Przejdź do: newsy Warszawa
25-27.03.2020

Real Estate Case Day 2020

Możliwość zdobycia specjalistycznej wiedza na temat rynku nieruchomości i 3 dni wartościowych warsztatów – tak w skrócie można opisać Real Estate Case Day 2020.

Pod koniec marca wszystkich entuzjastów rynku nieruchomości czeka nie lada atrakcja. Mowa oczywiście o XII już edycji Real Estate Case Day, jednego z flagowych projektów Studenckiego Koła Naukowego Inwestycji i Nieruchomości działającego przy Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Wydarzenie będzie się składać z 3 dni praktycznych warsztatów, prowadzonych i przygotowanych przez czołowych przedstawicieli branży Real Estate. Wśród tegorocznych partnerów warto wymienić takie podmioty jak m.in. Cushman & Wakefield, Globalworth, Colliers, BNP Paribas Real Estate, Unibail-Rodamco-Westfield, Savills czy JLL.

Warsztaty w formie case study będą odbywać się od 25 do 27 marca w warszawskich siedzibach liderów rynku nieruchomości. Ich tematyka będzie dotyczyć najlepszych praktyk w zakresie finansowania, inwestowania, obrotu i zarządzania nieruchomościami. Już po raz 12 zapraszamy do współpracy wybitnych specjalistów z najbardziej uznanych firm, aby podzielili się swoją wiedzą i doświadczeniem codziennej problematyki sektora nieruchomości z najzdolniejszymi przedstawicielami młodego pokolenia.

Studenckie Koło Naukowe Inwestycji i Nieruchomości to prężnie działająca organizacja studencka Szkoły Głównej Handlowej, mogąca pochwalić się ponad 15-letnią historią oraz dziesiątkami zrealizowanych projektów. Koło od wielu lat współpracuje z wiodącymi firmami z branży Real Estate zarówno z Polski, jak zza granicy. SKN Inwestycji i Nieruchomości może także poszczycić się owocną współpracą z zaprzyjaźnionymi organizacjami naukowymi m.in. z Politechniki Warszawskiej, Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie i Uniwersytetu Łódzkiego.

RECD 2020 będzie, kolejną już, unikalną okazją do zdobycia wiedzy, doświadczenia i kontaktów w środowisku sympatyków branży nieruchomości, jak również do poznania najnowszych trendów i rozwiązań obserwowanych na rynku. Gorąco zachęcamy do śledzenia strony RECD na Facebooku, gdzie pojawiać się będą szczegóły odnośnie zapisów, jak i samego wydarzenia.


data ostatniej modyfikacji: 2020-03-02 09:44:13
Komentarze

INFORMACJE, OGŁOSZENIA

Nauka języków w Warszawie
Atticus_dorosli_220.gif
a220x300_TFLS_jesien_20155_j89.jpg
Archibald_220_weloveenglish.gif
profi_Lingua_test_220.jpg

Nauka języka za granicą
przeglad_nauka_jezyka_zagranica.gif

Przegląd uczelni
Wy__sza_Szko__a_Ekologii_i_Zarz__dzania_w_Warszawie_boks_220_og__lny.jpg
nowe_media_220x300.jpg
boks.jpg
boks.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura wydział Wzornictwa, autor: Maria Pilewicz
 
Polityka Prywatności