W jakim kierunku warto się kształcić, aby zdobyć zatrudnienie w branży IT, grywalizacja – jak ją wykorzystać w nowej pracy, stanowisko project managera od kuchni, praca w lotnictwie – co trzeba wiedzieć, aby ją zdobyć? 3 marca 2015 r. w Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie odbędą się targi pracy JobSpot. W programie warsztaty, wykłady, networking, indywidualne rozmowy z rekruterami. Wstęp wolny. Zapisy.
Branża bankowa, nieruchomości, telekomunikacyjna, farmaceutyczna, IT, human resources, ubezpieczeniowa, tłumaczeniowa – ta różnorodność przedstawicieli wielu sektorów gospodarki to już dobra praktyka targów pracy JobSpot. Studenci i wszyscy poszukujący pracy będą mieli możliwość poznać je lepiej dzięki indywidualnym konsultacjom z rekruterami firm. Dowiedzą się także, jakie predyspozycje są niezbędne na poszczególnych stanowiskach i będą mogli złożyć swoje CV. JobSpot 2015 odbywa się pod hasłem: „Zawody przyszłości – przygotuj się już dziś”.
Poprzednia edycja targów – JobSpot 2014 – okazała się wielkim sukcesem. Wzięło w niej udział ponad 30 wystawców, a na studentów czekało ponad 1700 ofert staży oraz pracy. Te liczby wzrastają z każdym rokiem, co tylko nas utwierdza w przekonaniu, że targi JobSpot są potrzebne – zarówno studentom, jak i firmom. Wiemy też, że uczestnicy znajdują pracę podczas JobSpota, a czasem są to miejsca ich marzeń zawodowych – podkreśla Anna Plewa, Dyrektor ds. Współpracy z Biznesem i Rozwoju Studentów Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie.
W ramach tegorocznej edycji odbędą się cztery warsztaty: firma Roche zaprasza na spotkanie na temat outsourcingu jako nowego modelu biznesowego, Orbis S.A – na warsztat poświęcony grywalizacji jako sprytnej metodzie szybkiej adaptacji w nowym miejscu pracy. Lionbridge przedstawi 60 intensywnych minut z życia project managera, a Arpi Group opowie o możliwościach „rozwijania skrzydeł” w branży lotniczej.
Nie zabraknie również mówców inspirujących. Czasem decyzje podjęte już na studiach istotnie wpływają na całe życie. Jak dokonać właściwych wyborów i w pełni wykorzystać własny potencjał opowie Andrzej Cichocki założyciel CPC – Cichocki Professional Consulting. Firma Accenture odpowie na pytanie: co młody człowiek może zrobić, aby być bardziej konkurencyjnym na rynku pracy.
Targi pracy JobSpot, 3 marca 2015 r. – od godz. 9.00.
Akademia Finansów i Biznesu Vistula, Warszawa, ul. Stokłosy 3 (stacja metra Stokłosy) Wstęp wolny. Rejestracja i zapisy na warsztaty – obowiązkowe:
https://www.eventbrite.com/e/targi-pracy-jobspot-2015-tickets-15726074111
Sponsorzy wydarzenia: KLG SA (sponsor honorowy), Lionbridge, MARSH, Orbis.
Dodatkowe informacje: www.vistula.edu.pl
Akademia Finansów i Biznesu Vistula jest renomowaną warszawską uczelnią, posiadającą wyróżnienia niezależnych instytucji, jak Perspektywy, Rzeczpospolita, Home&Market czy Business Center Club. W 2014 r. AFiBV została uznana za najbardziej umiędzynarodowioną uczelnię w Polsce, a także uplasowała się na 5. miejscu w rankingu uczelni niepublicznych Perspektyw i Dziennika Gazety Prawnej. Uzyskała również wyróżnienie w kategorii „Najwyższa Jakość Studiów” w ramach Ogólnopolskiego Programu Certyfikacji Szkół Wyższych „Uczelnia Liderów”.
AFiBV tworzą wybitni eksperci, mający realny wpływ na życie gospodarcze i społeczne, m.in. dr Marek Kulczycki – rektor AFiBV, b. prezes Deutsche Banku, prof. Krzysztof Rybiński – b. wiceprezes NBP, prof. Andrzej Olechowski – b. minister finansów oraz b. minister spraw zagranicznych czy prof. Longin Pastusiak – b. marszałek Senatu, b. wiceprezydent Zgromadzenia Parlamentarnego NATO.
Uczelnia ściśle współpracuje z firmami i wspiera biznesową przedsiębiorczość studentów, czym wyróżnia się na polskim rynku edukacyjnym. Oferuje studia I i II stopnia, studia inżynierskie, podyplomowe oraz seminaria doktorskie. Od roku akademickiego 2014/2015 w AFiBV można zdobyć dyplom University of London. AFiBV istnieje od 1992 r. Więcej informacji: www.vistula.edu.pl.