29 listopada 2016 (wtorek), godz. 20:00
(Archiwum)

Niebo Improwizacji

Niebo Improwizacji
kategoria: koncerty

Miejsce: Niebo
Warszawa, ul. Nowy Świat 21

Kup bilet

Cena biletu Standard: 25 PLN

The Love And Beauty Seekers
Jerzy Mazzoll

NIEBO IMPROWIZACJI, to koncertowa przestrzeń dla artystów, którzy na scenie nie realizują gotowego planu, nie odtwarzają aranży, ale zmagają się ze swoimi ograniczeniami w tej najpiękniejszej, a jednocześnie jednej z najbardziej ekstremalnych form wyrazu - jazzowej IMPROWIZACJI.

Muzyczne potknięcia, które otworzą nowe drogi, spontaniczne takty i melodie, wszystko tylko tu i teraz. Niepowtarzalne i wyjątkowe, możliwe do usłyszenia jeden, jedyny raz. Koncerty nie będą nagrywane, by móc je publikować, analizować, poprawiać, a jedynym sposobem ich odbioru będzie obecność tego wieczoru.
Raz w miesiącu, Jerzy Mazzoll zaprasza do Nieba wybitnych artystów. Wspólnie grają improwizowany koncert, bez prób, bez scenariusza.

Spodziewajcie się niespodziewanego!

The Love And Beauty Seekers
* To trio muzyków poszukujących. Eksplorują dźwiękowe możliwości jakie daje saksofon-kontrabas-perkusja, poszerzając rejony wyobraźni, próbując odnaleźć piękno i miłość. Własne kompozycje oraz swobodna improwizacja kolektywna przekazują wolność i energię, zabierając słuchacza do innej rzeczywistości. W skład zespołu wchodzą Jędrzej Łagodziński (saksofon tenorowy), Franciszek Pospieszalski (kontrabas) i Szymon Gąsiorek (perkusja).

Jerzy Mazzoll
* Gospodarz Nieba Improwizacji. Jedna z najbardziej charyzmatycznych postaci polskiej sceny alternatywnej. Muzyk, kompozytor, improwizator, wirtuoz klarnetu. Punkowiec zafascynowany free jazzem, folkiem, muzyką klasyczną i eksperymentalną. Spiritus movens i uczestnik tak wielu projektów, że ich lista nie zmieściłaby się na tych stronach.


opublikowano: 2016-11-08
ostatnia aktualizacja: 2016-11-18
« powrót
Komentarze
Wybrane imprezy i wydarzenia w Warszawie i okolicy
11 czerwca 2026 (czwartek), godz. 08:00
Asset Recovery CEE & Collective Redress CEE
11 czerwca 2026 (czwartek), godz. 10:00
Palce lizać, czyli wybuchowy deser!
11 czerwca 2026 (czwartek), godz. 10:00
Pinokio
11 czerwca 2026 (czwartek), godz. 10:00
Stacja Muzeum - Wystawa stała i wystawy czasowe
11 czerwca 2026 (czwartek), godz. 10:00
Wystawa stała: Czego nie mogliśmy wykrzyczeć światu
11 czerwca 2026 (czwartek), godz. 10:30
Wagon Zagadek | Wystawa interaktywna
11 czerwca 2026 (czwartek), godz. 12:00
Katedralne Koncerty Organowe oraz zwiedzanie podziemi
11 czerwca 2026 (czwartek), godz. 17:45
Mystery Train
11 czerwca 2026 (czwartek), godz. 18:00
Akta Bibiego
11 czerwca 2026 (czwartek), godz. 18:30
Ewa Beata Ossowska - Koncert chopinowski / Chopin concert
11 czerwca 2026 (czwartek), godz. 18:30
Męski akt - malowanie przy winie w Warszawie!
Polityka Prywatności