2021-05-31 19:00

Shortparis

Shortparis
kategoria: koncerty

Miejsce: Proxima
Warszawa, Żwirki i Wigury 99a

Kup bilet

Cena biletu Standard: 69 PLN

Shortparis

Otwarcie drzwi 19:00

Zachwycili polską publiczność na OFF Festivalu i grali w wypchanych warszawskich klubach. Teraz Shortparis zaprezentowali nową płytę i ogłosili koncert w Proximie! Rosyjska grupa odwiedzi Polskę w maju 2021.

Muzyki Shortparis nie da się zaszufladkować. Jedno, co można o niej powiedzieć na pewno to, że jest niesłychanie świeża i innowacyjna, mimo że na pozór sklecona ze znanych komponentów. Można doszukiwać się w niej śladów postpunka, postindustrialu, elementów noisowych, czy dark wave’u okraszonych świetnym songwritingiem i niepokojącym, lecz doskonałym wokalem. Koncerty Shortparis już zostały okrzyknięte "najlepszymi w całej Rosji", a teraz muzycy zdobywają również zasłużone uznanie za granicą.

W listopadzie Shortparis podzielili się swoją trzecią płytą studyjną, zatytułowaną "Так закалялась сталь - Tak Zakalyalas’ Stal’" (Thus the Steel Was Tempered). Zgarnęli także szereg nagród w Rosji, w tym za "Odkrycie Roku" (GQ Russia), "Zespół Roku", "Singiel Roku" i "Klip Roku" (Jager Music Awards).


https://www.facebook.com/events/473523523560935/ 
https://fource.pl/events/shortparis/

Regulamin/FAQ/Zgody: https://fource.pl/pl/about-us/


data ostatniej modyfikacji: 2021-04-19 13:15:01
Komentarze
 
Polityka Prywatności