Dobry pomysł na biznes to za mało. Jak brzmi recepta na sukces? W Akademii Finansów i Biznesu Vistula ruszył projekt Vistula Business Club – młodzi przedsiębiorcy opowiadają, jak udało im się zaistnieć na rynku. Najbliższe spotkanie już 2 grudnia. Wystąpi Dominik Szulim z Key2Print – firmy oferującej platformę do zdalnej obsługi drukarni. Wstęp wolny.
Projekt Vistula Business Club powstał z myślą o wszystkich, którzy chcieliby założyć własną firmę, ale nie wiedzą jak to zrobić. Jak również o tych, którzy chcieliby pracować w młodych innowacyjnych zespołach i szukają do nich dotarcia. Do prowadzenia spotkań zapraszamy tylko młodych polskich przedsiębiorców. Interesują i inspirują nas ciekawe historie ich firm, ich sukcesy, porażki oraz osobowość przedsiębiorcy. Stawiamy na networking - podkreśla Krzysztof Wojewodzic, EdTech Director w Akademii Finansów i Biznesu Vistula.
W ramach spotkania odbywa się 30-minutowa prezentacja głównego gościa oraz 3-5 mini prezentacji przedstawicieli mniejszych firm.
Na koniec, przy pizzy i dobrej atmosferze do networkingu, uczestnicy mogą pozyskać nowe kontakty biznesowe, a nawet znaleźć partnerów do własnych projektów. Warto przynieść CV.
Spotkania odbywają się w Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie przy ul. Stokłosy 3 (Ursynów, stacja metra Stokłosy).
Najbliższy networking: 2 grudnia 2014 r., godz. 16.45, sala 214 - Dominik Szulim, współwłaściciel Key2Print. Kolejne spotkanie 13 stycznia 2015 r.
Program spotkania:
Akademia Finansów i Biznesu Vistula jest renomowaną warszawską uczelnią, posiadającą wyróżnienia niezależnych instytucji, jak Perspektywy, Rzeczpospolita, Home&Market czy Business Center Club. W 2014 r. AFiBV została uznana za najbardziej umiędzynarodowioną uczelnię w Polsce, a także uplasowała się na 5. miejscu w rankingu uczelni niepublicznych Perspektyw i Dziennika Gazety Prawnej. Uzyskała również wyróżnienie w kategorii "Najwyższa Jakość Studiów" w ramach Ogólnopolskiego Programu Certyfikacji Szkół Wyższych "Uczelnia Liderów".
AFiBV tworzą wybitni eksperci, mający realny wpływ na życie gospodarcze i społeczne, m.in. prof. Krzysztof Rybiński - b. wiceprezes NBP (rektor AFiBV), prof. Andrzej Olechowski - b. minister finansów oraz b. minister spraw zagranicznych czy prof. Longin Pastusiak - b. marszałek Senatu, b. wiceprezydent Zgromadzenia Parlamentarnego NATO.
Uczelnia ściśle współpracuje z firmami i wspiera biznesową przedsiębiorczość studentów, czym wyróżnia się na polskim rynku edukacyjnym. Oferuje studia I i II stopnia, studia inżynierskie, podyplomowe oraz seminaria doktorskie. Od roku akademickiego 2014/2015 w AFiBV można zdobyć dyplom University of London. AFiBV istnieje od 1992 r. Więcej informacji: www.vistula.edu.pl.