2024-07-20 19:30

Julia Żugaj | Płock

Miejsce: Amfiteatr Płock
Płock, Rybaki

Kup bilet

Cena biletu Standard: 109 PLN

Zapraszamy na LETNIĄ TRASĘ Julii Żugaj, gdzie magia spotyka się z muzyką! Gdy słońce zaczyna zachodzić, a niebo mienić się będzie kolorami, przygotuj się na niezwykłe doświadczenie! Julia zaśpiewa piosenki z płyty "Miłostki" oraz swoje ulubione covery!

Przed koncertem Kamila i Kuba przywitają Cię swoimi utworami z debiutanckiej płyty K+K, rozgrzewając atmosferę. Ale to jeszcze nie koniec niespodzianek! ✨

Cała trasa koncertowa ma też syreni klimat, który dodaje nutkę tajemniczości i uroku. Tak więc, przygotuj się na muzyczną ucztę pełną magii, energii i... może nawet spotkasz syreny na swojej drodze! 🐥

🌟 HARMONOGRAM 🌟 
EARLY ENTRANSCE - 17:00
STANDARD - 18:30
START KONCERTU - 19:30

✨ EARLY ENTRANCE ✨
▶ gwarantujemy wcześniejsze wejście na obiekt zapewniające bliższe miejsca pod sceną,
▶ opaskę i dedykowana pocztówkę z autografem
▶ wcześniejszy dostęp do stoiska merchowego 

REGULAMIN TRASY ◀

❗ Osoby małoletnie, które ukończyły 13 rok życia, a nie ukończyły 18 roku życia muszą posiadać, oprócz Biletu i dokumentu wymienionego w ust. 1 powyżej, także pisemne zezwolenie opiekuna prawnego na samodzielne uczestnictwo w Koncercie.
❗ Osoby, które nie ukończyły 13 roku życia mogą uczestniczyć w Koncercie na podstawie Biletu tylko pod opieką osoby dorosłej, która ukończyła 18 rok życia i posiada dokument potwierdzający tożsamość oraz ważny bilet na wydarzenie. Opiekun zobowiązany jest do opieki nad małoletnim przez cały okres trwania Koncertu.

Kup bilet

Cena biletu Standard: 109 PLN


ostatnia zmiana: 2024-07-17
Komentarze
 
Polityka Prywatności