7 grudnia 2019 (sobota), godz. 19:00
(Archiwum)

Tides from Nebula + Rosk - Warszawa

Tides from Nebula + Rosk - Warszawa
kategoria: koncerty

Miejsce: Progresja
Warszawa, Fort Wola 22

Kup bilet

Cena biletu Standard: 50 PLN

Tides from Nebula, Rosk

Po trzyletniej przerwie, polski gigant post-rocka powraca z nowym albumem, pierwszym nagranym w trzyosobowym składzie. Premiera płyty „From Voodoo to Zen” odbędzie 20 września, już teraz zapraszamy do Progresji na koncert promujący to wydawnictwo!

Na nowy materiał Tides From Nebula składa się siedem utworów, z których część z pewnością wybrzmi na naszych deskach. Będzie to zdecydowanie najbardziej epickie dzieło zespołu, pełne filmowego rozmachu i bogatych aranżacji.

Oczywiście na koncercie nie zabraknie również muzyki znanej z poprzednich albumów zespołu. Możemy się spodziewać jak zawsze magicznej atmosfery, olbrzymiego kunsztu muzyków i niezapomnianej, muzycznej nocy.

Jak mówią sami muzycy:
„Muzycznie i wizerunkowo postanowiliśmy zrobić krok w bok, a właściwie ten krok zrobił się sam. Po prostu podążaliśmy za własnym instynktem. Jako, że nagrywaliśmy we własnym studiu, mogliśmy sobie pozwolić na dopracowywanie szczegółów, na pewno jest to płyta, która z każdym przesłuchaniem będzie zyskiwać. Jesteśmy bardzo ciekawi reakcji słuchaczy.”
Nie może Was z nami zabraknąć!

ROSK zaistniał na polskiej scenie dzięki dobrze przyjętemu debiutowi z 2017 roku zatytułowanemu MIASMA. Po opowieści o zarazie i śmierci tysięcy przyszedł czas na opowieść o śmierci jednostki. Zespół nowym albumem snuje zupełnie inną historię o osamotnieniu, pustce i poczuciu straty oraz tworzy nową aurę, całkowicie odmienną od tej obecnej na debiutanckiej płycie.


opublikowano: 2019-08-27
« powrót
Komentarze
Wybrane imprezy i wydarzenia w Warszawie i okolicy
31 stycznia 2026 (sobota), godz. 16:00
Tango Passion – Viva Latino América przy świecach
31 stycznia 2026 (sobota), godz. 16:10
Bałtyk
31 stycznia 2026 (sobota), godz. 17:00
Kosmiczny Pokój
31 stycznia 2026 (sobota), godz. 17:30
Wielkie piękno
31 stycznia 2026 (sobota), godz. 18:00
Hans Zimmer – Muzyka Filmowa Klasycznie przy Świecach
31 stycznia 2026 (sobota), godz. 18:00
Muzyka K-POP
31 stycznia 2026 (sobota), godz. 18:30
Listy z Wilczej
31 stycznia 2026 (sobota), godz. 18:30
Malowanie przy winie w Warszawie!
31 stycznia 2026 (sobota), godz. 18:30
Mamiko Ueyama - Koncert chopinowski / Chopin concert
31 stycznia 2026 (sobota), godz. 19:00
Jakub Kącki - karaoke z fortepianem!
31 stycznia 2026 (sobota), godz. 19:00
Koncert chopinowski - Chopin Point Warsaw
31 stycznia 2026 (sobota), godz. 19:00
KONCERTY PRZY ŚWIECACH w Sali Koncertowej Fryderyk
31 stycznia 2026 (sobota), godz. 19:00
Mariyam | „Seven Heavens” LIVE | Warszawa
Polityka Prywatności