Warszawa - imprezy, koncerty, informacje

kategoria
Przejdź do: newsy Warszawa
11-13.10.2018

Off Fashion Store, czyli święto mody niezależnej w Wola Parku

Wysoka jakość, niebanalne detale, unikalne wzory – to wszystko można znaleźć w Wola Parku, podczas cyklicznego wydarzenia Off Fashion Store. W ramach targów mody niezależnej, trwających między 11 a 13 października, pojawią się stylowe ubrania, torebki i biżuteria.

Październikowa aura to idealny moment na wymianę swojej garderoby. Od czwartku 11 października w Wola Parku, po raz kolejny zagoszczą polscy projektanci, którzy zaprezentują swoje jesienno-zimowe kolekcje. Przez trzy dni, w ramach Off Fashion Store, będzie można zapoznać się z produktami takich marek jak: Tabanna, Spider and Wolf, Bohozone, More Fashion, La Woman, SASKA, LOMAN, Diana Sencerek, czy LC LUCJA.

Miłośnicy niebanalnych dodatków będą mogli skorzystać z oferty znanej marki Bag’s Philosophy, prezentującej wysokiej jakości torebki i plecaki. Ponadto, podczas targów pojawią się także firmy, zajmujące się projektowaniem oryginalnej biżuterii, wśród nich: Len i Korale, Serendipity, Mineral Arts, Drobiny Czasu i Cocotier.

Wszystkie produkty, które zostaną zaprezentowane podczas wydarzenia, odznaczają się wysoką jakością wykonania i unikalnym designem. Wśród nich znajdą się ubrania przeznaczone dla kobiet, mężczyzn i dzieci.

Targi Off Fashion Store w Wola Parku zlokalizowane są na poziomie 0, w pobliżu cukierni Sowa i sklepu odzieżowego KAPPAHL. Wydarzenie potrwa do soboty 13 października.

data ostatniej modyfikacji: 2018-10-11 10:40:49
Komentarze

Nauka języków w Warszawie
boks.gif
boks.gif
Archibald_220_weloveenglish.gif
a220x300_TFLS_jesien_20155_j89.jpg

Nauka języka za granicą

Przegląd uczelni w Polsce
boks_podyplomowe.jpg
boks.jpg
WSSIP_220.jpg
SWPS_220_uni.jpg
Wy__sza_Szko__a_Ekologii_i_Zarz__dzania_w_Warszawie_boks_220_og__lny.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura Collegium Maius
 
Polityka Prywatności