23-24 kwietnia
(Archiwum)

Study Days 2013

Study Days 2013 w Warszawie

W dniach 23-24 kwietnia odbędzie się wydarzenie pod nazwą Study Days, poświęcone technikom zapamiętywania.

Czy przy nauce kierujesz się zasadą zakuj, zdaj, zapomnij? Masz wrażenie, że cała wiedza, którą przyswajasz momentalnie ulatuje ci z głowy?

Jeżeli masz dość bezmyślnego wkuwania na dzień przed egzaminem, to nie przegap projektu Study Days!

Termin i miejsce:


23 i 24 kwietnia w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, tuż obok stacji metro Pole Mokotowskie.

Study Days 2013 to dwudniowa konferencja, organizowana przez Studenckie Koło Naukowe Rozwoju Osobistego, podczas której będą miały miejsce ogólnodostępne, nieodpłatne wykłady, szkolenia i warsztaty o szeroko pojętej tematyce technik efektywnej nauki.

Wśród poruszanych zagadnień pojawią się tematy związane z technikami zapamiętywania (tzw. mnemotechnikami), szybkiego czytania (tzw. speed reading), sporządzania map myśli (tzw. mind maps), myślenia wizualnego, koncentracji, efektywnego zarządzania czasem czy ograniczania stresu.

W czasie konferencji nie zabraknie informacji o tym, jak skutecznie przygotować się do egzaminu, jak efektywnie notować i jak podchodzić do nauki w codziennym życiu. Uczestnicy dowiedzą się również, jak włączyć kreatywne myślenie przy pomocy map myśli, w jaki sposób skutecznie się skoncentrować i organizować czas pracy oraz jak się przy tym nie zestresować.

Dla uczestników konferencji przygotowane zostały liczne atrakcje sponsorowane przez Partnerów wydarzenia, takich jak: Czytam.net, DlaMózgu.pl, Granat Energy Drink, Intelektualnie.pl, Drukarnia cyfrowa - Agencja reklamowa Lapisart, Wydawnictwo Lingo, MindUp, NeuroNova oraz SzybkaNauka.pro.

Szczegóły:

www.facebook.com/KonferencjaStudyDays

www.facebook.com/SKNRO

www.sknro.pl/projekty/study-days.



opublikowano: 2013-04-04
ostatnia aktualizacja: 2013-04-16
Komentarze
Wybrane imprezy i wydarzenia w Warszawie i okolicy
20 grudnia 2025 (sobota), godz. 15:50
Błysk diamentu śmierci
20 grudnia 2025 (sobota), godz. 16:15
Dokąd umierają malarze
20 grudnia 2025 (sobota), godz. 17:30
Cinema Paradiso
20 grudnia 2025 (sobota), godz. 17:30
Koncert przy świecach: Świąteczne Klasyki
20 grudnia 2025 (sobota), godz. 17:45
Sny o miłości
20 grudnia 2025 (sobota), godz. 18:00
Koncert przy świecach: Świąteczne Klasyki
20 grudnia 2025 (sobota), godz. 18:30
Mamiko Ueyama - Koncert chopinowski / Chopin concert
20 grudnia 2025 (sobota), godz. 19:00
Koncert chopinowski - Chopin Point Warsaw
20 grudnia 2025 (sobota), godz. 19:00
KONCERT PRZY ŚWIECACH - LA BELLE NUIT
20 grudnia 2025 (sobota), godz. 19:05
Chopin Salon - Koncert chopinowski przy świecach
20 grudnia 2025 (sobota), godz. 19:45
Do nieznanej ziemi
Polityka Prywatności