2022-12-03 19:00

nothing,nowhere.

nothing,nowhere.
kategoria: koncerty

Miejsce: Proxima
Warszawa, Żwirki i Wigury 99a

Kup bilet

Cena biletu Standard: 79 PLN

nothing,nowhere.


Support: sadeyes, guccihighwaters 

Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Nie udało się w szalonym 2020 roku i wygląda na to, że 2021 również każe nam się wstrzymać z wizytą nothing,nowhere. w Polsce. Na szczęście fani artysty mogą odetchnąć z ulgą, bo udało nam się ustalić nową datę występu - Joe Mulherin zagra swój koncert w klubie Hydrozagadka 3 grudnia 2022.

Poruszający, emocjonalny i szalenie autentyczny - taki jest projekt nothing,nowhere., który elektryzuje fanów emo rapu na całym świecie. Opowiadający w utworach o swoich własnych przeżyciach Mulherin trafia prosto w serca słuchaczy a jego żywe koncerty są prawdziwymi spektaklami. Jak przyznaje Mulherin w nothing,nowhere. chodzi o więź. Więź, która łączy go z fanami z całego świata, którzy zbierają się, żeby doświadczyć jego występów na żywo i słuchać jego utworów online. To dzięki tej więzi artysta jest w stanie wejść na scenę co wieczór i dzielić się swoją muzyką, mimo dręczącego go strachu i problemów natury psychicznej.

Support:
sadeyes
guccihighwaters 

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!


data ostatniej modyfikacji: 2022-11-15 13:15:01
Komentarze
 
Polityka Prywatności