Miejsce: Warszawskie Towarzystwo Muzyczne
Warszawa, Morskie Oko 2, Warszawa

Cena biletu: 22 PLN
Vivaldi Forever - wyjątkowy koncert w wykonaniu Muras/Brzezina Duo, prezentujący muzykę z debiutanckiego albumu, który zdobył uznanie krytyków i środowiska muzycznego. Program obejmuje trzy muzyczne spojrzenia na temat pór roku – Vivaldiego, Piazzolli i Richtera – w autorskich transkrypcjach na saksofon i akordeon. To spotkanie trzech światów: baroku, tanga i minimalizmu. Niecodzienne instrumentarium i odważne interpretacje nadają znanym arcydziełom nowe brzmienie, odsłaniając ich świeże, zaskakujące oblicza.
Muras i Brzezina stworzyli unikatowy na polskim rynku muzycznym album koncepcyjny. Wysoka ranga debiutu została szeroko potwierdzona przez krytyków: Robert Majewski (W Kulturalny Sposób) nazwał go „fonograficzną premierą, która ma szansę stać się punktem odniesienia dla wykonawstwa muzyki w transkrypcjach na saksofon i akordeon”, Łukasz Dębowski (Polska Płyta/Polska Muzyka) pisał, że „wielkie dzieła mogą przemawiać na nowo, jeśli trafią w ręce muzyków, którzy potrafią je zrozumieć i przefiltrować przez własną wrażliwość”, a Dionizy Piątkowski (Era Jazzu) podkreślał „atrakcyjność brzmienia i wirtuozowski kunszt”.
Koncert Vivaldi Forever to intensywne, pełne barw muzyczne doświadczenie, w którym klasyka spotyka współczesną wrażliwość. Przeżyj je na żywo i usłysz pory roku w zupełnie nowej odsłonie.
Zapraszamy do niezwykłej przestrzeni Pałacu Szustra – miejscu, które idealnie podkreśla charakter muzyki i tworzy niepowtarzalną atmosferę spotkania z klasyką.

Cena biletu: 22 PLN














