Warszawa - imprezy, koncerty, informacje

kategoria
Przejdź do: newsy Warszawa
2019-04-28

VI Bieg SGH - pomagajmy aktywnie!

Wielkimi krokami zbliża się VI edycja Biegu SGH, która w tym roku odbędzie się już 28 kwietnia. To inicjatywa w całości zorganizowana przez studentów, a cały pozyskany dochód co roku przeznaczany jest na wybrany cel charytatywny. W tym roku biegniemy dla 3- letniego Teosia, który od urodzenia choruje na dysplazję kostną. Chłopczyk marzy o tym, żeby zacząć chodzić samodzielnie, jednak leczenie jest kosztowne. Bieg SGH jest doskonałą okazją, by przyczynić się do spełnienia największego marzenia Teosia!

Wydarzenie odbędzie się w Warszawie, uczestnicy pobiegną ulicami Mokotowa. W tym roku przygotowano dwie atestowane trasy dla dorosłych: na 5 i na 10 km. Również dzieci będą mogły spróbować swoich sił na dystansie 1,1 km (bez atestu). Nie zabraknie także atrakcji w specjalnie przygotowanej Wiosce Biegowej, która zostanie ulokowana w Ogrodach Rektorskich Szkoły Głównej Handlowej.

Bieg SGH, ze względu na charytatywną formę, cieszy się wsparciem znanych sportowców, w tym roku wsparcie zadeklarowali już m.in. Julita Kotecka-Nerek, Łukasz Oskierko, Angelika Cichocka, Marcin Suski czy Joanna Jóźwik. Inicjatywa otrzymała także Patronaty Honorowe m.in. Polskiego Związku Lekkiej Atletyki czy Polskiego Komitetu Olimpijskiego.

Zapisy już ruszyły! Ceny pakietów startowych dla dorosłych wynoszą od 45 do 55zł (w zależności od daty zakupu), a dla dziecka 20 zł.

Więcej informacji oraz zapisy dostępne są poprzez stronę internetową: www.bieg.samorzadsgh.pl


data ostatniej modyfikacji: 2019-03-01 13:23:08
Komentarze

Nauka języków w Warszawie
boks.gif
boks.gif
Archibald_220_weloveenglish.gif
a220x300_TFLS_jesien_20155_j89.jpg

Nauka języka za granicą
ef_220.jpg

Przegląd uczelni w Polsce
SWPS_220_uni.jpg
nowe_media_220x300.jpg
Wy__sza_Szko__a_Ekologii_i_Zarz__dzania_w_Warszawie_boks_220_og__lny.jpg
WSSIP_220.jpg
boks.jpg
boks_podyplomowe.jpg
WSIiZ_220.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura Toruń
miniatura studenci UMK
miniatura Immatrykulacja studentów I roku
 
Polityka Prywatności