2024-07-29 20:00

CANCER BATS | WARSZAWA

kategoria: koncerty

Miejsce: Hydrozagadka
Warszawa, ul. 11 listopada 22

Kup bilet

Cena biletu BILET WSTĘPU: 85 PLN

🦇Kanadyjscy hardcore’owcy z Cancer Bats powracają do Polski na headlinerski koncert, który odbędzie się 29 lipca w warszawskiej Hydrozagadce!

Cancer Bats to hardcore punkowy zespół z krwi i kości, ale nie można nie zwrócić uwagi na płynącą w ich żyłach miłość do metalu. Świadczy o niej choćby poboczny projekt muzyków, będący ukłonem w wiadomym kierunku tribute band Bat Sabbat, ale przede wszystkim muzyka Kanadyjczyków, która nie stroni od wpływów sludge, doom czy southern metalu.

Przez dwie dekady działalności zespół zapracował sobie na uznanie w muzycznym światku. Na koncie mają siedem dużych albumów, z czego ostatni z nich - “Psychic Jailbreak”, ukazał się dwa lata temu. Dzielili sceny z Kvelertak, Rise Against, Billy Talent, Alexisonfire, Gwar czy Antiflag, dobrych słów (a nawet miejsca na okładce) nie szczędziły im takie pisma jak Kerrang!, Exclaim!, Revolver i Rock Sound.

Twórczość Cancer Bats bez wątpienia potrafi zaszczepić słuchacza energią, a w warunkach koncertowych oddziaływuje ze spotęgowaną siłą i działa tak, że każde z Was będzie chciało rozpocząć przepychanki pod sceną. Do boju!

CANCER BATS
📅29.07.2024
📍Warszawa, Hydrozagadka

⚠️Szanowni Państwo. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani.⚠️

❌Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna.

Wzór zgody: https://bit.ly/pisemna_zgoda_rodzica

📄Regulamin wydarzenia: https://winiarybookings.pl/regulamin/

🌿W trosce o środowisko zachęcamy Was do pokazywania biletów na telefonie zamiast ich drukowania.

➡CANCER BATS (Kanada) - hardcore punk
🌐https://www.facebook.com/cancerbats
🌐https://www.instagram.com/cancerbats
🌐https://www.cancerbats.com


Kup bilet

Cena biletu BILET WSTĘPU: 85 PLN


ostatnia zmiana: 2024-04-25
Komentarze
 
Polityka Prywatności