1 października 2016 (sobota)
(Archiwum)

MØ wystąpi w Warszawie

MØ wystąpi w Warszawie
kategoria: koncerty

Koncertową jesień w Warszawie zaczniemy od bardzo mocnego akcentu – 1 października, w klubie Stodoła wystąpi MØ!!!

MØ, naprawdę Karen Marie Aagaard Ørsted Andersen w Skandynawii jest już gwiazdą od kilku lat. Pozostałe terytoria opanowuje konsekwentnie i trzeba jasno napisać, że Polska poddała się właściwie bez walki. Nic dziwnego, MØ to chodząca charyzma, która w połączeniu z przebojowym repertuarem, a taki znalazł się na wydanym ponad dwa lata temu albumie "No Mythlogies to Follow", dają mieszankę idealną. Single "Pilgrim", "Waste of Time" czy "Walk This Way" to przebojowość popu zmieszana z charakterem, jaki noszą w sobie utwory z pogranicza elektroniki, r'n'b, a nawet rocka.

Światową rozpoznawalność przyniósł wokalistce ubiegłoroczny hit "Lean On", nagrany wspólnie z Diplo i jego projektem Major Lazer. "Lean On" był nie tylko najchętniej streamowanym utworem ubiegłego roku w serwisie Spotify, ale wg. danych sprzed kilku tygodni jest najczęściej odtwarzanym utworem w tym serwisie w ogóle. Klip do "Lean On" doczekał się także prawie 1,5 miliarda wyświetleń na You Tube i znalazł się na liście pięciu najchętniej kupowanych singli ubiegłego roku. Lada dzień światło dzienne ma ujrzeć ich najnowsza piosenka zatytułowana "Cold Water". Prócz MØ, w utworze usłyszymy także Justina Biebera. Taki zestaw zapowiada nie tylko kolejną dominację na listach przebojów, ale wydaje się być także ostatecznym wejściem Dunki do światowej ekstraklasy muzycznej.
Tym bardziej, że MØ sama przygotowuje nas na wydanie swojej drugiej płyty. Czekamy jeszcze na dokładne szczegóły albumu, ale przedsmak już dostaliśmy - dwa wyśmienite single "Kamikaze" oraz wypuszczony przed sezonem festiwalowym "Final Song", którego tytuł jest raczej przeciwieństwem tego co czeka w najbliższej przyszłości duńską wokalistkę i jej fanów - przecież to dopiero początek!

MØ, 1 października, Klub Stodoła,

Ceny biletów: 108 PLN / 128 PLN

Start sprzedaży: Piątek, 15 lipca, 12:00


opublikowano: 2016-07-14
« powrót
Komentarze
Wybrane imprezy i wydarzenia w Warszawie i okolicy
25 kwietnia 2026 (sobota), godz. 23:00
MOON PRESENTS: NICK MORGAN
26 kwietnia 2026 (niedziela), godz. 09:30
Pociąg RETRO inauguracja sezonu (odjazd 11.10)
26 kwietnia 2026 (niedziela), godz. 10:00
Muzeum Warszawskiej Pragi - Wystawa stała
26 kwietnia 2026 (niedziela), godz. 10:00
Stacja Muzeum - Wystawa stała i wystawy czasowe
26 kwietnia 2026 (niedziela), godz. 10:00
Wystawa stała: Czego nie mogliśmy wykrzyczeć światu
26 kwietnia 2026 (niedziela), godz. 11:00
#kopciuszek
26 kwietnia 2026 (niedziela), godz. 11:00
Centrum Interpretacji Zabytku - Wystawa stała
26 kwietnia 2026 (niedziela), godz. 11:00
Czerwony kapturek
26 kwietnia 2026 (niedziela), godz. 11:00
Królewna Logorea i Niedźwiedź
26 kwietnia 2026 (niedziela), godz. 11:00
Muzeum Warszawy - Wystawa główna
26 kwietnia 2026 (niedziela), godz. 11:00
Piotruś Pan i Wendy
26 kwietnia 2026 (niedziela), godz. 12:00
Calineczka
Polityka Prywatności