Przejdź do: newsy Warszawa
2020-02-24 10:00

Konferencja British- Polish Investment Alliance

kategoria: konferencje

Wydarzenie odbędzie się 24 lutego o godzinie 10:00 w Ambasadzie Brytyjskiej w Warszawie.

Kilkumiesięczny projekt jest zorganizowany pod patronatem BCC przez członków Klubu Inwestora przy Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

B-PIA jest pomyślany jako platforma nawiązywania i zacieśniania więzów pomiędzy czołowymi polskimi i angielskimi przedstawicielami sektora finansów i bankowości inwestycyjnej a najzdolniejszymi studentami polskich uczelni. Do partnerów korporacyjnych projektu wliczają się takie instytucje, jak JP Morgan, KKR, Warburg Pincus, BAML.

Do najważniejszych punktów w agendzie B-PIA należy konferencja, która odbędzie się 24 lutego 2020 r. w Ambasadzie Brytyjskiej w Warszawie, podczas której uczestnicy projektu będą dyskutować o nowych szansach i wyzwaniach stojących przed sektorami edukacji, finansów i innowacji w Polsce. Panele będą dotyczyć ekspansji polskich spółek na rynek Wielkiej Brytanii i możliwości finansowania inwestycji przez brytyjskie firmy. Pokreślone zostanie także zainteresowanie brytyjskich inwestorów polskim rynkiem oraz ryzyko związane z Brexitem w kontekście inwestycji pomiędzy krajami.

Celem konferencji jest promocja atrakcyjności Polski w obszarach bankowości, innowacji oraz edukacji. Natomiast na początku marca 2020 r. grupa 15 studentów wybranych w szczegółowym programie rekrutacyjnym uda się na 5-dniowy wyjazd naukowy do Anglii. W programie wizyty znajdują się wizyty studyjne w największych bankach londyńskiego City oraz uczestnictwo w LSE Polish Economic Forum.

B-PIA tworzy wyjątkową przestrzeń dla najbardziej obiecujących polskich studentów przygotowujących się do kariery w finansach, którzy mają możliwość nawiązać cenne relacje zawodowe z wiodącymi instytucjami sektora bankowego, jak również z przedstawicielami środowiska akademickiego. Liczni alumni poprzednich edycji projektu pracują obecnie w firmach będących wieloletnimi partnerami Aliansu.


data ostatniej modyfikacji: 2020-02-17 09:19:09
Komentarze

INFORMACJE, OGŁOSZENIA

Nauka języków w Warszawie
Atticus_dorosli_220.gif
a220x300_TFLS_jesien_20155_j89.jpg
profi_Lingua_test_220.jpg
Archibald_220_weloveenglish.gif

Nauka języka za granicą

Przegląd uczelni
WSSIP_220.jpg
boks.jpg
WSIiZ_220.jpg
boks.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura UTH 06
miniatura Gala absolwenta 2016 - 08
miniatura
 
Polityka Prywatności