetki ludzkiej.

W budynku C oprócz stałych, regularnie powtarzających się, wystaw pracowni pokazujemy prace stworzone pod opieką dr Tomasza Walenty - plakaty na 1 piętrze w pracowni malarskiej i dr Jana Piechoty – dynamiczne systemy identyfikacji - animowane plakaty i grafika AR w identyfikacji wydarzeń muzycznych – C025 oraz infografiki i animacje typograficzne wdrażające zasady poprawnej typografii. W sali C025 pokazujemy też infografiki PUNK Science - rozpoczętego w tym roku programu kształcenia współpracowego: projektanci dla naukowców.

W piwnicy znajdziecie Państwo również plakaty i grafiki wykonane techniką sitodruku - po raz pierwszy uruchomioną w PJATK w tym roku.


data ostatniej modyfikacji: 2018-07-18 16:48:03
Komentarze

Nauka języków w Warszawie
a220x300_TFLS_jesien_20155_j89.jpg
boks.gif
Archibald_220_weloveenglish.gif
BezplatnyTest_220.gif

Nauka języka za granicą
ef_220.jpg

Przegląd uczelni w Polsce
boks_220_pl.gif
Wy__sza_Szko__a_In__ynierii_i_Zdrowia_220.jpg
SGGW_BANER_220x300px_1.jpg
ASW_220_v2.jpg
Wy__sza_Szko__a_Ekologii_i_Zarz__dzania_w_Warszawie_boks_220_og__lny.jpg
WIT_220.png
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura WSPiA
miniatura
 
Polityka Prywatności