18 kwietnia 2009 (sobota), godz. 19:00
(Archiwum)

Lubię być zabijana

Miranda Piano lubi, gdy mówi się o niej "komediantka". W rzeczywistości to jedna z najbardziej intrygujących współczesnych artystek. Zagrała główne role w głośnym UP TO THE BOTTOM Manuela Valdesa i USTACH PEŁNYCH KLEJU Matti’ego Vanhanena. Wspinając się nago na Kolumnę Nelsona, zwróciła uwagę świata na tragiczny los birmańskich komików.

Jej akcję artystyczną think positHIV wsparły takie sławy jak Bono czy Paris Hilton. Nazywana Johnem Waynem mikrofonu, gangsterką komedii. Swój najnowszy show LUBIĘ BYĆ ZABIJANA określa jako „zabójczo zabawne rozprawienie się z własnym wizerunkiem”.

 

Twórcy: Miranda Piano oraz Iwona Głowińska, Matylda Kotlińska, Marcin Wierzchowski.

Prapremiera 31 grudnia 2008, 


kolejne spektakle 18 kwiecień 2009, g. 19.00

 

Teatr Studio, pl. Defilad 1, 00-901 Warszawa



ostatnia aktualizacja: 2009-03-17
« powrót
Komentarze
Wybrane imprezy i wydarzenia w Warszawie i okolicy
23 czerwca 2026 (wtorek), godz. 18:30
Justyna Galant - Koncert chopinowski / Chopin concert
23 czerwca 2026 (wtorek), godz. 19:00
AKADEMIA ATENEUM MAJA OSTASZEWSKA
23 czerwca 2026 (wtorek), godz. 19:00
Ciemny Grylaż
23 czerwca 2026 (wtorek), godz. 19:00
Dirty Sounds - koncert muzyki popularnej i filmowej
23 czerwca 2026 (wtorek), godz. 19:00
Jak zawsze
23 czerwca 2026 (wtorek), godz. 19:00
Kolekcja prywatna
23 czerwca 2026 (wtorek), godz. 19:00
Na rauszu
23 czerwca 2026 (wtorek), godz. 19:00
Nic się nie stało
23 czerwca 2026 (wtorek), godz. 19:00
Pozytywni
23 czerwca 2026 (wtorek), godz. 19:00
Żegnaj, panie Szekspir!
23 czerwca 2026 (wtorek), godz. 19:30
Breaking Benjamin
Polityka Prywatności