2021-04-10

Akademia Inwestowania Alternatywnego

Jeśli zastanawiasz się gdzie ulokować swoje oszczędności, a nie masz przekonania do tradycyjnych metod inwestowania, to z pewnością zainteresuje Cię ten post. Właśnie rozpoczęła się rekrutacja do Akademii Inwestowania Alternatywnego!

Jest to unikatowy projekt tworzony przez studentów SGH należących do Studenckiego Koła Naukowego Biznesu. W tym roku Akademia Inwestowania Alternatywnego będzie odbywać się w formie paneli dyskusyjnych i warsztatów z inwestorami. Wydarzenie zagwarantuje możliwość dyskusji z ekspertami, którzy na co dzień tworzą świat inwestycji alternatywnych. Dodatkowy atut stanowi fakt, że każdy uczestnik po ukończeniu całego cyklu spotkań  otrzyma certyfikat akredytowany przez Fundację im. Lesława Pagi.

Akademia będzie mieć miejsce w terminie 19 - 23 kwietnia, a każdego dnia można spodziewać się innych tematów. Będą to m. in. inwestycje w alkohole, dzieła sztuki, design, nieruchomości, złoto czy samochody.

Rekrutacja trwa tylko do 10. kwietnia, a link do formularza rekrutacyjnego znajduje się powyżej. Nie czekaj, nie może Cię zabraknąć!


data ostatniej modyfikacji: 2021-03-30 11:18:04
Komentarze
 
Polityka Prywatności