Warszawa - imprezy, koncerty, informacje

kategoria
Przejdź do: newsy Warszawa
27.07 - 19.09

Jedz, baw się, wygrywaj! Hellmann`s Grillers Society Warszawa 2018

kategoria: festiwale

7 warszawskich restauracji, najlepsi szefowie kuchni, niepowtarzalne menu i jedyny w swoim rodzaju smak grillowanych potraw przygotowanych z użyciem produktów Hellmann`s – wszystko to w ramach Hellmann`s Grillers Society Warszawa 2018. Festiwal smaków potrwa do 16 września w wybranych warszawskich restauracjach.

Grillowanie to rodzaj sztuki, udoskonalany przez najlepszych szefów kuchni. Gwarancją niezapomnianych kulinarnych doznań w ramach Hellmann's Grillers Society są najwyższej jakości składniki i niepowtarzalny smak produktów Hellmann`s. Po raz pierwszy pasjonaci dań z grilla będą mieli okazję spotkać się i wspólnie celebrować chwile przy doskonałym jedzeniu.

W ramach Hellmann's Grillers Society w 7 warszawskich restauracjach pojawi się specjalne menu z wyjątkowymi daniami z grilla. Co więcej, każdy kto spróbuje potrawy z tego menu, ma szansę na dodatkowy darmowy posiłek. Wystarczy zrobić sobie zdjęcie z zamówionym posiłkiem, zamieścić na swoim profilu na Instagramie, oznaczyć restaurację przez # z jej nazwą, a dodatkowo podpisać post #hellmannsgrillerssociety.

Podsumowaniem akcji będzie wielka impreza Hellmann's Grillers Society w Drukarni na Pradze - 31 sierpnia od godz. 18.00! Na naszych gości czekają doskonałe dania z grilla przygotowane przez najlepszych kucharzy; zabawa, którą rozkręci DJ, wieczorny koncert i dużo dużo więcej! To nie wszystko - śledząc #hellmannsgrillerssociety na Instagramie, możesz wygrać specjalny, darmowy voucher VIP na imprezę!

Specjalne menu Hellmann's Grillers Society Warszawa 2018 znajdziecie w warszawskich restauracjach:

Bohemia Restaurant

Przystań Park Skaryszewski

Okrąglak Beef and Beer

Jack's Cinema Bar & Restaurant

7th Street Mokotów

7th Street Wawer

7th Street Gocław

Ambasadorami aktywacji zostali influencerzy: Estera_owczarz, Zanniesamowity, Arczi, Krzecza, Smyk w Kuchni. Uczestnicy aktywacji będą mieli okazję spotkać się z popularnymi infleuncerami podczas eventu w Drukarni na Pradze 31 sierpnia.

Dołącz do aktywacji, spróbuj specjalnych dań przygotowanych w ramach Hellmann's Grillers Society, zainspiruj się i zdobądź specjalny voucher na event! Bądź po stronie jedzenia!


data ostatniej modyfikacji: 2018-08-13 15:12:16
Komentarze

Nauka języków w Warszawie
BezplatnyTest_220.gif
boks.gif
Archibald_220_weloveenglish.gif
a220x300_TFLS_jesien_20155_j89.jpg

Nauka języka za granicą

Przegląd uczelni w Polsce
SGGW_BANER_220x300px_1.jpg
boks_przeglad_uczelni.gif
Wy__sza_Szko__a_Ekologii_i_Zarz__dzania_w_Warszawie_boks_220_og__lny.jpg
SWPS_220_uni.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura Akademia Ignatianum w Krakowie 06
miniatura
 
Polityka Prywatności