6 maja 2020 (środa)
(Archiwum)

Real Estate Case Day 2020

RECD logo
RECD logo

Niedawno informowaliśmy naszych czytelników o XII edycji Real Estate Case Day, jednego z flagowych projektów Studenckiego Koła Naukowego Inwestycji i Nieruchomości działającego przy Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Niestety, z powodu pandemii COVID-19 wydarzenie nie mogło się odbyć w formie stacjonarnej, więc organizatorzy zdecydowali się na jego przeprowadzenie w formie zdalnej w dniu 6 maja.

W ramach wydarzenia przeprowadzone zostaną internetowe warsztaty dotyczące szerokiego spektrum tematów - finansowania, inwestowania, obrotu i zarządzania nieruchomościami. Warsztaty będą organizowane przez praktyków z największych firm działających na polskim rynku. Dzięki uczestnictwu w projekcie można będzie zdobyć dużą dawkę wiedzy, doświadczenia i kontaktów w środowisku Real Estate.

Uwaga! Liczba miejsc na warsztatach jest ograniczona, obowiązują wcześniejsze zapisy. Więcej szczegółów znajdą Państwo na stronie wydarzenia na Facebook’u. Projekt RECD skierowany jest w szczególności do studentów i młodych osób wiążących swoją ścieżkę kariery z rynkiem nieruchomości, jednak zachęcamy do uczestnictwa wszystkich zainteresowanych!


opublikowano: 2020-05-04
« powrót
Komentarze
Wybrane imprezy i wydarzenia w Warszawie i okolicy
11 kwietnia 2026 (sobota), godz. 10:00
Mój ogon i ja
11 kwietnia 2026 (sobota), godz. 10:00
Muzeum Warszawskiej Pragi - Wystawa stała
11 kwietnia 2026 (sobota), godz. 10:00
Stacja Muzeum - Wystawa stała i wystawy czasowe
11 kwietnia 2026 (sobota), godz. 10:15
Symulator elektrycznego zespołu trakcyjnego EN57
11 kwietnia 2026 (sobota), godz. 11:00
# calineczka oj da na
11 kwietnia 2026 (sobota), godz. 11:00
Centrum Interpretacji Zabytku - Wystawa stała
11 kwietnia 2026 (sobota), godz. 11:00
Muzeum Warszawy - Wystawa główna
11 kwietnia 2026 (sobota), godz. 11:00
Stand-up Magic dla całej rodziny!
11 kwietnia 2026 (sobota), godz. 12:00
Mój ogon i ja
11 kwietnia 2026 (sobota), godz. 12:00
SZOP MÓWI STOP
Polityka Prywatności