31 marca 2017 (piątek), godz. 20:00
(Archiwum)

KęKę - Radom

KęKę - Radom
kategoria: koncerty

Miejsce: STREFA G2
Radom, Przemysłowa 20

Kup bilet

Cena biletu Standard: 30 PLN

KęKę

Uwaga! Bilety są imienne, przy wejściu proszę okazać bilet wraz z dowodem tożsamości.

gencja Muzyczno-Eventowa Bashesh oraz Klub G2 z ogromną przyjemnością zapraszają na koncert KęKę, promujący album "Trzecie Rzeczy", który odbędzie się 31.03.2017 w Radomiu.

KęKę – reprezentant Radomia narobił szumu albumem „Takie Rzeczy”, który ukazał się  w 2013 roku, nakładem PROSTO Label. W świecie pełnym nijakich i skrojonych pod medialny szablon rapowych debiutantów mocno wyróżniał się i przykuwał uwagę.

„Trzecie Rzeczy” to kolejny solowy album radomskiego rapera KęKę. Po ogromnym sukcesie dwóch pierwszych wydawnictw (Złota Płyta za „Takie Rzeczy”, Platynowa Płyta za „Nowe Rzeczy”, KęKę powraca aby domknąć cykl. Jak zapowiada artysta będzie to ostatni album z serii „Rzeczy”, Podobnie jak na dwóch poprzednich płytach , KęKę nie zaprosił do współpracy żadnych wykonawców poza producentami muzycznymi, dzięki czemu „Trzecie Rzeczy” zyskują bardzo osobisty wymiar.

Jest to niewątpliwie najbardziej dojrzały i przemyślany krążek w dorobku radomskiego rapera. KęKę po raz kolejny mówi o sobie, a tak naprawdę trochę o nas wszystkich. Wyjątkowo osobisty, momentami autoterapeutyczny charakter utworów Piotrka,  idzie w parze z ich ogromną popularnością wśród słuchaczy, czego dowodem jest świetne przyjęcie dwóch pierwszych singli promujących wydawnictwo Presja (4mln/ miesiąc wyśwtietleń w YT)  Smutek (4mln/ miesiąc wyświetleń w YT)

Za różnorodność warstwy muzycznej odpowiadają ;Uraz, PLN.Beatz, DonDe, Matek, Sergiusz, Kubi Producent, Świerzba, Deemz

Liczba miejsc ograniczona dlatego zapraszamy do wcześniejszego zakupu lub rezerwacji biletów.

Widzimy się na miejscu!

Więcej informacji:

https://www.facebook.com/bashesh

https://www.facebook.com/RadomKeKe

www.bashesh.com


opublikowano: 2017-02-07
« powrót
Komentarze
Wybrane imprezy i wydarzenia w Warszawie i okolicy
13 czerwca 2026 (sobota), godz. 23:00
MOON PRESENTS: AMEME
14 czerwca 2026 (niedziela), godz. 09:30
Pociąg RETRO (odjazd o 10:30)
14 czerwca 2026 (niedziela), godz. 10:00
Stacja Muzeum - Wystawa stała i wystawy czasowe
14 czerwca 2026 (niedziela), godz. 10:00
Wystawa stała: Czego nie mogliśmy wykrzyczeć światu
14 czerwca 2026 (niedziela), godz. 10:30
Ja, Maluch i morze
14 czerwca 2026 (niedziela), godz. 10:30
Wagon Zagadek | Wystawa interaktywna
14 czerwca 2026 (niedziela), godz. 11:00
Czerwony kapturek
14 czerwca 2026 (niedziela), godz. 11:00
Piotruś Pan
14 czerwca 2026 (niedziela), godz. 12:00
Pasztety, do boju!
14 czerwca 2026 (niedziela), godz. 12:00
Pchła Szachrajka
14 czerwca 2026 (niedziela), godz. 12:00
Trio Fortepianowe
14 czerwca 2026 (niedziela), godz. 12:00
Wystawa w Fabryce
Polityka Prywatności