Collegium Civitas zaprasza na studia

Trwa rekrutacja na studia I i II stopnia w Collegium Civitas.

Aktualnie prowadzona jest rekrutacja na wszystkich kierunkach studiów I i II stopnia. Do wyboru masz aż 60 nowoczesnych specjalności z sześciu obszarów tematycznych: dziennikarstwo i nowe media, zarządzanie i marketing, stosunki międzynarodowe i dyplomacja, socjologia, kultura i sztuka, psychologia i coaching oraz bezpieczeństwo i analiza informacji.

Możesz studiować po polsku, po polsku i angielsku (tryb mieszany) lub wyłącznie po angielsku, w trybie stacjonarnym i niestacjonarnym, na studiach I i II stopnia lub podyplomowych.

Przeniesienie z bonusami

Nie musisz martwić się, że utknąłeś na studiach, które nie spełniają twoich oczekiwań – sprawdź ofertę Collegium Civitas i świadomie wybierz swoją ścieżkę rozwoju! Dla osób, które zdecydują się na zmianę uczelni i rozpoczęcie studiów w terminie do 5 lutego br., mamy specjalną ofertę – 20% zniżkę w opłatach na studia. Szczegóły znajdziecie na stronie: Zniżka dla zmieniających uczelnię i aplikujących do Collegium Civitas .

Odkryj magię studiowania!

Collegium Civitas to nowoczesna uczelnia o ugruntowanej pozycji na rynku edukacyjnym. Co nas wyróżnia? Przede wszystkim praktyczne podejście do kształcenia docenione m.in. przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, unikatowe w skali kraju specjalności stworzone we współpracy z pracodawcami oraz wysoki poziom umiędzynarodowienia. Rezultat? Jak wynika z ministerialnych badań ELA 2018, nasi absolwenci z łatwością znajdują pracę w interesujących ich branżach.

Wybierając studia w Collegium Civitas masz pewność, że będziesz rozwijał się pod okiem doświadczonych ekspertów w zakresie nowoczesnych i unikatowych specjalności, pozwalających zbudować przewagę na rynku pracy.

W Collegium Civitas dajemy Ci również możliwość samodzielnego projektowania toku studiów, tak aby odpowiadał Twoim przyszłym potrzebom zawodowym i ambicjom. Znaczna część zajęć ma formułę warsztatów, na których przygotujesz własny biznesplan, prezentację, nauczysz się prowadzić negocjacje, przedstawiać hipotezy, przeprowadzać obliczenia i badania. Wykorzystujemy innowacyjne metody nauczania, takie jak: artecoaching, gry strategiczne i debaty oksfordzkie.

Zimowa rekrutacja to doskonały moment, aby rozpocząć studia bez zbędnego czekania do października lub zmienić kierunek czy uczelnię. Sama procedura rekrutacyjna nie różni się niczym od rekrutacji wiosennej.


data ostatniej modyfikacji: 2019-01-23 13:53:22
Komentarze

INFORMACJE, OGŁOSZENIA

Nauka języków w Warszawie
Archibald_220_weloveenglish.gif
boks.gif
Atticus_dorosli_220.gif
a220x300_TFLS_jesien_20155_j89.jpg

Nauka języka za granicą
EF_220.jpg

Przegląd uczelni w Polsce
WSSIP_220.jpg
boks_przeglad_uczelni.gif
WSIiZ_220.jpg
ASzWoj_rekrutacja.jpg
nowe_media_220x300.jpg
Wy__sza_Szko__a_Ekologii_i_Zarz__dzania_w_Warszawie_boks_220_og__lny.jpg
SGGW_BANER_220x300px_1.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura Uniwersytet Gdański - 6
miniatura
miniatura WSPiA
 
Polityka Prywatności