Miejsce: Progresja
Warszawa, Fort Wola 22

Cena biletu Normalny: 137 PLN
Zamaskowani tropiciele wojennych historii zagrają 10 marca w stołecznej Progresji!
„Nie opowiadamy o zwycięstwach. Informujemy o upadku” – tak swoje podejście do opowiadania o grozie wojny podsumowują Kanonenfieber. Ta otoczka w połączeniu z niesłychanie przebojowymi utworami plasującymi się na pograniczu melodyjnych form black i death metalu dała im sławę.
KANONENFIEBER (Niemcy) melodic black/death metal:
Zaczynali jako anonimowa ciekawostka ze sceny ekstremalnego metalu, ale prędko stali się gatunkową sensacją z legionem fanów. Bezbłędnie połączyli wstrząsające historie z I wojny światowej z potężnym, nośnym i wściekłym miksem black i death metalu z domieszką melodii.
MENTAL CRUELTY (Niemcy) symphonic deathcore:
Mental Cruelty są brutalni, a przy tym kreatywni do szpiku kości. Rzucane z lekkością breakdownowe ciężary łączą z black metalem i muzyką symfoniczną. Ich rozwścieczone numery to istna ściana dźwięku. Zderzycie się z nią na żywo?

Cena biletu Normalny: 137 PLN