23 listopada 2015 (poniedziałek), godz. 17:00
(Archiwum)

Interesuje cię zmiana wizerunku i poprawa sylwetki? Przyjdź na event „Szafa gra” organizowany przez studio Vibrostation

W piątek, 23 października, w godzinach 17:00 – 20:00 w studiu Vibrostation, mieszczącym się przy al. KEN 85, odbędzie się event pt. „Szafa gra”. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji: będzie można m.in. z pomocą profesjonalistów dokonać całkowitej zmiany wizerunku oraz dowiedzieć się jak poprawić sylwetkę bez wysiłku.

Podczas spotkania każda z uczestniczek będzie mogła odświeżyć lub całkowicie wymienić swoją garderobę oraz skorzystać z usługi profesjonalnego i nieodpłatnego makijażu, wykonanego przez specjalistkę w dziedzinie wizerunku kobiet - Małgorzatą Banasiak, prowadzącą bloga "Doradca Piękna".

Ponadto, osoby biorące udział w wydarzeniu będą mogły bezpłatnie skorzystać z treningu na platformie wibracyjnej Vibrostation - urządzenia stosowanego w procesie ujędrniania ciała, spalania tkanki tłuszczowej oraz przyspieszania metabolizmu. Wszystkie te czynności odbywają się bez zbędnego wysiłku i wielu godzin spędzonych na siłowni, dzięki zaangażowaniu przez platformę wszystkich mięśni ciała, które w zależności od ustawień mogą kurczyć się 30-45 razy na minutę. W taki sposób ciało staje się szczuplejsze, dochodzi do stymulacji produkowania kolagenu i elastyny, dzięki którym skóra staje się gładsza i piękniejsza. Vibrostation to gwarancja poprawy koordynacji ruchowej oraz pozytywnego wpływu na ścięgna i stawy.

Podczas wydarzenia "Szafa gra" odbędą się także konkursy z nagrodami. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, ale liczba miejsc na makijaż jest ograniczona, dlatego zapisy przyjmowane są pod numerem: 606-102-333 lub osobiście w studio Vibrostation.


opublikowano: 2015-10-22
« powrót
Komentarze
Wybrane imprezy i wydarzenia w Warszawie i okolicy
6 kwietnia 2026 (poniedziałek), godz. 14:00
Koncert Chopinowski w najpiękniejszej Sali Koncertowej Fryderyk
6 kwietnia 2026 (poniedziałek), godz. 14:00
WIELKANOC Z CHOPINEM
6 kwietnia 2026 (poniedziałek), godz. 15:30
WIELKANOC Z CHOPINEM
6 kwietnia 2026 (poniedziałek), godz. 17:00
Koniec czerwonego człowieka
6 kwietnia 2026 (poniedziałek), godz. 17:00
WIELKANOC Z CHOPINEM
6 kwietnia 2026 (poniedziałek), godz. 17:15
Chopin Salon - Koncert chopinowski przy świecach
6 kwietnia 2026 (poniedziałek), godz. 18:00
Genialny pomysł
6 kwietnia 2026 (poniedziałek), godz. 18:00
Za Lany Poniedziałek – świąteczny spektakl improwizowany
6 kwietnia 2026 (poniedziałek), godz. 18:30
Jak osiągnąć sukces, orgazm i oświecenie duchowe w weekend
6 kwietnia 2026 (poniedziałek), godz. 19:00
Chopin Salon - Koncert chopinowski przy świecach
6 kwietnia 2026 (poniedziałek), godz. 19:00
Koncert chopinowski - Chopin Point Warsaw
6 kwietnia 2026 (poniedziałek), godz. 19:00
KONCERTY PRZY ŚWIECACH w Sali Koncertowej Fryderyk
6 kwietnia 2026 (poniedziałek), godz. 19:00
Mała Empiria
6 kwietnia 2026 (poniedziałek), godz. 19:00
Scenariusz dla trzech aktorek
Polityka Prywatności