Przejdź do: newsy Warszawa
2019-11-11

Dermot Kennedy na pierwszym koncercie w Polsce

kategoria: koncerty

11 listopada – Warszawa, klub Stodoła

Globalna gwiazda DERMOT KENNEDY prezentuje dziś swój niesamowity nowy singiel „OUTNUMBERED”, i ujawnia datę premiery swojego debiutanckiego albumu „WITHOUT FEAR” (27 września) oraz daty europejskiej trasy koncertowej, która uwzględnia również jego pierwszy występ w Polsce!

„Najnowszy singiel jest próbą pocieszenia każdego, kto czuje się przytłoczony. Przypomnienie, że piękno można znaleźć bez względu na to, jak ciemna może wydawać się noc. Mam nadzieję, że singiel stanie się źródłem pewności dla każdego, kto przeżywa trudne czasy. Świadomością, że wszystko będzie lepiej i że ciężkie czasy staną się przeszłością. ”

Singiel pojawia się w ślad za wyprzedanymi koncertami w Wielkiej Brytanii i Europie, w tym oszałamiającym występem w londyńskiej Brixton Academy i czterema koncertami w dublińskim teatrze Olympia. W ubiegłym tygodniu odbył się niesamowity występ na festiwalu All Points East, a także występy na festiwalu Coachella w kwietniu w ramach amerykańskiej trasy, na której Dermot zagrał wiele wyprzedanych koncertów dla tysięcy fanów.

Dermot ma na swoim koncie występy w takich programach jak The Late Show with Stephen Colbert czy The Ellen Show, zachwycając tłumy swoim singlem „Power Over Me”. Utwór osiągnął również szczyty list przebojów we Francji, Niemczech, Belgii czy Polsce.

Wyprzedane koncerty na całym świecie, imponujące statystyki w serwisach streamingowych i ponad 47 milionów wyświetleń pod teledyskami na swoim kanale na YouTube – a to wszystko przed wydaniem debiutanckiego, pełnowymiarowego albumu.

Bilety dostępne będą w ogólnej sprzedaży od piątku, 21 czerwca od 10:00 na LiveNation.pl.

Przedsprzedaż Citi Handlowy ruszy w środę, 19 czerwca o 10.00 i zakończy się w piątek o 09:00

Przedsprzedaż Spotify rozpocznie się 20 czerwca o 10:00 i potrwa 24 godziny

data ostatniej modyfikacji: 2019-06-17 11:45:43
Komentarze

INFORMACJE, OGŁOSZENIA

Nauka języków w Warszawie
Atticus_dorosli_220.gif
Archibald_220_weloveenglish.gif
boks.gif
a220x300_TFLS_jesien_20155_j89.jpg

Nauka języka za granicą
JPEdukacja_220_pytania.gif

Przegląd uczelni w Polsce
SWPS_220_uni.jpg
WSIiZ_220.jpg
WSSIP_220.jpg
boks.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura Wyższa Szkoła Bankowa Wydział Zamiejscowy w Chorzowie - 2
miniatura
miniatura
 
Polityka Prywatności