2 lipca 2015 (czwartek)
(Archiwum)

W krainie kolibrów, czyli Anna Korcz w księgarni Matras w Warszawie

Anna Korcz w księgarni Matras w Warszawie - plakat
Anna Korcz w księgarni Matras w Warszawie - plakat

Księgarnia Matras w Warszawie przy ul. Nowy Świat 41 zaprasza 2 lipca o godz. 18.00 na wieczór z wakacyjną lekturą. Anna Korcz przeczyta przybyłym na spotkanie fragmenty niedawno wydanej bestsellerowej książki Sofi Caspari „W krainie kolibrów”.

W pięknych wnętrzach księgarni Matras - dzięki talentowi Anny Korcz - przed oczami słuchaczy rozegrają się pełne emocji sceny z "W krainie kolibrów" - miłości, namiętnych uniesień, zdrady, triumfu, rozczarowania i melancholii. Pojawią się postaci bohaterek sagi, Anny i Wiktorii, które latem 1863 roku spotkały się na statku płynącym do Argentyny, gdzie miały rozpocząć nowe życie. Dramatyczne losy kobiet rozegrają się na tle egzotycznej panoramy ówczesnej ziemi obiecanej dla tysięcy Europejczyków i pulsującego życiem Buenos Aires.

Nikt lepiej niż znana z gorącego temperamentu Anna Krocz nie odda pełnej skali emocji, wypełniającymi książkę "W krainie kolibrów". Anna Korcz jest aktorką Teatru Współczesnego, która zapadła w pamięć rolami w "Awanturze w Chioggi" i "Sześciu opowieściach o przemyślności kobiety niewiernej". Szersza publiczność zna ją z popularnych seriali, jak "Na Wspólnej", "Ojciec Mateusz", "Klan", Na Dobre i na Złe". Warto też wspomnieć, że Sofia Caspari jest pseudonimem autorki powieści historycznych Kirsten Schützhofer, którą zafascynowała kultura i krajobraz Argentyny.

Matras Księgarnie zapraszają 2 lipca (czwartek) o godz. 18.00 do księgarni Matras w Warszawie przy ul. Nowy Świat 41 na spotkanie z bohaterkami książki "W krainie kolibrów", która ukazała się nakładem Wydawnictwa Otwarte.


opublikowano: 2015-06-30
« powrót
Komentarze
Wybrane imprezy i wydarzenia w Warszawie i okolicy
8 kwietnia 2026 (środa), godz. 09:30
Wielkie Psie Zadanie
8 kwietnia 2026 (środa), godz. 10:00
Dreams
8 kwietnia 2026 (środa), godz. 10:00
Pchła Szachrajka
8 kwietnia 2026 (środa), godz. 10:00
Stacja Muzeum - Wystawa stała i wystawy czasowe
8 kwietnia 2026 (środa), godz. 10:00
Wystawa stała: Czego nie mogliśmy wykrzyczeć światu
8 kwietnia 2026 (środa), godz. 11:30
Wielkie Psie Zadanie
8 kwietnia 2026 (środa), godz. 13:00
Dreams
8 kwietnia 2026 (środa), godz. 17:30
Listy z Wilczej
8 kwietnia 2026 (środa), godz. 18:00
Annette
8 kwietnia 2026 (środa), godz. 18:30
Mamiko Ueyama - Koncert chopinowski / Chopin concert
8 kwietnia 2026 (środa), godz. 19:00
Chopin Salon - Koncert chopinowski przy świecach
8 kwietnia 2026 (środa), godz. 19:00
Ferdydurke
8 kwietnia 2026 (środa), godz. 19:00
Halina Frąckowiak - największe przeboje (urodzinowo!)
Polityka Prywatności