Przejdź do: newsy Warszawa
2019-10-28

Ross From Friends kolejnym artystą na koncercie Flume

kategoria: koncerty

28 października 2019 COS Torwar, Warszawa

Ross From Friends, czyli Felix Clary Weatherall  to zdumiewający swoim stylem brytyjski producent i DJ, którego pseudonim sceniczny pochodzi od jednego z bohaterów serialu „Przyjaciele”. Członek rodziny Brainfeeder należącej do Flying Lotus.

Artysta zainspirowany oldschool’owym hip-hopem stworzył własną definicję house’u i produkuje muzykę, która jest połączeniem techno w estetyce lo-fi oraz miękkich sampli wokalnych. Ross From Friends czerpie również inspiracje z takich gatunków jak italo disco, Hi-NRG czy Eurobeat lat 80’ – totalna, szalona mieszanka!  Po kilku bardzo dobrze przyjętych przez krytyków EP’kach, w 2018 wydał swój debiutancki LP „Family Portrait”. Supportował m.in. Little Dragon podczas trasy po UE w 2017 roku oraz zagrał headlinerską trasę po UE i USA we wrześniu i październiku 2018 roku (wystąpił również w Polsce).

W ubiegłym tygodniu ogłoszony został pierwszy artysta, który wystąpi jako support na koncercie Flume  – Bass Astral!

Kuba Tracz szerzej znany jako Bass Astral – współtwórca genialnego elektronicznego duetu Bass Astral x Igo, wystąpi przed głównym artystą, podczas jego warszawskiego koncertu w COS Torwar już 28 października!

We wrześniu Kuba oficjalnie rozpoczął swoją trasę SOLO AKT, która również stała się zapowiedzią pierwszego solowego albumu „Techno do Miłości”, który ukaże się już w przyszłym roku.

Ten fantastyczny producent i multiinstrumentalista w swoich setach przemyca najróżniejsze gatunki i stylistyki - „Muzyka elektroniczna stanowi dla mnie obszar, sposób wyrazu, gamę barw, paletę brzmień i możliwości”. Jego niespotykana wrażliwość muzyczna, zamiłowanie do eksperymentowania i brak stawiania sobie granic w tworzeniu, kreuje w nim tę wyjątkowość, która dana jest tylko nielicznym artystom. Elektroniczne brzmienia oraz szalone, nieoczywiste dźwięki, tworzone przez Bassa Astrala, wprawiają w stan muzycznej hipnozy, pozwalając się w nich całkowicie zatracić.

data ostatniej modyfikacji: 2019-10-15 12:14:09
Komentarze

INFORMACJE, OGŁOSZENIA

Nauka języków w Warszawie
a220x300_TFLS_jesien_20155_j89.jpg
Archibald_220_weloveenglish.gif
Atticus_dorosli_220.gif
boks.gif

Nauka języka za granicą

Przegląd uczelni w Polsce
nowe_media_220x300.jpg
Wy__sza_Szko__a_Ekologii_i_Zarz__dzania_w_Warszawie_boks_220_og__lny.jpg
boks_przeglad_uczelni.gif
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura
 
Polityka Prywatności