13 kwietnia 2018 (piątek)
(Archiwum)

Studenci przepytują dziennikarzy

Konferencja-Mediów-Studenckich-2018-Uniwersytet-Warszawski-Uniwerek.TV
Konferencja-Mediów-Studenckich-2018-Uniwersytet-Warszawski-Uniwerek.TV
kategoria: konferencje

Konferencja Mediów Studenckich (KMS) to ogólnopolski cykl paneli dyskusyjnych i warsztatów dziennikarskich adresowany do studentów pracujących w redakcjach akademickich. Celem wydarzenia jest poszerzanie ich wiedzy w zakresie szeroko pojętego dziennikarstwa oraz nowych mediów. Konferencja daje możliwość udoskonalenia własnego warsztatu poprzez spotkania z wprawionymi dziennikarzami oraz wymianę doświadczeń między studentami

Tegoroczna, już czwarta edycja KMS odbędzie się w dniach 13-15 kwietnia na terenie Kampusu Głównego Uniwersytetu Warszawskiego. To trzy dni pełne koncentracji, wrażeń, dyskusji, rozmów z dziennikarzami i odwiedzinami w największych polskich redakcjach. Wydarzenie z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością i uznaniem, czego dowodem mogą być odwiedzający nas prelegenci. W zeszłym roku byli to m.in.: Agnieszka Gozdyra, Filip Chajzer, Bartosz Węglarczyk, Maciej Mazur, Andrzej Morozowski.

Organizatorem Konferencji Mediów Studenckich jest telewizja internetowa Uniwerek.TV, działająca przy Samorządzie Studentów Uniwersytetu Warszawskiego. Zgłoszenia do IV edycji Konferencji Mediów Studenckich rozpoczną się na początku marca. Warto śledzić fanpage, gdzie na bieżąco pojawiają się nowe informacje. Telewizja zaprasza studentów z całej Polski, nie tylko przynależnych do organizacji, ale także tych, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z dziennikarstwem.

Uniwerek.TV - studencka telewizja internetowa działająca w ramach Uniwersytetu Warszawskiego. Materiały (reportaże, cykle, zdjęcia, artykuły, współprace) dostępne na fanpage'u Uniwerek.TV oraz na platformie YouTube.

opublikowano: 2018-04-06
« powrót
Komentarze
Wybrane imprezy i wydarzenia w Warszawie i okolicy
3 kwietnia 2026 (piątek), godz. 20:00
Sleepaway Camp | AMONDO GRINDHOUSE
3 kwietnia 2026 (piątek), godz. 20:15
Cinema Paradiso
3 kwietnia 2026 (piątek), godz. 21:00
KONCERTY PRZY ŚWIECACH w Sali Koncertowej Fryderyk
3 kwietnia 2026 (piątek), godz. 21:00
WIELKANOC Z CHOPINEM
4 kwietnia 2026 (sobota), godz. 10:00
Stacja Muzeum - Wystawa stała i wystawy czasowe
4 kwietnia 2026 (sobota), godz. 14:00
WIELKANOC Z CHOPINEM
4 kwietnia 2026 (sobota), godz. 15:30
WIELKANOC Z CHOPINEM
4 kwietnia 2026 (sobota), godz. 15:45
Miłość, która zostaje
4 kwietnia 2026 (sobota), godz. 16:00
Bałtyk
4 kwietnia 2026 (sobota), godz. 17:00
Koncert Gongów Tybetańskich
4 kwietnia 2026 (sobota), godz. 17:00
O nic mi nie chodzi, czyli toksyczna para na co dzień
4 kwietnia 2026 (sobota), godz. 17:00
WIELKANOC Z CHOPINEM
4 kwietnia 2026 (sobota), godz. 17:15
Chopin Salon - Koncert chopinowski przy świecach
Polityka Prywatności