26 listopada 2017 (niedziela), godz. 19:30
(Archiwum)

Gogol Bordello, Gość specjalny: Lucky Chops

Gogol Bordello, Gość specjalny: Lucky Chops
kategoria: koncerty

Miejsce: Stodoła
Warszawa, ul. Batorego 10

Kup bilet

Cena biletu Standard (miejsca stojące): 135 PLN

Gogol Bordello
Gość specjalny: Lucky Chops

18:00 - otwarcie drzwi
19:30 - start koncertu

Gogol Bordello powraca do Polski w ramach trasy promującej najnowszy album "Seekers and Finders"! Uwielbiana przez polską publiczność a zarazem uwielbiająca polskich fanów nowojorska grupa punk-rockowa już w listopadzie zagra w Poznaniu, Warszawie oraz w Krakowie. Trzy polskie występy formacji, będącej mieszanką żywiołowego punk rocka i muzyki cygańskiej, poprzedzi występ gościa specjalnego, formacji Lucky Chops.

Powstały w 1999 roku zespół Gogol Bordello zaczerpnął swój styl od wschodnioeuropejskich kapel punkowych, osadzając go mocno w realiach alternatywnego nowojorskiego rocka. Na czele zespołu stoi charyzmatyczny Eugene Hütz, Amerykanin ukraińskiego pochodzenia. W skład kapeli wchodzą także reprezentanci m.in. Rosji, Etiopii, Ekwadoru oraz USA. Obecnie grupa ma na swoim koncie 10 albumów studyjnych, na których znalazły się m.in. takie hity jak "Wonderlust King", "Immigraniada", "Alcohol" czy "American Wedding".

Znana z fantastycznych występów na żywo ekipa Eugene’a Hütza już w listopadzie zaprezentuje polskiej publiczności materiał ze swojego najnowszego krążka, który trafi do sprzedaży 25 sierpnia. Płytę promuje utwór “Saboteur Blues”. Materiał na krążek "Seekers and Finders” powstawał przez wiele miesięcy, na trzech różnych kontynentach. Multikulturowa formacja tradycyjnie wykorzystała w swojej pracy mieszankę wielokulturowych wpływów, wzbogaconą o dźwięki akordeonów, skrzypiec, trąbek i marimby.

Gogol Bordello wystąpi w Polsce w ramach najnowszej trasy koncertowej, na mapie której znalazły się również m.in. Wielka Brytania, Niemcy, Izrael, Dania, Szwecja oraz Włochy.


opublikowano: 2017-06-26
« powrót
Komentarze
Wybrane imprezy i wydarzenia w Warszawie i okolicy
19 marca 2026 (czwartek), godz. 09:00
Muzeum Świat Iluzji - wystawa stała
19 marca 2026 (czwartek), godz. 09:00
Stacja Muzeum - Wystawa stała i wystawy czasowe
19 marca 2026 (czwartek), godz. 10:00
#kopciuszek
19 marca 2026 (czwartek), godz. 10:00
Good Waves Only
19 marca 2026 (czwartek), godz. 10:00
Pchła Szachrajka
19 marca 2026 (czwartek), godz. 10:00
Wystawa stała: Czego nie mogliśmy wykrzyczeć światu
19 marca 2026 (czwartek), godz. 17:30
Zniknięcie
19 marca 2026 (czwartek), godz. 18:00
La chimera
19 marca 2026 (czwartek), godz. 18:00
Wariacje Enigmatyczne
19 marca 2026 (czwartek), godz. 18:30
Justyna Galant - Koncert chopinowski / Chopin concert
19 marca 2026 (czwartek), godz. 18:30
Malowanie przy winie w Warszawie!
Polityka Prywatności