XXXIII Bieg Myśliwski Za Lisem HUBERTUS 2010

6 listopada 2010 r. w Lesiowie na terenie bazy treningowej Studenckiego Klubu Jeździeckiego Politechniki Radomskiej odbył się XXXIII Bieg Myśliwski Za Lisem HUBERTUS 2010.

W pogoni brało udział 23 jeźdźców. „Lisem” był ubiegłoroczny zwycięzca- Sebastian Grzeszyczyk na koniu Wiking. Zawody zwyciężył Konrad Mazur ze Studenckiego Klubu Jeździeckiego. Jako nagrodę otrzymał Puchar Rektora Politechniki Radomskiej.

Impreza ta jest organizowana przez SKJ co roku, od 33 lat. Cieszy się dużym zainteresowaniem i dostarcza wielu emocji zarówno zawodnikom jak i obserwatorom ich zmagań. Wszystkich tych, którzy są wielbicielami jeździectwa konnego i nie mieli jeszcze okazji zobaczyć Biegu Myśliwskiego Za Lisem serdecznie zapraszamy za rok- będzie co podziwiać!

źródło: PR


ostatnia aktualizacja: 2011-09-08
Komentarze
Polityka Prywatności