Warszawa - imprezy, koncerty, informacje

kategoria
Przejdź do: newsy Warszawa
2018-10-17

Cyber Academy II – darmowa konferencja poświęcona cyberbezpieczeństwu i sztucznej inteligecnji

Cyber Academy II
kategoria: konferencje

17 października 2018 roku w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie odbędzie się druga edycja konferencji Cyber Academy.

Podczas całodniowego wydarzenia, ludzie ze świata biznesu, nauki, przedstawiciele administracji oraz studenci będą mogli dowiedzieć się o najnowszych trendach związanych z cyberbezpieczeństwem i sztuczną inteligencją, które zostaną zaprezentowane na dwóch scenach. 

Na pierwszej z nich ,dedykowanej cyberbezpieczeństwu,  przedstawione zostaną praktyczne rozwiązania oraz sposoby zabezpieczenia się przed incydentami w sposób zrozumiały nie tylko dla osób technicznych. Uczestnicy konferencji dowiedzą się z jakimi zagrożeniami zmagają się polscy przedsiębiorcy, jak należy bronić się przed atakami oraz gdzie szukać pomocy w przypadku naruszenia bezpieczeństwa. Dodatkowo przedstawiciele komendy Głównej Policji oraz Prokuratury Okręgowej opowiedzą o walce z cyberprzestępczością. 

Druga scena w całości poświęcona będzie sztucznej inteligencji: jej zastosowaniu, wyzwaniom jakie stoją przed firmami oraz możliwościami jakie za sobą niesie. Pokazane zostaną przykłady wdrożenia sztucznej inteligencji przez polskie start-upy i duże międzynarodowe korporacje. 

Partnerami konferencji są między innymi Warszawski Instytut Bankowości, Fundacja Digital Poland i Fundacja Bezpieczna Cyberprzestrzeń. Konferencja jest również elementem działań związanych z Europejskim Miesiącem Cyberbezpieczeństwa oraz otrzymała patronat honorowy Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii, Ministerstwa Cyfryzacji, Prezydent Miasta Warszawy oraz Narodowego Centrum Badań i Rozwoju.

Wydarzenie jest bezpłatne, a jego głównym celem jest edukacja studentów, ludzi biznesu oraz administracji publicznej z zakresu bezpieczeństwa i nowych technologii. 

Więcej informacji oraz rejestracja dostępna jest na stronie www.cyberacademy.com.pl

Pozdrawiamy


data ostatniej modyfikacji: 2018-10-01 10:04:06
Komentarze

Nauka języków w Warszawie
boks.gif
boks.gif
Archibald_220_weloveenglish.gif
a220x300_TFLS_jesien_20155_j89.jpg

Nauka języka za granicą

Przegląd uczelni w Polsce
boks_podyplomowe.jpg
boks.jpg
WSSIP_220.jpg
SWPS_220_uni.jpg
Wy__sza_Szko__a_Ekologii_i_Zarz__dzania_w_Warszawie_boks_220_og__lny.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura Collegium Maius
 
Polityka Prywatności