14 maja 2011 (sobota)
(Archiwum)

22pm + Obibox

Klub "Boogie" zaprasza na wspólny koncert trzymających od lat sztamę zespołów 22pm i Obibox.

Gdzie?

Klub "Boogie", ul. Górczewska 67, Warszawa

22 pm przekonują skutecznie, że maj jest super. Obibox promują swój kolejny, wielce udany album zatytułowany "Romans brukowy". Wieczór przyjmie dość typową dla Dwójek formułę, w której spotykamy się z naszymi przyjaciółmi aby dać Wam możliwość wyszaleć się na parkiecie. Po koncertach swój set zaprezentuje Najar, znany bywalcom warszawskich klubów DJ reprezentujący kolektyw Club Collab.

ostatnia aktualizacja: 2011-05-13
« powrót
Komentarze
Wybrane imprezy i wydarzenia w Warszawie i okolicy
23 czerwca 2026 (wtorek), godz. 10:00
Wystawa stała: Czego nie mogliśmy wykrzyczeć światu
23 czerwca 2026 (wtorek), godz. 10:30
Wagon Zagadek | Wystawa interaktywna
23 czerwca 2026 (wtorek), godz. 11:00
#TO Przegląd spektakli (poza)szkolnych
23 czerwca 2026 (wtorek), godz. 12:00
Katedralne Koncerty Organowe oraz zwiedzanie podziemi
23 czerwca 2026 (wtorek), godz. 17:45
Generał
23 czerwca 2026 (wtorek), godz. 18:00
Chopin Salon - Koncert chopinowski przy świecach
23 czerwca 2026 (wtorek), godz. 18:00
Klątwa Doliny Węży z autorską narracją Łony
23 czerwca 2026 (wtorek), godz. 18:30
Justyna Galant - Koncert chopinowski / Chopin concert
23 czerwca 2026 (wtorek), godz. 19:00
AKADEMIA ATENEUM MAJA OSTASZEWSKA
23 czerwca 2026 (wtorek), godz. 19:00
Ciemny Grylaż
23 czerwca 2026 (wtorek), godz. 19:00
Dirty Sounds - koncert muzyki popularnej i filmowej
Polityka Prywatności