8 listopada 2025 (sobota), godz. 18:30
(Archiwum)

Trzy miłości

Miejsce: Kino Amondo
Warszawa, Żurawia 20

Kup bilet

Cena biletu Normalny: 16 PLN

Śmiało, zmysłowo i bezkompromisowo – oto „Trzy miłości”, najnowszy film Łukasza Grzegorzka („Moje wspaniałe życie”, „Kamper”) – reżysera, który wie, że życie nie składa się z prostych równań. Bo co, jeśli jeden plus jeden równa się trzy?

Lena (Marta Nieradkiewicz), czterdziestoletnia aktorka, świeżo po rozwodzie, chce ułożyć swoje życie na nowo. Gotowa na zmiany, szybko wpada w objęcia tętniącej nocnym życiem Warszawy, a zaraz potem Kundla (Mieszko Chomka) – młodego, charyzmatycznego studenta. Ich związek to eksplozja namiętności, w której stopniowo rozmywają się granice między bliskością i pożądaniem. Tymczasem Jan (Marcin Czarnik), były mąż Leny i ceniony prawnik, nie potrafi pogodzić się z końcem ich małżeństwa. Aplikacja szpiegowska zainstalowana na telefonie Leny oraz wynajęte mieszkanie naprzeciw jej okien stają się narzędziami kontroli nad nią. Czy to jeszcze nieszczęśliwa miłość, czy już niebezpieczna obsesja.

Balansując między romansem a erotycznym thrillerem, Grzegorzek tworzy zmysłowy, prowokujący – ale z charakterystyczną dla siebie szczyptą humoru – portret relacji we współczesnym świecie. To opowieść o tym, że miłość może być piękna, toksyczna, szalona i nieprzyzwoicie prawdziwa. A niektóre pary potrzebują trzeciej szansy.

Na ekranie lśni aktorski trójkąt: znakomitym Marcie Nieradkiewicz („Przepiękne!”, „Zjednoczone stany miłości”) i Marcinowi Czarnikowi (serial „Aktorzy”, „Kler”) towarzyszy charyzmatyczny debiutant Mieszko Chomka, który doskonale ukazuje cienką linię dzielącą zagubionego człowieka pragnącego miłości od nieliczącego się z uczuciami innych niedojrzałego dzieciaka. Pulsujące kolorami zdjęcia Weroniki Bilskiej uwieczniły jedne z najpiękniejszych i najśmielszych scen erotycznych w polskim kinie. Jej kamera prowadzi widza przez intymny taniec trzech ciał tak, że czuć ich ciepło i wszechogarniające pożądanie. Całość dopełnia wyjątkowa ścieżka dźwiękowa, skomponowana na potrzeby filmu przez Steeza83, w tym utwór „Miłość!” w wykonaniu Ralpha Kaminskiego.

Kup bilet

Cena biletu Normalny: 16 PLN


opublikowano: 2025-11-06
ostatnia aktualizacja: 2025-11-07
« powrót
Komentarze
Wybrane imprezy i wydarzenia w Warszawie i okolicy
14 grudnia 2025 (niedziela), godz. 12:00
Powrót Świętego Mikołaja #FILM DLA DZIECI
14 grudnia 2025 (niedziela), godz. 15:00
Od tańca dworskiego po współczesny | Pokaz grupy starszej
14 grudnia 2025 (niedziela), godz. 15:00
RAVE PILATES W WARSZAWIE: CHRISTMAS × 2. URODZINY EDITION
14 grudnia 2025 (niedziela), godz. 16:00
Koncert Królewski - Majestat Klasyki
14 grudnia 2025 (niedziela), godz. 17:00
KONCERTY PRZY ŚWIECACH w Sali Koncertowej Fryderyk
14 grudnia 2025 (niedziela), godz. 17:15
TECHNO YOGA W WARSZAWIE: XMAS × 2nd BIRTHDAY EDITION
14 grudnia 2025 (niedziela), godz. 18:00
Battle Beast + Dominum + Majestica
14 grudnia 2025 (niedziela), godz. 18:00
Dekalog III
14 grudnia 2025 (niedziela), godz. 18:00
Dekalog III | Sala 2
14 grudnia 2025 (niedziela), godz. 18:30
Justyna Galant - Koncert chopinowski / Chopin concert
14 grudnia 2025 (niedziela), godz. 19:00
Janek Traczyk & Dominika Hoffman - Świątecznie!
14 grudnia 2025 (niedziela), godz. 19:00
Koncert chopinowski - Chopin Point Warsaw
Polityka Prywatności