Warszawa - imprezy, koncerty, informacje

kategoria
Przejdź do: newsy Warszawa
2015-09-26

Dobrze być z nami – koncert HEY przy dworcu PKP Warszawa Śródmieście

kategoria: koncerty

Organizatorzy zapraszają na koncert zespołu HEY. Przedtem na scenie wystąpią Skubas oraz Ryba Warszawski MC aka RWM. Koncert to cześć organizowane go przez PKP S.A. wydarzenia Dobrze być z nami, które odbędzie się 26.09.2015 w godzinach 12:00 – 22:00 w Warszawie przy Pl. Defilad (wejście do dworca Warszawa Śródmieście).

Ideą imprezy Dobrze być z nami jest zachęcenie osób rozpoczynających karierę do postawienia pierwszych zawodowych kroków na kolei. Od godziny 12:00 każdy kto przyjdzie pod dworzec Warszawa Śródmieście będzie mógł zasięgnąć informacji o PKP i porozmawiać o pracy w spółkach Grupy. Równocześnie uczestnicy wydarzenia będą mogli wziąć udział w warsztatach z tworzenia prasowanek na ubraniach lub spróbować swoich sił w sztuce graffiti na specjalnie do tego przygotowanej ścianie. Na terenie wydarzenia będą dostępne food trucki i fotobudka. O zajęcia dla najmłodszych zadbają animatorzy.

Koncerty startują około godziny 18:00. Najpierw zagra Ryba Warszawski MC, następnie Skubas. Koncert zespół HEY zaplanowany jest na godzinę 21:00.

Liczba miejsc ograniczona! Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy wpisać się na listę uczestników wysyłając maila na adres media@pkp.pl z imieniem i nazwiskiem każdego z rejestrowanych uczestników. Rezerwacji można dokonywać do piątku (25.09.2015) do godziny 14:00.

UWAGA: Zapisy dotyczą tylko części koncertowej. Strefa pracy PKP jest otwarta dla wszystkich.

Więcej informacji na facebooku (https://www.facebook.com/events/936662646375931/)

Plan wydarzenia - 26.09 - Warszawa Śródmieście

 • 12.00 - start
 • 12:00-17:00 - strefa pracy PKP; atrakcje dla dzieci i dorosłych
 • ok. 18:00 - rozpoczęcie koncertów:
 1. Ryba Warszawski Mc aka RWM - Michał Ignatowski (KDF)
 2. Skubas
 3. HEY
 • 22.00 - zakończenie

HEY

HEY jeden z najważniejszych polskich zespołów rockowych od lat wpływający na historię polskiej muzyki. Od 1992 r. ich twórczość - znakomite kompozycje opatrzone poruszającymi i szczerymi tekstami Katarzyny Nosowskiej - szybko zjednały sobie publiczność. Pierwsza płyta Hey'a "Fire" wydana w 1993 r. jest dziś jedną z najmocniejszych pozycji kanonu polskich albumów rockowych.

Przez ponad 20 lat działalności zespół oscyluje między grungem, rockiem alternatywnym aż po elektronikę.

Z takim stażem i dorobkiem mogliby już po prostu odcinać kupony, wydawać wyłącznie składanki z największymi przebojami i dzielić z się kombatanckimi wspomnieniami z czytelnikami kolorowych gazet. Hey to jednak prawdziwy fenomen - z każdą nową płytą wymyśla się na nowo, za każdym razem zawieszając poprzeczkę wyżej, zarówno sobie, jak i swoim fanom. "Do Rycerzy, do Szlachty, doo Mieszczan", dziesiąty album studyjny w dorobku formacji, to z jednej strony nawiązanie do najnowszych trendów światowej alternatywy, a z drugiej stuprocentowy Hey - połączenie enigmatycznych tekstów i charyzmatycznego śpiewu Kasi Nosowskiej, wizjonerskich kompozycji oraz produkcyjnego sznytu.

WWW: www.hey.pl

FB: facebook.com/hey1992

YT: http://www.youtube.com/heypltv

Skubas

SKUBAS to artysta niepokorny i zadziorny. Jest kompozytorem, gitarzystą i wokalistą o pięknej i niepowtarzalnej barwie głosu. Ceniony za autentyczność, prostotę i talent do tworzenia niebanalnych piosenek.

Jego debiutancki album "Wilczełyko" z 2012 roku został okrzyknięty odkryciem na polskiej scenie muzycznej. Piosenka "Linoskoczek" przez wiele tygodni utrzymywała się w czołówce Trójkowej Listy Przebojów, sam Artysta otrzymał dwie nominacje do Fryderyków 2013, zagrał kilkadziesiąt koncertów, w tym największe polskie festiwale (Open'er, Orange, Jarocin). We wrześniu 2014 roku ukazała się druga płyta Skubasa zatytułowana "Brzask". Z tej płyty pochodzi "Nie mam dla Ciebie miłości" - jedna z najważniejszych piosenek tego roku.

www.facebook.com/SkubasMusic

Ryba Warszawski Mc aka RWM

Raper z warszawskiego Starego Żoliborza. Ze sceną hip-hopową związany od 15 lat. Na swoim koncie ma do tej pory 6 projektów solowych:

 • Żoli Mixtape (2009),
 • Różne Warszawskie Melodie EP (2010),
 • Adept Cały Dzień Mixtape (2010),
 • Rewolta Wyzwolonych Myśli (2012),
 • RWM S.A. vol. 1 (2013),
 • RWM S.A. vol. 2 (2014).

Aktualnie pracuje z zespołem Pokój Dla Palących nad albumem pt. Czarne Owce, którego premiera przewidziana jest na przełomie roku 2015/16. Od lat występuje na scenach wielu warszawskich klubów oraz na terenie całego kraju, uczestnicząc zarówno w imprezach undergroundowych jak i mainstreamowych.


data ostatniej modyfikacji: 2015-09-22 15:13:13
Komentarze

Nauka języków w Warszawie
a220x300_TFLS_jesien_20155_j89.jpg
boks.gif
Archibald_220_weloveenglish.gif
boks.gif

Nauka języka za granicą

Przegląd uczelni w Polsce
Wy__sza_Szko__a_Ekologii_i_Zarz__dzania_w_Warszawie_boks_220_og__lny.jpg
boks.jpg
SWPS_220_uni.jpg
SGGW_BANER_220x300px_1.jpg
WSSIP_220.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura WSZOP
miniatura
 
Polityka Prywatności