5 kwietnia 2019 (piątek)
(Archiwum)

Devin Townsend w Warszawie

Devin Townsend w Warszawie
kategoria: koncerty

AN EVENING WITH DEVIN TOWNSEND Piątek, 05 kwietnia 2019 – Warszawa, klub Stodoła Bilety w regularnej sprzedaży od 12 listopada od godz. 10:00 na Stodola.pl oraz LiveNation.pl

Na przestrzeni kariery Devina Townsenda można zauważyć jedną stałą: zmianę. Zaczynając od Sex & Religion, w którym był frontmanem, przez przełomową solową płytę „Terria”, wcielenie w klimatach country rocka w Casualties of Cool kończąc na fenomenalnym albumie „Transcendence” i ostatnio wydanym „Ocean Machine: Live at the Ancient Roman Theatre Plovdiv”, kanadyjski muzyk daje jasno do zrozumienia, że nie jest zainteresowany monotematycznością. Devin jest zbyt niecierpliwy aby tworzyć kolejne piosenki dla zespołu Strapping Young Lad - dlatego też w 2007 roku skończył pracę nad tym projektem. Nie będzie też na pewno czwartego czy piątego albumu Ziltoid (szanse na trzeci są już pod znakiem zapytania) bo do tego czasu jego artystyczne plany będą zapewne zwrócone w innym kierunku. Aby zrozumieć dlaczego Townsend mniej lub bardziej świadomie jest zwolennikiem zmiany należy lepiej poznać jego postać i muzykę, którą teraz tworzy.

Po tegorocznym rozwiązaniu Devin Townsend Project, Devin w pełni skupił się na nowym zwrocie w swojej karierze i obecnie pracuje nad kolejnym studyjnym krążkiem pt.”Emapth”, którego premiera jest przewidywana na drugi kwartał 2019 roku.

opublikowano: 2018-11-09
« powrót
Komentarze
Wybrane imprezy i wydarzenia w Warszawie i okolicy
3 maja 2026 (niedziela), godz. 15:30
Prosta historia
3 maja 2026 (niedziela), godz. 15:50
Miroirs III. Barka na oceanie
3 maja 2026 (niedziela), godz. 16:00
Żony Wilanowa | MAJÓWKA W HOLLYWOOD
3 maja 2026 (niedziela), godz. 17:00
Boeing Boeing
3 maja 2026 (niedziela), godz. 17:00
Gdybym cię nie poznał
3 maja 2026 (niedziela), godz. 17:00
Klub Kawalerów
3 maja 2026 (niedziela), godz. 17:00
Zapętlona
3 maja 2026 (niedziela), godz. 17:30
ABBA – Mamma Mia! Klasycznie przy świecach
3 maja 2026 (niedziela), godz. 17:30
Wielki Błękit
3 maja 2026 (niedziela), godz. 17:45
Father Mother Sister Brother
3 maja 2026 (niedziela), godz. 18:00
Ale Draka!
Polityka Prywatności