Ekonomia, finanse i rachunkowość, zarządzanie, anglistyka czy sinologia? W Grupie Uczelni Vistula w Warszawie kandydaci mogą wybierać spośród aż 16 kierunków studiów I, II stopnia, inżynierskich, a także studiów mobilnych. Tylko do 22 lipca atrakcyjne zniżki w czesnym. Można zaoszczędzić nawet do 1000 zł.
Grupę Uczelni Vistula tworzą trzy uczelnie: Akademia Finansów i Biznesu Vistula, Szkoła Główna Turystyki i Rekreacji i Europejska Akademia Sztuk.
Uczelnia dba o rozwój talentów i umiejętności studentów, pomaga im także w rozpoczęciu zawodowej kariery. W Vistuli prężnie działa biuro karier, studenci realizują projekty na zamówienie firm. Specjalności na poszczególnych kierunkach mają partnerów biznesowych. Bogaty system stypendialny pozwala obniżyć koszty czesnego. W Akademii Finansów i Biznesu Vistula można wybierać także kierunki I stopnia z oferty University of London International Programmes - bez wyjeżdżania z Polski można zdobyć dyplom University of London. Program studiów został przygotowany przez London School of Economics and Political Science (LSE). Rekrutacja już trwa.
Jaki kierunek wybrać w Grupie Uczelni Vistula? Osoby ze smykałką do języków mogą rozwinąć swój talent na anglistyce, iberystyce, sinologii lub turkologii. Pasjonaci liczb odnajdą się na ekonomii, finansach i rachunkowości, zarządzaniu czy administracji. Dla humanistów - dziennikarstwo i komunikacja społeczna, stosunki międzynarodowe, turystyka i rekreacja. Artyści mogą spróbować swoich sił na grafice. Maturzyści o bardziej inżynierskim ukierunkowaniu mogą wybrać informatykę, budownictwo, geodezję i kartografię, architekturę i urbanistykę.
Szczegółowe informacje: www.vistula.edu.pl.
***
Akademia Finansów i Biznesu Vistula jest renomowaną warszawską uczelnią, posiadającą wyróżnienia niezależnych instytucji polskich i zagranicznych, jak Perspektywy i Rzeczpospolita, Home&Market czy Business Center Club. Ranking "Perspektyw" i "Dziennika Gazety Prawnej" 2014 potwierdził wysoką pozycję AFiBV. Uczelnia zajęła 1. miejsce w kategorii Umiędzynarodowienie - została w ten sposób doceniona w zakresie programów studiów prowadzonych w językach obcych, liczby studentów z zagranicy, wykładowców z zagranicy oraz wielokulturowości środowiska studenckiego. AFiBV umocniła także swoją pozycję jednej z najlepszych niepublicznych uczelni wyższych w naszym kraju, zajmując 5. miejsce w zestawieniu niepublicznych uczelni magisterskich.
Uczelnię tworzą wybitni eksperci, mający realny wpływ na życie gospodarcze i społeczne, m.in. prof. Krzysztof Rybiński - b. wiceprezes NBP, prof. Andrzej Olechowski - b. minister finansów oraz b. minister spraw zagranicznych czy prof. Longin Pastusiak - b. wiceprezydent Zgromadzenia Parlamentarnego NATO.
AFiBV ściśle współpracuje z firmami i wspiera biznesową przedsiębiorczość studentów, czym wyróżnia się na polskim rynku edukacyjnym. Oferuje studia I i II stopnia, studia inżynierskie, mobilne, studia z oferty University of London International Programmes, studia podyplomowe oraz seminaria doktorskie. Istnieje od 1992 r. Wraz z Europejską Akademią Sztuk oraz Szkołą Główną Turystyki i Rekreacji tworzy Grupę Uczelni Vistula. Szczegółowe informacje: www.vistula.edu.pl.
***
Szkoła Główna Turystyki i Rekreacji to nowoczesna uczelnia biznesowa, przygotowująca absolwentów do pracy w kierowaniu, tworzeniu i zarządzaniu przedsiębiorstwami turystycznymi, sportowymi lub rekreacyjnymi. SGTiR prowadzi studia licencjackie i magisterskie na kierunku turystyka i rekreacja. Studenci mają do wyboru specjalizacje m.in. w zakresie organizacji i obsługi ruchu turystycznego, obsługi podróżniczej w transporcie, turystyki biznesowej, turystyki w rozwoju lokalnym i regionalnym
czy organizacji i zarządzania wydarzeniami biznesowymi.
Uczelnia aktywnie działa na rzecz propagowania wiedzy o turystyce i rekreacji, realizując projekty badawcze oraz organizując liczne konferencje i seminaria.
SGTiR wraz z Akademią Finansów i Biznesu Vistula oraz Europejską Akademią Sztuk tworzy Grupę Uczelni Vistula. Więcej informacji: www.sgtir.edu.pl.
***
Europejska Akademia Sztuk jest niepubliczną uczelnią artystyczną założoną przez prof. Antoniego Fałata - jednego z czołowych polskich malarzy. Akademia prowadzi studia I i II stopnia na kierunku grafika oraz studia inżynierskie I stopnia na kierunku architektura i urbanistyka. Uczelnia odwołuje się do tradycji sztuki europejskiej. Wspiera studentów i dba o promocję ich twórczości, biorąc udział w licznych wydarzeniach artystycznych oraz organizując wystawy.
Uczelnia istnieje od 1992 r. Wraz z Akademią Finansów i Biznesu Vistula oraz Szkołą Główną Turystyki i Rekreacji tworzy Grupę Uczelni Vistula. Więcej informacji: www.eas.edu.pl.