Fakty i mity polskiej produkcji fabularnej – spotkanie otwarte

Bardzo łatwo powiedzieć, że Polacy nie robią dobrych filmów, jednak to wcale nie musi być prawdą. O faktach i mitach polskiej produkcji fabularnej opowie filmoznawca i producent Iza Łopuch. Spotkanie odbędzie się 12 kwietnia o godz. 17.00 w sali konferencyjnej na II piętrze w warszawskiej SWPS.

W dyskusji wezmą udział prof. Wiesław Godzic oraz dr Mirosław Filiciak.

Co to jest dobry serial? Czy będziemy kiedyś robić sagę o wampirach? Kim jest dziś widz telewizyjny? Dlaczego adaptujemy zagraniczne formaty? Co nam się podoba w kinie - to zagadnienia, które zostaną omówione podczas spotkania.

Iza Łopuch - z wykształcenia filmoznawca, z zawodu producent. Od 2008 r. pracuje w TVN SA, najpierw jako szef Zespołu Literackiego, potem wicedyrektor Departamentu Produkcji Fabularnych, ostatnio zaś jako producent, m.in. filmu "Listy do M.". Przed podjęciem pracy w TVN zajmowała się m.in. programowaniem sekcji pokazów specjalnych Krakowskiego Festiwalu Filmowego oraz współorganizowała Festiwal Filmu Niemego w Krakowie.


ostatnia aktualizacja: 2012-04-06
Komentarze
Polityka Prywatności