13 czerwca 2010 (niedziela), godz. 20:00
(Archiwum)

Gothika - koncert elektro

Zapraszamy na koncert do warszawskiego klubu No Mercy! Zagra Gothika - grupa wykonująca muzykę elektro.

Gothika to elektroniczna, nowo falowa grupa orędująca 'cybernetyczny romantyzm'. Ich muzyka przywodzi na myśl lata osiemdziesiąte; momentami jest melodyjna i popowa, innym razem ciężka i hałaśliwa. Wszystko to jednak, razem z dźwiękami elektronicznych syntezatorów tworzy świetną całość.

Miejsce: No Mercy, ul. Bema 65 

Start: 13 czerwca, godz. 20.00

Wstęp: 20/25 zł


ostatnia aktualizacja: 2010-05-19
« powrót
Komentarze
Wybrane imprezy i wydarzenia w Warszawie i okolicy
26 czerwca 2026 (piątek), godz. 10:00
Stacja Muzeum - Wystawa stała i wystawy czasowe
26 czerwca 2026 (piątek), godz. 10:00
Wystawa stała: Czego nie mogliśmy wykrzyczeć światu
26 czerwca 2026 (piątek), godz. 10:30
Wagon Zagadek | Wystawa interaktywna
26 czerwca 2026 (piątek), godz. 12:00
Katedralne Koncerty Organowe oraz zwiedzanie podziemi
26 czerwca 2026 (piątek), godz. 16:30
Open Space bez cenzury - impro w casual friday
26 czerwca 2026 (piątek), godz. 18:30
Kawa i papierosy
26 czerwca 2026 (piątek), godz. 18:30
Mamiko Ueyama - Koncert chopinowski / Chopin concert
26 czerwca 2026 (piątek), godz. 19:00
Belfer!
26 czerwca 2026 (piątek), godz. 19:00
Chopin Salon - Koncert chopinowski przy świecach
26 czerwca 2026 (piątek), godz. 19:00
Dramat 30-latki – Klub Komediowy & Asz:Dziennik
26 czerwca 2026 (piątek), godz. 19:00
EKS
26 czerwca 2026 (piątek), godz. 19:00
Godzinka spokoju
26 czerwca 2026 (piątek), godz. 19:00
GRA
Polityka Prywatności