2020-09-24 18:00

Charity Rock Festival 2020

Charity Rock Festival 2020
kategoria: festiwale

Miejsce: Progresja
Warszawa, Fort Wola 22

Kup bilet

Cena biletu Normalny: 49 PLN

Scream Maker, TSA Michalski, Niekrasz, Kapłon, 4Szmery, Rebelianci, Niewinni, Afterload, Funky Tank, Goood, Zacier, Gruzz, Reprezentacyjny Zespół Artystyczny Wojska Polskiego (RZAWP)

16:30 - VIP (spotkania z artystami oraz z Golden VIP pass)
17:00 - drzwi
18:00 - start

Charity Rock Festival będzie pierwszym charytatywnym przeglądem zespołów i kapel rockowych organizowanym w ramach PCF. Impreza zainauguruje działalność PCF oraz edycję 2020, podczas której skupiamy się na pomocy choremu Dominikowi Słowińskiemu.

Dominik walczy z ciężkim nowotworem jelita oraz bardzo trudną chorobą Leśniowskiego – Crohna. Jest to szósty taki przypadek na świecie, a chorobom tym towarzyszy wiele innych schorzeń, jak nawracający półpasiec, atopowe zapalenie skóry, ciężkie ataki astmy. Podczas imprezy prowadzona będzie aukcja charytatywna oraz zbiórka publiczna na rzecz Dominika. Do wylicytowania będą fantastyczne przedmioty – płyty z podpisami, plakaty kolekcjonerskie i wiele innych. 

Charity Rock Festival 2020 to pierwsza edycja wydarzenia, które będzie powtarzane co rok, z przeznaczeniem na realizację różnych celów charytatywnych. W trakcie imprezy będzie można zaopatrzyć się w gadżety i memorabilia koncertowe oraz zakupić płyty i akcesoria naszych gości scenicznych. 
„Koncert otworzy występ Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego, w utworze „IL SILENZIO”

Na scenie wystąpią znane zespoły i polskie legendy rocka oraz młode i mniej znane kapele reprezentujące ten gatunek muzyczny (podana kolejność przypadkowa).

LINE UP:
???? Jedna z najbardziej obiecujących grup heavy-metalowych i jedno z największych odkryć ostatnich lat na międzynarodowej scenie rock: Scream Maker 
???? Długo oczekiwana legenda polskiej sceny rock, z klasykami i premierowymi kompozycjami: TSA Michalski Niekrasz Kapłon 
???? Najlepszy AC/DC tribute band w Europie, z autorskimi utworami: 4 Szmery
???? Mocny i najlepszy Perfect tribute band w Polsce, który także zaprezentuje swoje autorskie - nawet lepsze - kompozycje: Rebelianci
???? Niezastąpienie prowokacyjny i wyraziście rewelacyjny skład o rodowodzie electronic-folk-punk-rockowym: Zacier
???? Coś dla miłośników twórczości Ryśka Riedla: Niewinni
???? Nieco Funky'Reggae'Roll: Funky Tank
???? Kilka nisko strojonych gitar: AFTERLOAD
???? Progresywny i w 100% autorski post grunge, na którym trzeba być: GOOOD
???? Czterech gości bez żadnej litości, grających rock'n'rolla. Czasem swoje, czasem cudze. Inspirowani Motorhead, Ramones, czasami otrą się nawet o Chucka Berry'ego - Grüzz

Gościnnie: Reprezentacyjny Zespół Artystyczny Wojska Polskiego (RZAWP) – otwarcie koncertu.

IMPREZĘ POPROWADZI Adam Dobrzyński , redaktor Polskiego Radia 

Łącznie, na scenie wystąpi blisko 40 artystów. Zaproszeni wykonawcy rezygnują z honorarium, za co serdecznie dziękujemy w imieniu swoim i Dominika, dla którego gramy. Dochody ze sprzedaży biletów będą przeznaczone na pomoc Dominikowi oraz na organizację kolejnych wydarzeń charytatywnych w ramach Poland Charity Festival, przy czym największą uwagę skupiamy na organizacji kolejnego koncertu dla Dominika, w Jastarni, 5 sierpnia. 


data ostatniej modyfikacji: 2020-05-29 09:22:12
Komentarze
 
Polityka Prywatności