17 grudnia 2008 (środa), godz. 19:00
(Archiwum)

Świąteczny Koncert Talentów

Ponad 30 artystów, znani goście, licytacje, ciasta i przede wszystkim świąteczna atmosfera - tak będzie wyglądał Świąteczny Koncert Talentów w SGH, z którego dochód zasili Fundację Dziecięca Fantazja.

Świąteczny Koncert Talentów SGH to największe przedświąteczne wydarzenie odbywające się w Szkole Głównej Handlowej. Charytatywny cel Koncertu sprawia, że impreza utrzymana w ciepłym i świątecznym klimacie nabiera szczególnego znaczenia. Cały dochód z Koncertu zostanie przekazany na rzecz Fundacji Dziecięca Fantazja, która spełnia najskrytsze marzenia nieuleczalnie chorych dzieci.

 

Koncert, który odbywa się po raz drugi, znów stał się okazją do integracji środowiska studenckiego w SGH. Impreza odbędzie się dzięki współpracy najważniejszych organizacji studenckich: Niezależnego Miesięcznika Studentów SGH MAGIEL, Niezależnego Zrzeszenia Studentów, Zrzeszenia Studentów Polskich, Akademickiego Stowarzyszenia Katolickiego Soli Deo oraz Samorządu Studentów SGH.

 

Prowadzącym tegoroczną edycję Koncertu będzie znany wszystkim z Listy Przebojów Radiowej Trójki dziennikarz Piotr Baron. Muzyczne talenty odkryte wśród studentów SGH wraz ze wsparciem studentów Uniwersytetu Muzycznego im. Fryderyka Chopina zachwycą uroczą mieszanką, bardziej lub mniej znanych, utworów świątecznych w nowych aranżacjach. Pierwsza edycja koncertu  pokazała, że nawet na Uczelni da się stworzyć atmosferę podobną do tej, w której doskonale relaksujemy się podczas Świąt.

 

Swoje umiejętności podczas Świątecznego Koncertu Talentów zaprezentuje Blady Kris, najsławniejszy polski beatboxer.

 

W trakcie Świątecznego Koncertu Talentów na Auli Spadochronowej będzie można wziąć udział w licytacji prezentów od znanych postaci i hojnych firm. Będą to m.in. rakieta tenisowa i piłeczki Marcina Matkowskiego i Mariusza Fyrstenberga, koszulka z podpisem mistrzyni świata w windsurfingu Zośki Klepackiej, weekend w Hotelu Polonia Palace, czy kolacja dla dwojga w Restauracji Belvedere w Łazienkach Królewskich. Na popularnym „Spadochronie” będzie można również skosztować upieczonych przez studentów ciast.

 

Świąteczny Koncert odbywa się pod honorowym patronatem Prezydent m. st. Warszawy prof. Hanny Gronkiewicz-Waltz i Rektora SGH prof. Adama Budnikowskiego.

 

Na Koncert zapraszamy w środę 17 grudnia o godzinie 19.00 na Aulę Spadochronową w Szkole Głównej Handlowej.


ostatnia aktualizacja: 2008-12-09
« powrót
Komentarze
Wybrane imprezy i wydarzenia w Warszawie i okolicy
18 kwietnia 2026 (sobota), godz. 20:30
KLASYKI ROCKA by Dreamlive Concerts | Warszawa
18 kwietnia 2026 (sobota), godz. 20:45
Climax
18 kwietnia 2026 (sobota), godz. 21:00
KONCERTY PRZY ŚWIECACH w Sali Koncertowej Fryderyk
18 kwietnia 2026 (sobota), godz. 21:00
Love is very Blind. Improwizowane reality show
18 kwietnia 2026 (sobota), godz. 21:10
Nienawiść
18 kwietnia 2026 (sobota), godz. 21:15
Miłość w czasach redflagów – spektakl impro
18 kwietnia 2026 (sobota), godz. 22:00
LUST SUPPER - Rave With Your Slave
18 kwietnia 2026 (sobota), godz. 22:00
Salvatore Ganacci
18 kwietnia 2026 (sobota), godz. 23:00
MOON PRESENTS: ECHONOMIST
19 kwietnia 2026 (niedziela), godz. 10:00
Ciałogranie
19 kwietnia 2026 (niedziela), godz. 10:00
Muzeum Warszawskiej Pragi - Wystawa stała
Polityka Prywatności