Przejdź do: newsy Warszawa
2019-11-17

Konferencja TEDxWUM

kategoria: konferencje

17 listopada na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym odbędzie się konferencja TEDxWUM, podczas której 11 wyjątkowych prelegentów ze świata medycyny, technologii, szeroko pojętej nauki oraz sportu, wygłosi swoje inspirujące przemówienia i podzieli się z nami swoim doświadczeniem oraz wiedzą. TEDx jest rodzajem lokalnych konferencji, na które zapraszani są wyselekcjonowani prelegenci z różnorodnych dziedzin. Celem jest rozprzestrzenianie wyjątkowych pomysłów oraz stworzenie przestrzeni do odkrywania nowych idei.

TEDx stawia na oryginalne tematy, apolityczność oraz całkowity brak zysków. Ponad 50 osób odpowiedzialnych za organizację konferencji kieruje się wyłącznie chęcią przekazywania interesujących treści i inspirowania publiczności.

Jedną z 30 tysięcy konferencji TEDx do tej pory zorganizowanych na całym świecie będzie TEDxWUM - po raz pierwszy organizowany na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.

Konferencja zgromadzi 200 osób, TEDxWUM zaprasza absolutnie każdą osobę pragnącą poszerzyć swoje horyzonty i posłuchać niezwykle inspirujących przemówień.

Sprzedaż biletów rozpocznie się niebawem, wystarczy obserwować TEDxWUM w mediach społecznościowych oraz na stronie internetowej www.tedxwum.pl

Konferencje TED i TEDx są organizowane niezależnie.

Czym jest TEDx?

W duchu pomysłów wartych rozpowszechnienia, TEDx jest to program lokalnych, samoorganizujących się wydarzeń, które łączą wspólnie ludzi, aby dzielić się doświadczeniami podobnymi do TED. Podczas wydarzenia TEDx Talks na nagraniach i na żywo łączą się, aby wywołać głęboką dyskusję. Te lokalne, samoorganizowane wydarzenia są oznaczone marką TEDx, gdzie x = niezależnie zorganizowane wydarzenie TED. Konferencja TED zawiera ogólne wytyczne dotyczące programu TEDx, ale wydarzenia TEDx są organizowane samodzielnie przez organizatorów z zachowaniem zastrzeżeniem niektórych zasad i przepisów.

Czym jest TED?

O TED

TED jest organizacją non-profit zajmującą się upowszechnianiem idei wartych rozpowszechniania, często w formie krótkich rozmów prowadzonych przez czołowych myślicieli i wykonawców. Wiele z tych rozmów odbywa się na konferencjach TED, w tym nasze coroczne spotkanie w Vancouver, a także TEDWomen, kameralne TED Salony i tysiące niezależnie organizowanych imprez TEDx na całym świecie. Filmy z tych rozmów są dostępne za darmo, na TED.com i innych platformach. Audio wersje rozmów z TED2019 zostaną również opublikowane w TED's podcast TED Talks Daily, dostępne na Apple Podcasts i wszystkich innych platformach podcastowych. Otwarte i bezpłatne inicjatywy TED na rzecz rozpowszechniania idei obejmują TED.com, gdzie codziennie zamieszczane są nowe filmy TED Talk; TEDx, który udziela licencji tysiącom osób i grup na organizację lokalnych, samoorganizowanych imprez w stylu TED na całym świecie; program TED Fellows, który wybiera innowatorów z całego świata, aby wzmocnić wpływ ich niezwykłych projektów i działań; Audacious Project, który ujawnia i finansuje krytyczne pomysły, które mogą mieć wpływ na życie milionów ludzi; TEDSummit, który gromadzi najbardziej zaangażowanych członków globalnej społeczności TED na burze mózgów, dyskusje, spektakle, warsztaty i eklektyczny program rozmów na głównym etapie; oraz inicjatywę edukacyjną TED-Ed. TED posiada również bibliotekę oryginalnych podcastów, w tym The TED Interview with Chris Anderson, Sincerely, X, oraz jeden z najczęściej pobieranych nowych programów Apple Podcasts z 2018 roku, WorkLife with Adam Grant.

Śledź TED na Twitterze pod adresem http://twitter.com/TEDTalks, na Facebooku pod adresem http://www.facebook.com/TED, na Instagram pod adresemhttps://instagram.com/ted oraz na Snapchat pod adresem tedtalkshq.


data ostatniej modyfikacji: 2019-09-18 15:15:45
Komentarze

INFORMACJE, OGŁOSZENIA

Nauka języków w Warszawie
Atticus_dorosli_220.gif
a220x300_TFLS_jesien_20155_j89.jpg
profi_Lingua_test_220.jpg
Archibald_220_weloveenglish.gif

Nauka języka za granicą
JPEdukacja_220_pytania.gif

Przegląd uczelni
Wy__sza_Szko__a_Ekologii_i_Zarz__dzania_w_Warszawie_boks_220_og__lny.jpg
SGGW_BANER_220x300px_1.jpg
WSIiZ_220.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura Uczelnia - Akademia Morska w Gdyni
miniatura
miniatura Maskotka Akademii Morskiej w Gdyni
 
Polityka Prywatności