21 maja 2017 (niedziela), godz. 16:00
(Archiwum)

Noc Muzeów w Warszawskiej Operze Kameralnej

20 maja od godziny 16:00 do 21 maja o 1:30 Noc Muzeów z Warszawską Operą Kameralną. To uwertura i prolog do najbliższego, już XXVII Festiwalu Mozartowskiego. Tej nocy zapraszamy do Teatru, by delektować się muzyką Mozarta w wykonaniu znakomitych artystów WOK w Tajemniczym Ogrodzie Mozarta /patio przed teatrem/, a także na scenie teatru. Pokazy dla najmłodszych, iluminacje świetlne, projekcje i wizualizacje na fasadzie teatru, wystawa historycznych zdjęć i plakatów pokazujących h

20 maja od godziny 16:00 do 21 maja o 1:30 Noc Muzeów z Warszawską Operą Kameralną.
To uwertura i prolog do najbliższego, już XXVII Festiwalu Mozartowskiego. Tej nocy zapraszamy do Teatru, by delektować się muzyką Mozarta w wykonaniu znakomitych artystów WOK w Tajemniczym Ogrodzie Mozarta /patio przed teatrem/, a także na scenie teatru.


Pokazy dla najmłodszych, iluminacje świetlne, projekcje i wizualizacje na fasadzie teatru, wystawa historycznych zdjęć i plakatów pokazujących historię i dokonania WOK na przestrzeni lat, kameralne wykonania dzieł Mozarta jak również występy Artystów WOK oraz orkiestry MACV, to tylko niektóre punkty programu jakie Warszawska Opera Kameralna przygotowała na tę wyjątkową noc.
Warszawska Opera Kameralna zaangażowała się również w pomoc dla Pani Aleksandry Wesołowskiej – stałej bywalczyni Warszawskiej Opery Kameralnej, znakomitej młodej dziennikarki, która choruje na Stwardnienie Boczne Zanikowe.
Chcąc pomóc Oli zapraszamy Państwa do odwiedzin Warszawskiej Opery Kameralnej już od godziny 16.00 oraz do zakupu cegiełek, płyt i na loterię, z której dochód przekazany zostanie na leczenie Oli.
https://www.siepomaga.pl/olawesolowska
Zaczynamy od godziny 16.00 blokiem przygotowanym specjalnie dla dzieci:
Studio Festiwalowe dla najmłodszych – 16.00 – 19.00 – dwa spektakle oraz spotkania z artystami, zdjęcia, zwiedzanie teatru:
- godz. 16.00 - Papageno, czyli bajka o zaczarowanym flecie po spektaklu: Familijne Studio Festiwalowe /Oranżeria/
- godz. 17.30 - Papageno, czyli bajka o zaczarowanym flecie po spektaklu: Familijne Studio Festiwalowe /Oranżeria/
Od godziny 19.00 do 1.30 sceną Teatru oraz Tajemniczym Ogrodem zawładnie muzyka Mozarta. Wydarzenia będą odbywały się w 30 minutowych blokach.
Zapraszamy do Zaczarowanego Ogrodu Mozarta przez Teatrem WOK, na scenę główną Teatru oraz do foyer teatru.
W programie wydarzenia występy Gwiazd Warszawskiej Opery Kameralnej z towarzyszeniem orkiestry MACV – grającej na instrumentach dawnych, recital fortepianowy, koncerty kameralne, spotkania z artystami i wspaniała iluminacja ogrodu oraz niezapomniane wizualizacje na fasadzie teatru.
Przygotowaliśmy dla Państwa również wystawę zdjęć pokazujących historię Warszawskiej Opery Kameralnej.
Zapraszamy serdecznie. To będzie niezapomniana noc.

dodane przez WOK


ostatnia aktualizacja: 2017-05-11
« powrót
Komentarze
Wybrane imprezy i wydarzenia w Warszawie i okolicy
27 maja 2026 (środa), godz. 09:00
Joga w Instytucie
27 maja 2026 (środa), godz. 10:00
Doktor Dolittle i jego zwierzęta
27 maja 2026 (środa), godz. 10:00
Piotruś Pan
27 maja 2026 (środa), godz. 10:00
Stacja Muzeum - Wystawa stała i wystawy czasowe
27 maja 2026 (środa), godz. 10:15
Symulator elektrycznego zespołu trakcyjnego EN57
27 maja 2026 (środa), godz. 10:30
Wagon Zagadek | Wystawa interaktywna
27 maja 2026 (środa), godz. 18:00
Przed wschodem / przed zachodem
27 maja 2026 (środa), godz. 18:00
Znaki Pana Śliwki
27 maja 2026 (środa), godz. 18:10
Cztery córki
27 maja 2026 (środa), godz. 19:00
(っ◔◡◔)っ DOBRE ŻARTY / OPEN MIC
27 maja 2026 (środa), godz. 19:00
ABS czyli Artur Barciś show
Polityka Prywatności