Możesz mieć 1000 dobrych wystąpień w mediach, a to kolejne 1001 może być nieudane i skazać Cię na porażkę. O tym, jak umiejętnie wypowiadać się w mediach i wychodzić naprzeciw sytuacjom kryzysowym, dowiesz się na wykładzie otwartym "1001 twarzy rzecznika prasowego". Swoją wiedzą i doświadczeniem podzieli się Maciej Karczyński, rzecznik prasowy Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, kierownik studiów podyplomowych Rzecznik prasowy w administracji państwowej i samorządowej Uczelni Łazarskiego.
Na wykładzie dowiesz się:
Celem spotkania jest przybliżenie pracy rzecznika prasowego osobom zainteresowanym rozwojem w obszarze zarządzania informacją i reprezentowania firmy w kontaktach z mediami.
Do udziału w wydarzeniu zapraszamy studentów i absolwentów prawa, administracji, nauk społecznych, dziennikarstwa, nauk politycznych, zarządzania i bezpieczeństwa wewnętrznego.
O prowadzącym:
Maciej Karczyński - ekspert od zarządzania relacjami z mediami, kierownik studiów podyplomowych Rzecznik prasowy w administracji państwowej i samorządowej Uczelni Łazarskiego. Od ponad 10 lat pracuje z mediami. Lubi swoją pracę i chętnie spotyka się z dziennikarzami. Rozumie media i oczekuje tego samego z ich strony. Traktuje wszystkich dziennikarzy jednakowo. Kocha wypowiedzi na żywo oraz debaty w studiu. Przeszedł prawdziwy poligon sytuacji kryzysowych. Interesuje się zmianami świata mediów i tym, w jaki sposób środki masowego przekazu wpływają na współczesne wydarzenia. Sport, obok mediów i PR, to jego największa pasja. Przez lata prowadził i zarządzał klubem sportowym. Od 1991 roku pracował w policji, m.in. w kompanii antyterrorystycznej, Wydziale d/w z Przestępczością Narkotykową, Centralnym Biurze Śledczym. Był rzecznikiem prasowym Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie oraz Stołecznego w Warszawie. Został twarzą stołecznej policji podczas Mistrzostw Europy w piłce nożnej w 2012 roku. Aktualnie jest rzecznikiem prasowym największej cywilnej służby specjalnej - Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego.
Czas i miejsce:
24 czerwca 2015 r., godz.17.00-18.30, sala 36 Uczelni Łazarskiego, ul. Świeradowska 43, Warszawa
Wstęp wolny. Obowiązują zapisy na stronie spotkania.
Zaproś znajomych i dołącz do wydarzenia na Facebooku.