14 kwietnia 2011 (czwartek)
(Archiwum)

Dzień Otwarty na Politechnice Warszawskiej

Dnia 14 kwietnia na Politechnice Warszawskiej odbędzie się Dzień Otwarty pod hasłem "Dziewczyny na Politechniki”.

Dzień otwarty tylko dla dziewczyn, spotkania z kobietami-inżynierami, zwiedzanie laboratoriów, pokazy naukowe.

Politechnika Warszawska jest jedyną polską uczelnią uczestniczącą w unijnym programie FEPIC - Female Engineers Pushing Innovation in Companies w ramach programu Erasmus, którego celem jest podniesienie kreatywności i kompetencji przywódczych wśród absolwentek kierunków technicznych. Biorą w nim udział 63 studentki z ośmiu krajów. 9 z nich studiuje na PW.

Wszystkie zainteresowanie Panie serdecznie zapraszamy!

Więcej informacji : www.dziewczynynapolitechniki.pl

ostatnia aktualizacja: 2011-03-04
« powrót
Komentarze
Wybrane imprezy i wydarzenia w Warszawie i okolicy
22 czerwca 2026 (poniedziałek), godz. 19:00
„GORGON SYNDROME” | OTWARTA SCENA IT
22 czerwca 2026 (poniedziałek), godz. 19:00
Chopin Salon - Koncert chopinowski przy świecach
22 czerwca 2026 (poniedziałek), godz. 19:00
Ciemny Grylaż
22 czerwca 2026 (poniedziałek), godz. 19:00
Na rauszu
22 czerwca 2026 (poniedziałek), godz. 19:00
Pozytywni
22 czerwca 2026 (poniedziałek), godz. 19:00
Pół żartem...
22 czerwca 2026 (poniedziałek), godz. 19:00
Swing Club: Idylla
22 czerwca 2026 (poniedziałek), godz. 19:30
CZD2 „Africa” | XXII MFT Zawirowania
22 czerwca 2026 (poniedziałek), godz. 19:30
Żurnalista na 6. piętrze – podcast przy otwartej kurtynie
22 czerwca 2026 (poniedziałek), godz. 20:00
Men I Trust + Evan Wright
22 czerwca 2026 (poniedziałek), godz. 20:30
Przegląd Formatów - wieczór Szkoły Impro
22 czerwca 2026 (poniedziałek), godz. 21:00
Erupcja
23 czerwca 2026 (wtorek), godz. 10:00
Wystawa stała: Czego nie mogliśmy wykrzyczeć światu
Polityka Prywatności