www organizatora »
www organizatora »
www organizatora »

Warszawa - imprezy, koncerty, informacje

kategoria
Przejdź do: newsy Warszawa
2017-10-14

Centralne Otrzęsiny Świeżaków

Najważniejsza i najbardziej wyczekiwana impreza wszystkich Studentów I roku Politechniki Warszawskiej i nie tylko! Już 14 października (sobota) w klubie Stodoła odbędzie się najlepsza otrzęsinowa impreza w Warszawie. COŚ, czyli Centralne Otrzęsiny Świeżaków to wydarzenie przede wszystkim dla Studentów I roku. Ale organizatorzy zapraszają wszystkich bez wyjątku, gdyż zapowiada się naprawdę mega wieczór!

Organizatorzy zapewniają Wam wiele atrakcji między innymi:
  • tor otrzęsinowy (do wygrania atrakcyjne nagrody, w tym roku specjalnie dla Was przedłużamy zabawę na torze!)
  • animacje w tłumie
  • znakomita zabawa o którą zadba Nasz DJ Kuba Król a także główny punkt wieczoru… specalnie dla Was koncert zagra Miuosh!!!
  • całość poprowadzi Maggy Moroz
Ale to nadal nie wszystko! Organizatorzy zadbają o to abyście tego wieczoru poczuli prawdziwy studencki klimat. Nie czekajcie, zbierajcie znajomych i kupujcie bilety na to COŚ! Koniecznie obserwujcie uważnie fanpage COŚ, wypatrujcie konkursów i zdobywajcie fantastyczne nagrody! https://www.facebook.com/cospw

Otrzęsiny są ostatnią imprezą z cyklu Orientuj się! W tym roku w ramach akcji organizujemy osiem wydarzeń, które rozpoczyna Piknik SSPW. Zachęcamy do uczestnictwa we wszystkich imprezach. Będąc na nich zdobywacie pieczątki, dzięki którym bierzecie udział w losowaniu atrakcyjnych nagród!

Mioush, czyli Miłosz Borycki. Osoba o wielu zdolnościach: raper, producent, właściciel wytwórni Fandango Records.
Na przestrzeni lat przeszedł muzyczną metamorfozę, od muzyki reggae, przez trueschoolowy śląski rap doszedł do miejsca, gdzie śmiało można go nazwać prawdziwym artystą, nagrywającym między innymi ze Smolikiem, Budką Suflera, Myslovitz.
Debiutował na polskiej scenie singlem "Ciężko lekko żyć", solową karierę zaczął w 2007 roku, a album "Projekcje" był pierwszym krążkiem wydanym pod szyldem Fandango Records. Finalnie Miłosz jest autorem 8 solowych albumów.
W latach 2014 i 2015 nagrał dwie mocno eksperymentalne płyty - "Pan z Katowic" oraz "Ulice bogów" wyprodukowane przez jednego producenta - Fleczera. Tym razem wśród gości nie znajdziemy nikogo z przedstawicieli sceny rapowej, usłyszymy natomiast formację The Voices, Kasię Gołomską i... Budkę Suflera.
Projekt FDG ORKIESTRA to projekt, który z bogatego dorobku muzycznego Miuosha wydobył to, co najlepsze, podkręcił brzmienie każdego singla do maksimum mocy, a niektóre rearanżacje utworów pokazały, że nawet grane już tysiące razy utwory, których liczniki odsłuchań w internecie dawno już przekroczyły miliony, mogą uderzać w zupełnie nowy i świeży sposób.

2017 rok przyniósł album "POP", najnowsze dzieło Miousha przełamuje stereotypy muzyki hip-hop. Lata różnorodnych, często zaskakujących kolaboracji zaowocowały płytą nad wyraz eklektyczną i pełną niestandardowych rozwiązań. Na płycie obok Miuosha pojawili się goście reprezentujący gatunki odległe od rapu m.in. Katarzyna Nosowska, Tomasz Organek czy Piotr Rogucki. Te niezwykłe połączenia stanowią gwarancję niepowtarzalnych muzycznych doświadczeń, które mógł zaprezentować na tegorocznym "Męskim Graniu".

Bilety:
15 zł - studenci pierwszego roku PW
20 zł - pozostali studenci PW
40 zł - reszta świata

Bilety dostępne od 3 października w każdym WRS PW, RM'ach, NZS PW oraz w kasie klubu Stodoła.

data ostatniej modyfikacji: 2017-10-06 12:01:03
Komentarze

Nauka języków w twoim mieście
a220x300_TFLS_jesien_20155_j89.jpg
Instytut_Austriacki_220.jpg
ChA_220.gif
Archibald_220_weloveenglish.gif

Nauka języka za granicą
ef_220.jpg

Przegląd uczelni
w Polsce

Wy__sza_Szko__a_Ekologii_i_Zarz__dzania_w_Warszawie_boks_220_og__lny.jpg
Wy__sza_Szko__a_In__ynierii_i_Zdrowia_220.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie 07
miniatura