www organizatora »
www organizatora »
www organizatora »

Warszawa - imprezy, koncerty, informacje

kategoria
Przejdź do: newsy Warszawa
2017-10-14 20:00

Miuosh - COŚ

Miuosh - COŚ
kategoria: koncerty

Miejsce: Stodoła
Warszawa, ul. Batorego 10

Kup bilet

Cena biletu Standard : 40 PLN

Miuosh - COŚ

Najważniejsza i najbardziej wyczekiwana impreza wszystkich studentów Politechniki Warszawskiej i nie tylko!

Już 14 października (sobota) w klubie Stodoła odbędzie się najlepsza otrzęsinowa impreza w Warszawie - COŚ, czyli Centralne Otrzęsiny Świeżaków to wydarzenie przede wszystkim dla studentów I roku, ale zapraszamy wszystkich bez wyjątku, bo zapowiada się naprawdę mega wieczór!

Zapewnimy Wam wiele atrakcji m.in.:
* tor otrzęsinowy (do wygrania atrakcyjne nagrody)
* animacje w tłumie
* znakomita zabawa o którą zadba nasz DJ Kubbano, a także główny punkt wieczoru… specjalnie dla Was koncert zagra MIUOSH!

Ale to nadal nie wszystko! Organizatorzy zadbają o to abyście tego wieczoru poczuli prawdziwy studencki klimat. Nie czekajcie, zbierajcie znajomych i kupujcie bilety na to COŚ! 
Koniecznie obserwujcie uważnie fanpage COŚ, wypatrujcie konkursów i zdobywajcie fantastyczne nagrody! https://www.facebook.com/cospw
Otrzęsiny są ostatnią imprezą z cyklu "Orientuj się". Zachęcamy do uczestnictwa we wszystkich wydarzeniach - będąc na nich zdobywacie pieczątki, a dzięki nim bierzecie udział w losowaniu atrakcyjnych nagród!

MIUOSH
Miłosz Borycki to raper, producent, właściciel wytwórni Fandango Records, reprezentant śląskiego rapu. W swoich tekstach często podkreśla przywiązanie do tego miejsca - przede wszystkim do Katowic. Na przestrzeni lat przeszedł niemałą metamorfozę. Od osoby związanej ze środowiskiem reggae, przez trueschoolowego rapera, po szeroko rozumianego artystę nagrywającego między innymi ze Smolikiem, Budką Suflera, Myslovitz. 
W 2015 ukazał się album z katowickiego koncertu w Sali NOSPR, którego bohaterem koncertu był Miuosh i utwory z jego ostatnich płyt, przearanżowane jednak na klasyczną nutę. Odpowiedzialny za to był Jimek czyli Radzimir Dębski, który razem z symfonikami katowickiej NOSPR stworzył nową hip-hopową jakość.

Rok 2017 przyniósł najnowszy album Miuosha „POP”. Wydawnictwo przełamuje schematy myślenia o muzyce hip-hopowej, stanowiąc wypadkową twórczości Miuosha z wyjątkowymi muzykami reprezentującymi odmienne artystyczne rejony oraz doskonałymi polskimi producentami. Lata zaskakujących muzycznych kolaboracji zaowocowały płytą nad wyraz eklektyczną i pełną niestandardowych rozwiązań. Na płycie obok Miuosha pojawili się goście reprezentujący gatunki odległe od rapu m.in. Katarzyna Nosowska, Tomasz Organek czy Piotr Rogucki. Te niezwykłe połączenia stanowią gwarancję niepowtarzalnych muzycznych doświadczeń. 
Jedno jest pewne – Miuosh to coś więcej niż zwykły rap!


data ostatniej modyfikacji: 2017-09-22 13:15:01
Komentarze

Nauka języków w twoim mieście
Instytut_Austriacki_220.jpg
ChA_220.gif
a220x300_TFLS_jesien_20155_j89.jpg
Archibald_220_weloveenglish.gif

Nauka języka za granicą
ATAS_220.gif

Przegląd uczelni
w Polsce
Wy__sza_Szko__a_Mened__erska_boks_220.jpg
SWPS_220_uni.jpg
Wy__sza_Szko__a_In__ynierii_i_Zdrowia_220.jpg
Wy__sza_Szko__a_Ekologii_i_Zarz__dzania_w_Warszawie_boks_220_og__lny.jpg

Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura