9 sierpnia 2010 (poniedziałek), godz. 19:00
(Archiwum)

"Bonjour Paris" - wystawa fotografii w Traffic Club!

Warszawski Traffic Club zaprasza na wernisaż fotografii Małgorzaty Górniak „Bonjour Paris”.

Wystawa „Bonjour Paris” to 25 czarno-białych zdjęć Paryża, które jak sama autorka przyznaje zrodziły się z wielkiej pasji do fotografowania oraz miłości do francuskiej stolicy. Fotografie są bardzo osadzone w paryskim klimacie. Nie brakuje słynnych symboli – jest szampan w Galerii Lafayette, sprzedawczyni bagietek i croissantów w jednej z boulangerie, są słynne kręcące karuzele oraz klimat kultury kawiarnianej.

 

Zdjęcia utrzymane w konwencji street photography, czyli tzw. fotografii ulicznej są przede wszystkim intymnym, subiektywnym spojrzeniem autorki na to miasto.

 

Większość zdjęć prezentowanych na wystawie jest integralną częścią dyplomu, który Małgorzata Górniak zrealizowała w Europejskiej Akademii Fotografii.

 

Na wernisażu nie zabraknie magicznej atmosfery Paryża. Francuskie piosenki będą rozbrzmiewać „na żywo”, a zaśpiewają je: Marta Górecka i Magdalena Kuczkowska ze Stowarzyszenia Francja - Polska. Z miłości do Francji i śpiewu wykonają piosenki takich gwiazd, jak Edith Piaf, czy Celine Dion.

 

Życzymy przyjemnej mentalnej podróży do królestwa Sekwany! AU REVOIR!

 

Małgorzata Górniak to dziennikarka, fotograf, miłośniczka podróży i kultury francuskiej.

 

Miejsce: Traffic Club, ul. Bracka 25
Start: 9 sierpnia, godz. 19.00


ostatnia aktualizacja: 2010-08-05
« powrót
Komentarze
Wybrane imprezy i wydarzenia w Warszawie i okolicy
5 grudnia 2025 (piątek), godz. 20:00
BEATA I BAJM | Wilki | Perfect & Łukasz Drapała
5 grudnia 2025 (piątek), godz. 20:00
Skalpel Band - Ninja Tune Years | Warszawa
5 grudnia 2025 (piątek), godz. 20:00
Wielki arbuz | Kobiety, reżyserki
5 grudnia 2025 (piątek), godz. 20:10
Sny o miłości
5 grudnia 2025 (piątek), godz. 21:00
CHRŌMATIC GREEN | WARSZAWA
6 grudnia 2025 (sobota), godz. 15:30
Alicja w krainie cyberczarów
6 grudnia 2025 (sobota), godz. 17:00
Amadeusz
Polityka Prywatności